Renata Waszczuk, ginekolog Brzozów

Renata Waszczuk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

20

Adresy

 • 31 maja 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Lekarz bez aktualnej wiedzy, leczyła mnie metodami sprzed 20lat. Powinna iść na emeryturę. Przez jej błedy miałam potem problemy w ciąży nie mówiąc o wydanych pieniądzach i stresie. Potwirdzili to inni lekarze -szkoda, że tak późno. Zdecydowanie nie polecam,żałuję że do niej trafiłam...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 stycznia 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam! Kilka lat temu byłam jeszcze jako nastolatka u Pani Waszczuk na swojej pierwszej wizycie ginekologicznej. Była niemiła, rutynowe badanie było bolesne i zawstydzające, a kiedy powiedziałam pani doktor że mnie 'to boli' skwitowała 'trudno, jak boli to boli'. Zapłaciłam dobrą stówkę i wyszłam rozdygotana. Proszę nie przypuszczać, że jestem nadwrażliwa itp bo od tego czasu byłam u innych ginekologów kilka razy i nigdy mi się takie coś nie zdążyło. Trudno mi powiedzieć, jak badanie przebiega kiedy kobiety są starsze lub w ciąży, natomiast odradzam wysyłać nastoletnie dziewczynki na 1 badanie do tej pani doktor.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 13 grudnia 2010

  Ocena: dobry

  Zdecydowana, konkretna, bezpośrednia, wzbudza zaufanie, na oddziale prawdziwie opiekuje się swoimi pacjentami

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, lekarz z powołaniem. Zgłosiłam się do Pani doktor z torbielą wielkości 7 cm, szybka decyzja Pani ordynator i szybki zabieg po którym okazało się, że torbiel był wielkości pięści i nie na tym jajniku na którym wskazywało USG. Moja operacja i tak okazała się drobna, przy tym co widziałam podczas pobytu w szpitalu i jaka była opieka Pani ordynator nad pacjentkami onkologicznymi. Pani doktor co rano przed każdą wizytą sprawdzała stan zdrowia wszystkich pacjentek na oddziale ginekologicznym. Opieka i podejście Pani doktor do pacjentów jest na bardzo wysokim poziomie.

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2010

  Ocena: bardzo słaby

  Pani ordynator nie ma czasu dla pacjentki,wizyta u nie j trwa 5 min. nie miała czasu aby mi zmierzyć ciśnienie ,bo po co tracić czas na głupoty.... jak zapytałam o wielkość i wagę płodu to mi powiedziała ze nie moze mi tego powiedzieć,na drugi dzień znalazłam sie w szpitalu z zatruciem ciążowym ,oczywiście musialam urodzić......

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 20 października 2010

  Ocena: słaby

  jeszcze przed ciążą byłam jej pacjentką póżniej gdy zaszłam w ciążę też (z chorobowym nie było problemu)do momentu kiedy podczas badania powiedziała mi że:\" co bądz widziała i nic ją nie zaskoczy\"i po tygodniu................................poroniłam czy to jest podejście pani ordynator do pacjenta????????????????????????(jeszcze za pieniądze??????????)

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 23 marca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  10 min to może i mało ale jak ktoś potrzebuje to poświęca mu tyle uwagi ile trzeba!! to po pierwsze. Po drugie to bardzo dobra doktorka, prowadziła 3 moje ciąże, mam 3 dzieci, chociaż 2 ciąże były zagrożone. polecam je wszystkim zanjomym i jeszcze nie zdarzyło się żeby któraś z koleżanek zrezygnowała z jej opieki. Więc chyba to nie tylko moje zdanie że jest dobrym ginekologiem. A i sympatycznym i otwartym człowiekiem..

  zgłoś nadużycie
 • 23 lutego 2010

  Ocena: neutralny

  moze sie i zna na robocie ale 10 min na pacjentke to chyba troche za malo???? a placi sie za to 110 zl.

  zgłoś nadużycie
 • 5 października 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam Panią doktor Waszczuk. Jest bardzo dobrym specjalistą i dobrym człowiekiem, który wie, że pacjent cierpi i ma lepsze i gorsze momenty. Jej zdecydowanie i charyzma pozwalają na podjęcie zaproponowanego leczenia bez strachu. Daje wiarę w powodzenie leczenia, podtrzymuje na duchu. Byłam operowana przez Panią doktor i poświeciła mi bardzo dużo uwagi i miała cierpliwość do mnie, tłumaczyła mi wszystko o co zapytałam prostym, zrozumiałym dla pacjenta językiem. Polecam Pani Waszczuk wszystkim moim koleżankom, bo jest najlepsza w swojej dziedzinie.

  zgłoś nadużycie
 • 18 września 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz bardzo dobry, przyjeła mnie poza kolejką na moja prosbe, pozniej przyjeła mnie ponownie zeby potwierdzic badania już bezpłatnie, Przejęła sie mną i moim problemem dlatego uważam że to prawdziwy lekarz który ma powołanie.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami