Ortopeda lek.

Rafał Więcek

Poproś o włączenie kalendarza
193

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 698 115 115 I 730 34 34 33 LUB ZALOGOWANIE SIĘ PRZEZ STRONĘ www.praktyka.org DO WEWNĘTRZNEGO SYSTEMU ELEKTRONICZNEJ REJESTRACJI PACJENTÓW. JUŻ OBECNIE WIĘKSZOŚĆ TERMINÓW WIECZORNYCH JEST DOSTĘPNYCH TYLKO PRZEZ WEWNĘTRZNY SYSTEM REJESTRACJI LUB TELEFONICZNIE. SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY.
  NOWY TELEFON DO REJESTRACJI 12 446 42 74

Usługi

Choroby

 • 18 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry ortopeda. Konkretny i nie owija w bawełnę, żeby naciągnąć na 1-2 wizyty więcej. Bywa hmmm.... szorstki (jak was coś boli od dawna ale nie szliście z tym do lekarza to was zjedzie :) ), ale mnie to nie przeszkadza. Polecam go każdemu, kto mówi że coś go noga boli.

  zgłoś nadużycie
 • 25 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz konkretny, profesjonalne badania, szybka diagnoza. Bardzo dobrze wytłumaczył mi na czym polega schorzenie, nawet rozrysował na kartce ;) Wyszłam z gabinetu z pełną wiedzą na temat mojej choroby oraz zaleceniami. Po miesiącu czasu odczuwam dużą poprawę. Jedynym małym minusem jest małe mieszkanie w którym jest gabinet oraz mini poczekalnia, jednak dla dobrej i fachowej diagnozy można przymknąć na to oko . Generalnie Polecam :)

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Tak jak do tej pory jestem niezmiennie bardzo zadowolony z opieki lekarskiej, prze Rafałą Więcka, jak również ze sposobu umawiania terminów, i przebiegu uzgodnień do czasu wizyty

  zgłoś nadużycie
 • 22 marca 2014

  Ocena: Dobry

  Pan doktor cierpliwy, rzeczowy, wzbudza zaufanie.Nie pozbywa się pacjenta w 3 minuty. I co najważniejsze - wie co robi (przeciwnie do lekarza NFZ). Wiem, że "cudów nie ma"ale w moim przypadku już jest poprawa i ma być jeszcze lepiej. Panie rehabilitantki współpracujące z Panem doktorem mają złote ręce. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 11 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor jest najlepszym i najskuteczniejszym lekarzem ortopedą u jakiego byłam. Każde moje schorzenie trafnie diagnozuje w zaledwie kilka minut i dobiera odpowiednie leczenie, które skutkuje poprawą. Chodziłam do bardzo wielu specjalistów zanim trafiłam do dr-a Więcka, straciłam wiele czasu i pieniędzy oraz borykałam się z uciążliwymi dolegliwościami zupełnie nie wiedząc, jaka jest ich przyczyna, ale ŻADEN z poprzednich lekarzy nie rozpoznał co mi dolega! Teraz nie zwlekam i nie próbuje szukać pomocy gdzie indziej, lecz od razu umawiam się na wizytę u tego ortopedy, bo wiem, że mi pomoże. Mam do niego pełne zaufanie. Polecam każdemu, przede wszytskim z dolegliwościami o skomplikowanym podłożu!

  zgłoś nadużycie
 • 8 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor jest kontaktory, obrazowo tłumaczy mechanizm choroby, i proponuje rehabilitację a nie drogę na skróty czyli farmakologię czy operację. Od razu dostałam skierowanie na rehabilitację i mogłam się na nią umówić. Jedna wizyta i wszystko jasne i załatwione. Teraz chodzę na zabiegi i też jestem zadowolona. Byłam dwa razy i już są efekty. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 6 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  To nie była pierwsza wizyta u tego lekarza,ale za kazdym razem jestem zadowolona z podejscia do mojego 4-letniego synka,właściwej diagnozy,zachęcenia do dalszego robienia ćwiczeń i przede wszystkim poprawy. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 4 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora !!! Dokładne wytłumaczenie problemu, zalecona rehabilitacja, która pomogła dzięki wspanialej rehabilitantce Pani Darii Święszek - dziękuje !

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  W ostatnim czasie byłem negatywnie nastawiony do lekarzy, ale tutaj mogę osobiście polecić. Szybka diagnoza, sposób leczenia, wytłumaczenie problemu - czyli tak jak powinien działać każdy lekarz.Widać że jest to człowiek kompetentny i zna się na tym co robi. Zgadzam się dodatkowo z wieloma pozytywnymi opiniami powyżej. Oby więcej takich lekarzy ! Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 18 lutego 2014

  Ocena: Dobry

  Konkretny, dobry lekarz, przygotowany do przyjęcia pacjenta. Podczas wizyty zrobił mi USG, czego nie zrobiło dwóch poprzednich "specjalistów".

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online