lek.

Rafał Więcek

Ortopeda

Poproś o włączenie kalendarza

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 698 115 115 I 730 34 34 33 LUB ZALOGOWANIE SIĘ PRZEZ STRONĘ www.praktyka.org DO WEWNĘTRZNEGO SYSTEMU ELEKTRONICZNEJ REJESTRACJI PACJENTÓW. JUŻ OBECNIE WIĘKS... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

 • USG narządu ruchu

 • Zwykła wizyta

 • Zwykła wizyta

 • Zwykła wizyta

 • Terapia fala uderzeniową

 • Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 698 115 115 I 730 34 34 33 LUB ZALOGOWANIE SIĘ PRZEZ STRONĘ www.praktyka.org DO WEWNĘTRZNEGO SYSTEMU ELEKTRONICZNEJ REJESTRACJI PACJENTÓW. JUŻ OBECNIE WIĘKSZOŚĆ TERMINÓW WIECZORNYCH JEST DOSTĘPNYCH TYLKO PRZEZ WEWNĘTRZNY SYSTEM REJESTRACJI LUB TELEFONICZNIE. SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAPRASZAMY.
NOWY TELEFON DO REJESTRACJI 12 446 42 74

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry ortopeda. Konkretny i nie owija w bawełnę, żeby naciągnąć na 1-2 wizyty więcej. Bywa hmmm.... szorstki (jak was coś boli od dawna ale nie szliście z tym do lekarza to was zjedzie :) ), ale mnie to nie przeszkadza. Polecam go każdemu, kto mówi że coś go noga boli.

 • słaby

  Przestrzegam reumatyków przed wizytami u Pana doktora. Rzeczywiście jest miłym człowiekiem, a w gabinecie panuje luźna i przyjemna atmosfera. Jednak nie zna się na leczeniu ortopedycznych następstw chorób reumatycznych. W moim przypadku była to strata czasu, którego nie da się niestety już cofnąć i sporych pieniędzy.

 • bardzo dobry

  Bardzo się cieszę, że nie musiałem długo czekać na wizytę u tego lekarza! Sama wizyta może nie trwała zbyt długo ale lekarz był konkretny i sprawnie przeprowadził wszystkie niezbędne badania. Następnie umówiliśmy się wstępnie na dalsze spotkania celem rehabilitacji.

 • bardzo dobry

  Lekarz konkretny, profesjonalne badania, szybka diagnoza. Bardzo dobrze wytłumaczył mi na czym polega schorzenie, nawet rozrysował na kartce ;) Wyszłam z gabinetu z pełną wiedzą na temat mojej choroby oraz zaleceniami. Po miesiącu czasu odczuwam dużą poprawę. Jedynym małym minusem jest małe mieszkanie w którym jest gabinet oraz mini poczekalnia, jednak dla dobrej i fachowej diagnozy można przymknąć na to oko . Generalnie Polecam :)

 • bardzo dobry

  Tak jak do tej pory jestem niezmiennie bardzo zadowolony z opieki lekarskiej, prze Rafałą Więcka, jak również ze sposobu umawiania terminów, i przebiegu uzgodnień do czasu wizyty

 • dobry

  Pan doktor cierpliwy, rzeczowy, wzbudza zaufanie.Nie pozbywa się pacjenta w 3 minuty. I co najważniejsze - wie co robi (przeciwnie do lekarza NFZ). Wiem, że "cudów nie ma"ale w moim przypadku już jest poprawa i ma być jeszcze lepiej. Panie rehabilitantki współpracujące z Panem doktorem mają złote ręce. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest najlepszym i najskuteczniejszym lekarzem ortopedą u jakiego byłam. Każde moje schorzenie trafnie diagnozuje w zaledwie kilka minut i dobiera odpowiednie leczenie, które skutkuje poprawą. Chodziłam do bardzo wielu specjalistów zanim trafiłam do dr-a Więcka, straciłam wiele czasu i pieniędzy oraz borykałam się z uciążliwymi dolegliwościami zupełnie nie wiedząc, jaka jest ich przyczyna, ale ŻADEN z poprzednich lekarzy nie rozpoznał co mi dolega! Teraz nie zwlekam i nie próbuje szukać pomocy gdzie indziej, lecz od razu umawiam się na wizytę u tego ortopedy, bo wiem, że mi pomoże. Mam do niego pełne zaufanie. Polecam każdemu, przede wszytskim z dolegliwościami o skomplikowanym podłożu!

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest kontaktory, obrazowo tłumaczy mechanizm choroby, i proponuje rehabilitację a nie drogę na skróty czyli farmakologię czy operację. Od razu dostałam skierowanie na rehabilitację i mogłam się na nią umówić. Jedna wizyta i wszystko jasne i załatwione. Teraz chodzę na zabiegi i też jestem zadowolona. Byłam dwa razy i już są efekty. Polecam.

 • bardzo dobry

  To nie była pierwsza wizyta u tego lekarza,ale za kazdym razem jestem zadowolona z podejscia do mojego 4-letniego synka,właściwej diagnozy,zachęcenia do dalszego robienia ćwiczeń i przede wszystkim poprawy. Polecam

 • bardzo dobry

  Polecam Pana Doktora !!! Dokładne wytłumaczenie problemu, zalecona rehabilitacja, która pomogła dzięki wspanialej rehabilitantce Pani Darii Święszek - dziękuje !

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Waldemar Gołda - ortopeda, Jacek Friedlein - ortopeda, Wojciech Czwarnos - ortopeda, Mariusz Bonczar - ortopeda, Jan Włodzimierz Sosnowski - ortopeda, Paweł Szeliga - ortopeda, Janusz Lisiecki - ortopeda, Jerzy Jaworski - ortopeda, Leszek Zieliński - ortopeda, Krzysztof Juszczak - ortopeda, Tomasz Gąsior - ortopeda, Jan Paradowski - ortopeda, Bogusław Bobrowski - ortopeda, Jarosław Feluś - ortopeda, Witold Mierniczek - ortopeda, Igor Zwinczewski - ortopeda, Tomasz Solecki - ortopeda, Paweł Skowronek - ortopeda, Marek Solarz - ortopeda, Maciej Trybalski - ortopeda
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Paweł Sosin

ortopeda,  chirurg

Umów się