Rafał Kurtys

Lekarz rodzinny, Internista

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Zostałem potraktowany w straszny sposób. Po ciężkim wypadku rowerowym (uderzyłem twarzą w asfalt)cały poobijany zostałem opatrzony w niedzielę wieczorem na izbie przyjęć w szpitalu, po czym polecono mi udanie się do lekarza pierwszego kontaktu żeby wypisał mi zwolnienie z pracy. W poniedziałek odczekalem dwie godziny w kolejce , z wybitymi zębami, gorączką, ze szwami na wargach, cały spuchnięty i poobcierany po czym doktor Rafał Kurtys oswiadczył mi, że on nie jest od wypisywania zwolnień i w szpitalu powinni mi wypisać. Wystawił mi skierowanie do chirurgii ogólnej (w szpitalu) celem orzeczenia o niezdolności do pracy, choć miał świete prawo do wypisania mi zwolnienia (to potwierdzili na Izbie Przyjęć w szpitalu, bardzo zdziwieni - bo to jest powszechna praktyka). Jutro czeka mnie kolejna wizyta, tylko po to by dostać zwolnienie. Zostałem potraktowany beznadziejnie, bez żadnej empatii i zrozumienia. Nie polecam tego lekarza - powszechna zła pinia o nim się potwierdziła. Mariusz (rzecz miała miejsce 11 sierpnia 2014)


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Wyborny lekarz. Znajduję u niego tyle ciepła i bożego posłannictwa. Wielokrotnie po wizycie u doktora Kurtysa czułam się, jakby Duch Święty zstąpił na mnie. Nasz Anioł Stroż. :)

 • dobry

  Lekarz z niesamowitą cierpliwością i podejściem do chorego.Kompetentny i fachowy.Rzadko można spotkać lekarza z taką dozą empatii.Diagnozował mnie trafnie i za każdym razem przepisywał właściwe leki,które po prostu pomagały.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją