Tutaj jesteś: 
Placówki
Psychologia
Psychologia Poznań
Nzoz Przychodnia Wielospecjalistyczna Primusmedica

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Szymon Kujawiak

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Agnieszka F. Polecam Pana doktora za konkretne i skrupulatne podejście, wyczerpującą odpowiedź na każde pytanie, atmosferę badania i nawiązany kontakt z mniejszym pacjentem na bardzo wysokim poziomie!!!

  • bardzo dobry

   Miły ,sympatyczny lekarz. Bardzo wnikliwy i konkretny . Bardzo polecam!! Na pewno skorzystam z kolejnej wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (76) o tym lekarzu

 • Izabela Juniczak

  Lekarz Rodzinny, Dietetyk, Gastrolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Moją figurą Pani dr Juniczak zajęła się 01.07.2012r. Do dziś schudłam 8,5 kg (z wagi 97kg). Przede mną jeszcze sporo :))). Nie chodzę głodna, cały czas jem to co lubię i nadal chudnę w takim tempie, że sama jestem w szoku. Uwierzcie w jej metodę. To dietetyk nad dietetykami. Dzięki Pani Izo, że Panią znalazłam :)))) Pozdrawiam

  • bardzo dobry

   Zgłosiłam się do Pani Doktor w luty i dzięki niej w czerwcu nie muszę chować się pod stertą grubych ubrań. Mam super figurę i czuję się rewelacyjnie. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Dariusz Boruczkowski

  Pediatra, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Pan Doktor zaczął przyjmować również w Poznaniu. Syn był leczony u Pana doktora w szpitalu przy ulicy szpitalnej, jednak kiedy zachorowała córka musieliśmy jechać na wizytę do Pana Boruczkowskiego do Warszawy, kiedy znowu potrzebowaliśmy konsultacji z radością odkryliśmy, że można umówić się na nią w centrum Poznania. Szczerze polecamy Pana Doktora szczególnie przy problemach onkologicznych, ale również przy zwykłych chorobach.

  • bardzo dobry

   Polecam wszystkim rodzicom. Doskonały kontakt z lekarzem w czasie konsultacji. Pan Doktor szczegółowo analizuje stan pacjenta i kompetentnie tłumaczy sytuację. Dwukrotna wizyta z dzieckiem u internisty w przychodni NFZ nic nie dała. Pojawiło się dużo stresu jednak Pan Boruczkowski nas uspokoił, a przede wszystkim dobrał odpowiednio leki i uniknęliśmy wizyty w szpitalu.

 • Liliana Noskowiak-Dudziak

  Psycholog,

  • bardzo słaby

   witam, ja tez korzystałam z ''doradzctwa pani lilianny'' jest to już starsza kobieta, trochę staroswiecka i faktycznie bardziej się interesuje się czyms innym niż problemem z którym się przyszło. Ja, gdybym posłuchała jej porad, dziś miałabym spieprzone zycie. Wizyty na nfz na odczepne , wiec poszłam prywatnie i wizyta zamiast 60 min trwała 45, wiec jej mowie , ze mamy jeszcze 15 min a ona na to : ''nast. razem przedłuzymy'' a skad wiedziała , ze nast. razem znow przyjdę prywatnie..przecież mogłam już nie chcieć korzystać z jej ''porad''.nie poszłam, szkoda czasu i pieniędzy.

  • bardzo słaby

   Nie interesuje się faktycznym stanem zdrowia pacjenta lecz sprawami osobistymi członka rodziny pacjenta. Na wizycie umawia pacjenta na wykonanie testów które potem uważa za nieuzasadnione. Przyjmując na NFZ zarzuca pacjentowi dlaczego nie pójdzie leczyć się prywatnie. Ma leczyć a nie zajmować się ich stanem finansowym. Psychologa nie powinno interesować z kim pacjent przyjeżdża na wizytę. NIe polecam takiego "specjalisty".

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Magdalena Manikowska

  Psychiatra, Psycholog,

  • bardzo słaby

   Pani Manikowska od pierwszego wrażenia wydała się być niemiła i odpychającą i niezainteresowana problemem tylko zarobkiem bez zaangażowania może akurat trafiłam na gorszy okres w życiu pani doktor ogólnie odradzam

  • bardzo słaby

   Do dr Manikowskiej trafiłam z polecenia .Po wielu latach traumy z dzieciństwo udało mnie się powiedzieć o tym wszystkim co działa się u mnie w domu .Poszłam do tej pani i co zaznaczyłam po obiektywną opinię . Jednak przy trzeciej wizycie okazało się , że jednak pani doktor chce się wycofać i nie jest osobą , która wydaje opinie .Pani doktor postanowiła wycofać jednać nie powiedziała otwarcie tylko zaczęła mówić ,że niewykształcona jestem (w rodzinnym domu przeżyłam traumę , a pani ten fakt zaczęła wykorzystywać to ,że nie poszłam na studia) podkreślała ten fakt kilka razy ,po czym na każde moje zdanie odpowiadała "rozumiem" a gdy nie chciałam z panią rozmawiać powiedziała "widzisz jakie ty jesteś" -miała na celu zobaczenie krzyczącej (opowiadałam pani jak wyglądało moje dzieciństwo w domu były awantury a ja jako dziecko byłam zmuszona ich słuchać) ale ja nie dałam się sprowokować w końcu pani doktor jest lekarzem . Jeżeli jesteście państwo ze średnim wykształceniem to pani wykorzysta fakt oraz wszystko co powiecie . Ogólnie zamiast powiedzieć otwarcie , że nie wydaje oświadczeń wolała żebym zapłaciła za wizytę i po cwaniacku mnie zniechęcić do siebie .

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Przemysław Mańkowski

  Chirurg, Onkolog, Chirurg Dziecięcy,

  • bardzo dobry

   O chorobie synka dowiedzieliśmy się, kiedy Antoś miał kilka tygodni a jego choroba była w fazie początkowej i wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, jak ciężka walka nas czeka, by żył... trafiliśmy do szpitala przy ul.Szpitalnej, w najlepsze ręce, do naszych Aniołów Stróżów :) a mianowicie do docenta Mańkowskiego i jego zespołu chirurgów. Wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że to dzięki nim Antoś będzie mógł żyć :) Że ich zaangażowanie i ciężka praca uratują mu życie. To co przeżyliśmy, to straszna trauma, która już na zawsze będzie w nas. Jednak choroba synka przywróciła nam też wiarę w ludzi, w bezinteresowną pomoc, życzliwość, dobroć. Docent Przemysław Mańkowski jest dla nas autorytetem w kwestii leczenia Antosia i my jako rodzice ufamy mu bezgranicznie. Jest świetnym chirurgiem i wspaniałym człowiekiem. Lekarzem, który wykonuje swój zawód z powołania. Będziemy mu dozgonnie wdzięczni za to, co zrobił dla nas i naszego synka.

  • bardzo dobry

   Doskonały lekarz, świetny specjalista i człowiek - w wieku 12 lat miałem poważny wypadek. Po przewiezieniu do Poznania natychmiast się mną zajął, prowadząc długa operację. Pamiętam też, że niedługo potem do szpitala trafił kolejny pacjent, również w bardzo ciężkim stanie - dr operował przez cały dzień i noc, biorąc dodatkowy dyżur, by móc doglądać go po operacji (na temat swój się nie wypowiem, bo byłem w śpiączce, ale ponoć zachował się podobnie). Może na co dzień, gdy mój stan był już w porządku, jak i innych pacjentów ciężko było go złapać, no ale mój Boże - ten człowiek jest w ciągłym biegu i nie ma się co dziwić (zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak w tym kraju Służba Zdrowia jest zaniedbana przez rząd), że gdy przypadek nie jest nagły, nie rzuca wszystkiego i nie zajmuje się od zaraz chorym.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu

 • Piotr Stryczynski

  Neurochirurg,

  • bardzo słaby

   Witam, zgadzam się absolutnie z opinią p. Gosi. Doktor Stryczyński nie dba o swoich pacjentów i nie pamięta o nich, chociaż twierdzi inaczej co w każdej rozmowie podkreśla, ale to tylko słowa o czym mialam niestety okazję się przekonać.Pan Stryczyński ma świetny " marketing" swojej osoby, może wynika to z dowartościowania siebie i jakiś kompleksów...szkoda że kosztem pacjentów Miałam okazję przekonać się że doktor jednak nie ma takich możliwości w Bydgoszczy i Toruniu ( gdzie operuje) jak podkreśla na wizytach. Jest kilku innych, słownych, konkretnch i pomocnych neurochirurgów, którym zależy na pacjentach bez zbędnych słów...Jestem młodą kobietą, która kilka miesięcy zgodnie z umową z panem Stryczyńskim przypominała się telefonicznie od marca 2015 r, o przyspieszenie operacji wstawienia implantu dysku, w sierpniu 2015r usłyszałam, że nie ma dla mnie implantu na ten rok...zmieniałam lekarza i 20.10.2015 w Toruniu cudowny lekarz z tego samego szpitala operował mnie i hurra mam implant, ciekawe gdzie go znalazł... Magda

  • dobry

   po pierwszej wizycie nie mogę powiedzieć czy jest taki czy siaki zna swój fach a to się liczy mnie potraktował raczej normalnie nie czuje się zawiedziony po pierwszej wizycie u u pana dr Stryszyńskiego polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Bartosz Zieliński

  Fizjoterapeuta,

  • bardzo dobry

   Zdecydowanie polecam!!! Skuteczny terapeuta, a przy tym miły i sympatyczny człowiek, co ma duże znaczenie, gdy trzeba przez kilkadziesiąt minut cierpieć fizyczne katusze, tzn. poddawać się dość bolesnym zabiegom. Dolegliwości pooperacyjne, łącznie z tkankami miękkimi, wieloletnie dolegliwości kręgosłupa są zdecydowanie mniej uciążliwe (niektóre zupełnie "odpuściły) od czasu, gdy profesjonalnie zajął się nimi Pan Bartek. Stosuje On wiele różnorodnych metod terapeutycznych, co świadczy o szerokim zakresie Jego umiejętności....Pan Bartek nadal pogłębia swoja wiedzę z korzyścią dla nas, pacjentów. Warto skorzystać z usług Pana Bartka - efekt gwarantowany. Renata Włakowska-Drewek

  • bardzo dobry

   Fantastyczny fizjoterapeuta wykonujący swoją pracę z wielkim zaangażowaniem. Jego umiejętności i wiedza przekładają się na mój powrót do sprawności i sportu po rekonstrukcji ACL (więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego). Konkretny i ambitny z chęcią ciągłego samodoskonalenia i rozwoju - to się chwali!!! Dodatkowo bardzo miły i z ogromnym poczuciem humoru dzięki czemu czas terapii mija w doskonałej atmosferze. Szczerze polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu