NZOZ Przychodnia Wielospecjalistyczna Primusmedica

Wczytuję...

Gabinety

 • NZOZ Przychodnia Wielospecjalistyczna Primusmedica

  Poznań, ul. Krakowska 32/1

  Dane kontaktowe 6185012 ... (zobacz więcej)

Informacje o placówce

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Chirurg, Proktolog, Gastrolog

  Maciej Burzyński

  • 22 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Lekarz poświeca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, konkretny, otwarty co sprawia że bez wstydu można porozmawiać o problemie-hemoroidy:/

  • 2 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Szczerze polecam! Naprawdę rewelacyjne podejście do pacjenta. no i co najważniejsze: wysokie kompetencje. Jestem bardzo zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Szymon Kujawiak

  • 15 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Również byłam w prywatnym gabinecie, dodatkowo operowałam się prywatnie u doktora i gdybym miała wydać następnym razem 10 razy więcej to zrobiłabym to bez mrugnięcia okiem. Od początku do końca czułam się o wszystkim informowana, na nic nie musiałam czekać, a Pan Doktor sprawił, że moje poczucie bezpieczeństwa ani na chwilę nie zostało zaburzone. Polecam tego godnego zaufania lekarza.

  • 10 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Byłam u Pana Doktora w prywatnym gabinecie, ale absolutnie nie żałuję wydanych pieniędzy. Doktor pytał o wszystko, dokładnie przepadał chore kończyny jednocześnie dając wiele cennych uwag. Zdecydowanie mogę polecić tego ortopedę.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu

 • Urolog

  Agnieszka Ida

  • 9 lipca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Od kilku miesięcy jestem pacjentką Pani dr Agnieszki Ida. Na pierwszej wizycie-dokładne badanie-trafna diagnoza-szybkie wdrożenie leczenia. Jestem po zabiegu chirurgicznym. Obdarzyłam Panią Doktor pełnym zaufaniem. Nie pomyliłam się. Pani dr Agnieszka Ida jest wspaniałym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Pełna empatii do pacjenta, zawsze pogodna i uśmiechnięta. Z cierpliwością i spokojem słucha i odpowiada na wszystkie pytania. W przystępny sposób wyjaśnia tok leczenia. Jest lekarzem oddanym pacjentowi. Niezdecydowanym, a mającym problemy urologiczne polecam wizytę u Pani dr Agnieszki Ida. Elżbieta

  • 10 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Panią doktor poznałem w Szpitalu przy ul. Szwajcarskiej w Poznaniu przywożąc bliskiego krewnego - Jej profesjonalizm - prawidłowa diagnoza jak i dobre serce - dziś mogę powiedzieć uratowało życie szwagra. Po kilku miesiącach ja osobiście trafiłem do Pani doktor Agnieszki z problemem prostaty - w jasny sposób wytłumaczyła mi na czym może polegać moja dolegliwość ( nie ukrywam, iż przed wizytą byłem bardzo przestraszony ponieważ miałem wysoki wynik PSA ) - po poddaniu się zalecanej przez p. Agnieszkę kuracji lekowej oraz przeprowadzeniu badań okazało się, że jestem zdrowy. Gorąco polecam i jeszcze raz dziękuję za wszystko Pani doktor - z pewnością będę korzystał z badań profilaktycznych prowadzonych pod okiem p. Agnieszki

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu

 • Pediatra

  Dariusz Boruczkowski

  • 12 marca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Pan Doktor zaczął przyjmować również w Poznaniu. Syn był leczony u Pana doktora w szpitalu przy ulicy szpitalnej, jednak kiedy zachorowała córka musieliśmy jechać na wizytę do Pana Boruczkowskiego do Warszawy, kiedy znowu potrzebowaliśmy konsultacji z radością odkryliśmy, że można umówić się na nią w centrum Poznania. Szczerze polecamy Pana Doktora szczególnie przy problemach onkologicznych, ale również przy zwykłych chorobach.

  • 7 marca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Polecam wszystkim rodzicom. Doskonały kontakt z lekarzem w czasie konsultacji. Pan Doktor szczegółowo analizuje stan pacjenta i kompetentnie tłumaczy sytuację. Dwukrotna wizyta z dzieckiem u internisty w przychodni NFZ nic nie dała. Pojawiło się dużo stresu jednak Pan Boruczkowski nas uspokoił, a przede wszystkim dobrał odpowiednio leki i uniknęliśmy wizyty w szpitalu.

Lokalizacja