dr n. med.

Piotr Pruszynski

Ortopeda, Chirurg

26 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Super. Mój wcześniej całkowicie oderwany obojczyk, sprawuję się znakomicie. Jeśli ktoś szuka lecenia ( nie cudów i skierowań na bezsensowne badania ) polecam.

 • słaby

  Wizyta u tego specjalisty w Eskulapie jest stratą pieniędzy,doktor duuuużo mówi -mało robi.Nic nie może,ani dac skierowania na badania,a po stwierdzeniu że potrzebna jest artroskopia kazał załatwić sobie skierowanie na oddział,bo on nie może takiego wypisać.Pytanie co może?Odpowiedz tylko dużo gadać,a tak na marginesie ma opracowany schemat ,którego się trzyma i wszystkim pacjentom robi wykład prawie akademicki,chwaląc się szkoleniami za granicą-tylko co to ma za znaczenie dla pacjenta ,który szuka pomocy NIE POLECAM


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  Bardzo droga wizyta w Eskulapie w Żarach - pan bierze 150 zł w zasadzie za nic,bo w przypadku urazów ani nie może na nic skierować przez nfz ani doradzić nic konkretnego - wiadomości,które przekazuje,można przeczytać równie dobrze w internecie- więc uważam pieniądze dla niego za wyrzucone dość bezsensownie,a cenę stanowczo za wysoką - no ale polecano go,więc poszłam licząc na cud,który się nie zdarzył-porównawczo lepiej jest jednak czekać na kolejkę przez nfz,gdzie dostałam przynajmniej skierowanie na darmowy rezonans i rehabilitację.

 • bardzo dobry

  Wspaniały specjalista,swietny kompan w nie doli w bólu,zawsze jest tam gdzie potrzebują go pacjęci !proteza biodra którą Pan Ordynator mi zoperował spisuje sie swietnie moje samopoczucie jest wspaniałe !!! A przez lata żyłem w wiecznym bólu ! DZIEKUJE PANU JEST PAN PRAWDZIWYM DOKTOREM !!! LEKARZ ORKIESTRA !!!

 • bardzo dobry

  Jestem 7 tygodni po rekonstrukcji ACL. Operację przeprowadził dr Pruszyński w Wojskowym Szpitalu w Żarach. Jestem bardzo zadowolona. Dr Pruszyński to wspaniały lekarz. Wyczerpujaco informuje o całym zabiegu, jak również o koniecznej rehabilitacji. Bardzo dziekuję Panie doktorze.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentka doktora Pruszyńskiego od kilku lat,obecnie jestem 2 tygodnie po wykonaniu artroskopii barku lewego przez świetny zespół ortopedyczny w szpitalu 105 w Żarach z doktorem PRUSZYŃSKIM na czele .Mam bardzo dobre wspomnienia z pobytu na oddziale szpitalnym,super opieka i życzliwość płynąca od całego personelu pozwala zapominać czasami o bólu .Jednocześnie jestem przed operacja prawego barku i nie wyobrażam sobie artroskopii barku gdzie indziej.Polecam doktora za jego fachowość ,uprzejmość i zrozumienie Dziękuję PANIE DOKTORZE

 • bardzo dobry

  Jestem trzy doby po artroskopii biodra prawego. Po operacji nie odczuwałam żadnego bólu. Zabieg został wykonany w szpitalu 105 w Żarach. Godne polecenia.Dr. Pruszyński to naprawdę świetny fachowiec.

 • bardzo dobry

  DOKTOR PRUSZYŃSKI ROBIŁ MI ARTROSKOPIĘ BARKU. DWA DNI PO OPERACJI ODSTAWIŁEM LEKI PRZECIWBÓLOWE. WSZYSTKO GOI SIĘ BEZ PROBLEMU. JAK DLA MNIE MISTRZ ŚWIATA. GORĄCO POLECAM.

 • bardzo dobry

  Świetny fachowiec i bardzo zdolny lekarz. Przeprowadził operację kolana mojem mamy, która od tej pory jest zadowolona z życia i świetnie się porusza mimo swojego wieku ( 76 LAT). Polecam Doktora!!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Pruszyński to bardzo dobry i fachowy lekarz, polecamy go wszystkim.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online