lek.

Piotr Mikuliszyn

Onkolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Leczę się u Pana Doktora juz od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Owszem, Doktor nie zawsze jest "przyjemny", ale zawsze jest kompetentny! Przez te lata wielokrotnie brałam chemię w poradni, a jak trzeba było to Pan Doktor kierował mnie na chemię na oddział. Za każdym razem wyjasniał co się dzieje, dlaczego trzeba dać chemię, jaką chemię i jakie mogą być objawy uboczne. Teraz znów biorę chemię. Pan Doktor napisał do NFZ wniosek o zgodę na leczenie nowym lekiem i dostałam ją! Ciągle walczę i mam nadzieję!

 • bardzo słaby

  Absolutnie nie zgadzam się z powyższymi opiniami !!! Piszę to po to, aby przestrzec ludzi chorych, zamierzającycz leczyć się u tego lekarza. Doktor Mikuliszyn to lekarz, którego cechuje rutyna i znieczulica. Pracując z ludżmi tak ciężko chorymi, często nieuleczalnie, nie tylko nie wyjaśnia specyfiki choroby, nie daje nadziei (która jest tak ważna, wręcz niezbędna, aby walczyć z chorobą), ale, co jest absolutnie niedopuszczalne, odsyła pacjenta z "kwitkiem". Tak było z moją mamą, która choruje na ciężką odmianę nowotworu złośliwego. Doktor nie tylko był bardzo mało przyjemny podczas wizyt, nic nie wyjaśniał, nie udzielił kluczowych informacji na temat choroby, ale, co najgorsze i absolutnie nie do przyjęcia, w momencie kiedy okazało się, że nie może przyjmować chemii, odesłał, jak już wcześniej pisałam, mamę z kwitkiem. Mówiąc, że chemii, która jest jedynym leczeniem dla tego nowotworu, przepisać nie może, nie dając nic w zamian, nie kontynuujac leczenia i nie kierując pacjentki na inne konsultacje(np do kliniki w warszawie)odebrał jej ostatnią nadzieję i tym samym skazał na śmierć. Równie dobrze mógł powiedzięć : nic już zrobić nie mogę, proszę wracać do domu i czekać na śmierć. Czy zachowałby sie Pan tak, Panie Doktorze, gdyby chodzilo o Pana Mamę ?


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Konkterny facet a poza tym fachowiec. Szczerze polecam. Jest najlepszy! Pozdrawiam Pana doktora!!

 • bardzo dobry

  Mimo upływu lat i przeżytego stresu ,bardzo miło wspominam Pana Doktora . Wspaniały lekarz i specjalista w swojej dziedzinie . Lekarz , który pomaga pokonać chorobę .

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Wlodzimierz Maciejewski - onkolog