Piotr Lachowicz, stomatolog Rzeszów
Stomatolog lek. dent.

Piotr Lachowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

11

Adresy

 • 1 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy lekarz na świecie! 10 lat wyciągał mnie z każdej opresji miesiąc w miesiąc! Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 2 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Mam 66 lat i korzystałam już z usług wielu dentystów.Nigdy nie spotkałam sympatyczniejszego i kompetentnego dentysty,który tak zagada pacjenta,że nawet nie czyje bólu.Aż żałuję,że nie mam już zębów .Ważne jest to,że Pan Lachowicz rozumie brak pieniędzy..Przykleił mi kiedyś --za darmo-kawałek zęba/bardzo potrzebowałam/---chodziłam z ta "chwilówka" całe 4 lata. Suuuuuper dentysta---pod każdym wzgledem.

  zgłoś nadużycie
 • 8 lipca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz, leczy się u niego cała moja rodzina. Jest solidny, wszystko tłumaczy, potrafi doradzić. Podczas długich i nudnych zabiegów opowiada jakieś swoje rodzinne historie :) Jednym słowem polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 4 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem pacjentką pana doktora od kilku lat. Zawsze jest dokładny, cierpliwy i solidny. Nawet gdy nie do końca byłam zadowolona z efektu estetycznego, bez problemu popraił to co mi się nie podobało. Polecam wszystkim. To stomatolog na wysokim poziomie, z dobrym podejściem do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 28 marca 2011

  Ocena: bardzo dobry

  Jesteśmy z mężem pacjenatmi Pana Piotra od 15 lat. Od poczatku nie był on "tanim" lekarzem, jednak widzac po kilkunastu latach efekty leczenia zębów oraz profilaktyki u najstarszego syna (obecnie ma 17 lat i ani jednej plomby - efekty wczesnego zabiegów lakowania, lapisowania itp.) - nie żałujemy zainwestowanych pieniędzy. Teraz kiedy usługi bardzo podrożały my robimy jedynie przeglądy, ewentualnie usuwamy kamień. Dla mnie najlepszy lekarz stomatolog z jakim miałam do czynienia, zawsze wytłumaczy przyczyny ubytków, zaleci profilaktykę, ufamy mu. Polecam z czystym sumieniem.

  zgłoś nadużycie
 • 3 grudnia 2010

  Ocena: dobry

  Bardzo dobry i rzetelny,cierpliwy stomatolog!!!ma czas dla pacjenta na wytłumaczenie i na odpowiedzi!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 24 października 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry dentysta, cechuje się dużą wiedzą, doświadczeniem, wyrozumiałym, uprzejmym podejściem do pacjenta (ma czas na wytłumaczenie i odpowiedzi na pytania). Dobrze wyposażony, czysty gabinet z osobą asystującą. Bardzo rzetelny i kompetentny. Trafiłem do niego po wielu nieudanych wizytach u szeregu innych stomatologów rzeszowskich - było ich niemało i nie chodziłem do najtańszych i do tych bez rekomendacji. Doktor pozwala uwierzyć w powołanie lekarskie.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2009

  Ocena: dobry

  Najlepszy z najlepszych stomatologów :)

  zgłoś nadużycie
 • 20 grudnia 2008

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry stomatolog. Podejmuje trafne decyzje. Wygląd moich ząbków, oczywiście po dłuższym leczeniu, zachęcił wielu znajomych do leczenia u pana Piotra.

  zgłoś nadużycie
 • 16 listopada 2008

  Ocena: bardzo dobry

  Oj namęczył się Doktor nad moją jedynką:)Świetny specjalista,kompetentny, dokładny i rzeczowy.A do tego przedobry Człowiek.To wszystko razem sprawia, że jest stomatologiem idealnym.POLECAM !!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Lokalizacja