dr n. med.

Piotr Kolczewski

Ginekolog

Umów wizytę 12 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr med. Piotr Kolczewski Specjalista ginekologii i położnictwa 1991 Staż podyplomowy Pomorska Akademia Medyczna 1991 Asystent w Zakładzie Patomorfologii Pomorskiej Akademii Med... więcej

Umów wizytę

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr med. Piotr Kolczewski Specjalista ginekologii i położnictwa

1991 Staż podyplomowy Pomorska Akademia Medyczna
1991 Asystent w Zakładzie Patomorfologii Pomorskiej Akademii Medycznej
1998 Specjalizacja w zakresie ginekologii i położnictwa Szpital Szczecin Zdroje
1998 Nagroda Okręgowej izby lekarskiej za egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem
1998 Prywatna praktyka lekarska KOLMED
2005 Obrona pracy doktorskiej „Polimorfizmy genetyczne w nadciśnieniu indukowanym ciążą”
2004 Asystent i z-ca ordynatora 109 Szpital Wojskowy w Szczecinie
2010 Ordynator Oddziału Ginekologii i Położnictwa 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie
2014 Asystent Kliniki Ginekologii Operacyjnej i Onkologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
2014 Konsultant w Prywatnej Klinice Artmedicalcenter

Główne zainteresowania zawodowe

Leczenie operacyjne w uroginekologii
Operacje pochwowe ( NDVH)
Techniki endoskopowe w ginekologii
Ginekologia estetyczna i rekonstrukcyjna dna miednicy

Staże i szkolenia zagraniczne

1998 Oldenburg Laparoscopy workshop
2007 Rotterdam ICS
2009 Berlin ESC
2009 Stockholm Esthetic gynecology workshop
2010 Hague ESC
2010 Toronto IUGA
2011 Prague urogynecology workshop
2011 Lisbona IUGA
2011 Glasgow ICS
2012 Pekin ICS
2012 Chalon Francja urogynecology workshop dr Emmanuela Delorme twórca TOT
2012 Czechy Urogynecology workshop Dr. P. Bartosz
2013 Berlin sacrocolpopexy workshop Szpital Św. Hedwigi Prof. R. Thun
2014 Chalon Francja urogynecology workshop
2014 Czechy Advanced laparoscopy workshop Dr P. Bartosz

Towarzystwa naukowe

Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
International Urogynecological Association
International Continence Society

Dr med. Piotr Kolczewski specjalista ginekologii i położnictwa , ordynator oddziału Ginekologii i Położnictwa 109 szpitala Wojskowego w Szczecinie . Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem operacyjnym w zakresie szeroko pojętej ginekologii operacyjnej. Działalność operacyjna obejmuje zabiegi z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej dna miednicy, uroginekologii, ginekologii onkologicznej i ginekologii estetycznej.
Dr Kolczewski jest członkiem międzynarodowych towarzystw naukowych tematycznie związanych z operacjami rekonstrukcyjnymi i plastycznymi w ginekologii i uroginekologii ( International Uroginecological Association, International Continence Society)
Jego doświadczenie potwierdzają nie tylko tysiące wykonanych operacji ale również udział w licznych kongresach i szkoleniach hand to hand w kraju i za granicą. Współpraca i wymiana doświadczeń z Dr Śliwińskim pozwoliła na udoskonalenie technik a tym samym efektów w zakresie ginekologii estetycznej będącej kompilacją technik chirurgii plastycznej i ginekologii rekonstrukcyjnej.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie za Egzamin specjalizacyjny zdany z wyróżnieniem

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • 2013 Berlin St. Hedwig Hospital ( prof. R.Tunn) Urogynecology workshop
 • 2012 Urogynecology Workshop Dr Emmanuel Delorm (Chalon)

Zdjęcia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Zdecydowanie świetny specjalista. Rewelacyjne podejście, miły, sympatyczny, dyskretny, kompetentny o imponującym poziomie wiedzy. Wykonana przez Pana doktora plastyka tylnej ściany pochwy i krocza okazała się "koronkową robotą". Serdecznie dziekuję i pozdrawiam !

 • bardzo dobry

  Lekarz - o którym mowię - w samych superlatywach!!!! Profesjonalista i fachowiec w swojej dziedzinie . Po porodzie naturalnym we Francji, " naprawił " i odbudował moje poczucie wartości i dzięki Panu Doktorowi - wróciłam do życia. Operacja przeprowadzona była w klinice AMC, którą rowież polecam. Opieka na najwyższym poziomie. Dziękuje Panu - Doktorze! Dorota .

 • neutralny

  pierwsza wizyta, bardzo zła wiadomość, Pan Doktor obojętny, wręcz nieprzyjemny. trochę więcej empatii nie zaszkodzi...

 • bardzo dobry

  Te wszystkie negatywne opinie i ich argumentacje szokują mię ponieważ od czasu jak zaczęłam chodzić do Pana Dr.Kolczewskiego odkryłam ,że istnieją jeszcze lekarze z powołania .... pochodzę z trójmiasta z mężem staraliśmy się o dziecko 3lata 2 razy straciliśmy ciąże przez nie kompetentnych ginekologów .. przyjechaliśmy do szczecina do rodziny męża polecono nam Dr.kolczewskiego człowieka poważnego któremu można zaufać przyjeżdżaliśmy do niego nawet jak się przeprowadziliśmy do Niemiec... mamy córę dzięki temu że mam kompetentnego Doktora... Ostatnio doktor wycinał mi endometriozę i guzki w bliźnię mimo ran i szwów wyszłam ze szpitala dobę po operacji czułam się świetnie lepiej niż przed lekarz świetny i cierpliwy znosi mnie za co jestem mu wdzięczna :) tak że z całego serca wszystkim panią POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz życzę wszystkim kobietą aby miały okazję skorzystać z usług bardzo dobrego specjalisty. Odpowie na każde pytanie i rozwieje każdą wątpliwość. Pacjentka ze Świnoujścia.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz .Zgodził się zrobić poprawkę po innym lekarzu , żebym mogła normalnie żyć .Za co bardzo dziękuje ! Operacja była zrobiona w klinice AMC ,którą polecam z czystym sumieniem.Opieka na najwyższym poziomie.Dziękuje Panie Doktorze!

 • bardzo dobry

  Super lekarz,mistrz w swoim zawodzie, bardzo kulturalny i delikatny w trakcie badań.Można mieć do niego zaufanie w 100 %,polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza i człowieka.Pacjent ma świadomość,że doktor jest z nim zawsze kiedy jest potrzebny i nie pozostawi go bez pomocy.Jestem Panu niesamowicie wdzięczna Doktorze i ogromnie dziękuję Alicja Hryciuk

 • bardzo dobry

  Trafiłam do Pana doktora sugerując się opinią na ,, znanym lekarzu,,. Teraz kiedy jestem już miesiąc po operacji wiem, że był to bardzo dobry wybór. Labioplastyka w moim przypadku została wykonana fenomenalnie! Klinika AMC- gdzie przeprowadzona była operacja to po prostu mistrzostwo świata, począwszy od troski personelu po śniadanie następnego dnia po operacji. Wszystko na światowym poziomie. Od konsultacji do zabiegu czekałam zaledwie 3 dni, ponieważ Pan doktor znalazł lukę w terminarzu :) Zalecił mi również nowoczesną metodę antykoncepcji, która w 100% odpowiada moim oczekiwaniom. Polecam każdej kobiecie, która zmaga się z problemem kategorii ginekologii estetycznej. :)) - Szczęśliwa Pacjentka

 • bardzo dobry

  Znakomity lekarza! Jestem zachwycona rezultatem operacji jaka wykonał doktor! POLECAM! Kontakt jak i podejscie do pacjenta rewelacja. Klinika AMC godna polecenia, personel naprawde przesympatyczny. Tu powinna byc ocena jeszcze CELUJACA na ktora Doktor w pelni zasluguje !

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką dr. Kolczewskiego od około 7 lat i mogę wystawić tylko pozytywną opinię. Pełen profesjonalizm. Przeprowadzał już u mnie kilka zabiegów, wszystkie bez komplikacji, a nawet ich wykonanie było chwalone przez innych lekarzy, którzy pytali o przeprowadzone zabiegi. Ostatnio doktor przeprowadził laparoskopię torbieli, która również poszła rewelacyjnie. Polecam!

Najbliższe terminy:

kolejne dni