Petr Kirillovski, okulista Jelenia Góra

Petr Kirillovski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

47

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Jelenia Góra, Podgórze 17

  755-02- ... (zobacz więcej)

 • 26 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Mając 6 lat biegałam z denkami od kieliszków! Dziś? Mogę spojrzeć na świat swoimi oczami i widzieć piękno, co do milimetra. Choć ucieka mi oko, bo czeka mnie jeszcze jedna operacja to przynajmniej widać to oko :)) I mogę śmiało spojrzeć sama sobie w oczy :)

  zgłoś nadużycie
 • 27 października 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jeżdżę do Doktora od 5 roku życia. Wyleczył mnie z zeza zbieżnego ;) Bardzo polecam. Angelika z Sulechowa

  zgłoś nadużycie
 • 16 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i lekarz. Pan doktor Petr Kirillovski operował moją córeczkę w wieku 5 lat, operacja się udała, serdeczne podziękowania kieruję również do Pani doktor anestezjolog Teresy Janowskiej, która ma doskonałe podejście do małych pacjentów, troszczyła się o moją córeczkę przed i po operacji. Pan doktor Kirillovski i Pani doktor Janowska to wspaniały zespół lekarzy z ogromną wiedzą, doświadczeniem i wielkim sercem! Dziękujemy. Mama Aleksandry

  zgłoś nadużycie
 • 13 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jeżdżę z Warszawy z dwoma synami od 12 lat do Pana doktora Kiryllowskiego, nie zamieniłbym go na żadnego z warszawskich, których poznałem.

  zgłoś nadużycie
 • 19 września 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Pozostale opinie sa dosc mylace dla innym potecjalnych pacjetow. Lekasz okazal sie niekompetentny i w dodatku chciwy. Za wizyte bez diagnozy zaplacilam 180 zl!!! Kompletnie za nic!!! Nie polecam chyba ze ktos lubi wyrzucac pieniadze. Lekarz ma bardzo duze problemy z komunikacja w jezyku polskim.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Byłam u Pana doktora na wizycie kontrolnej z 2-letnim dzieckiem. Podejście fantastyczne! Tak odwrócił uwagę, że córka bez problemu dała sobie zbadać wzrok. Mimo długiego oczekiwania w poczekalni, polecam w 100 %.

  zgłoś nadużycie
 • 14 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam, bardzo dobry lekarz. Jestem po wypadku i miałam zeza rozbieżnego oraz podwójne widzenie. Jeździłam po różnych klinikach okulistycznych i nikt nie chciał mi zoperować oczu. Wszyscy mówili że widzenia podwójnego nie da rady zlikwidować. W końcu trafiłam do Pana Piotra i po pierwszej operacji wszystko wróciło do normy. Jakaż to radość znowu widzieć pojedynczo. ;-D Dziękuję bardzo. Polecam gorąco.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Zoperował oczko zezujące mojego syna. Super fachowiec najlepszy w polsce! Profesjonalista! A do tego dusza czlowiek. Polecam każdemu kto szuka dobrego okulisty! URATOWAŁ MOJEMU DZIECKU WZROK!

  zgłoś nadużycie
 • 18 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Dzięki temu człowiekowi odzyskaliśmy wiarę w to ,że Synek będzie sprawnie widział.Kiedy niespełna dwa lata temu odkryto że dziecko ma głębokie niedowidzenie nie dawano nam szans u innych specjalistów ponieważ Syn miał już 7 lat ,a w tym wieku cofnięcie takiej wady twierdzili że jest raczej niemożliwe.Doktor Kirillovski sprawił że niemożliwe stało się możliwe .Dziękuję z całego serca .

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo mily lekarz , bylam z dzieckie 2 letnim pierwszy raz u niego z podejrzeniem zeza , lekarz wykonal badania w bardzo profesjonalny sposob co chodzi o dziecko . Zdecydowanie polecam za 6 miesiecy ponowna kontrola

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami