lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

Umów wizytę 42 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork. Doświadczenie zawodowe: od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowski... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 120 zł
EMG, ENG
EMG - elektromiografia
USG doppler

Informacje o lekarzu

O mnie

Już od września 2014 roku istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
Doświadczenie zawodowe:
od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Parkinsona I stardnienia rozsianego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów. Ponadto rozpocząłem wykonywanie także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
Moje motto:
“Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
“Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Lisewski to bardzo dobry lekarz – fachowiec i uprzejmy człowiek, o każdej porze ma czas dla pacjenta i służy swoją pomocą, nawet telefonicznie. Dzięki niemu problemy zdrowotne mojego syna znacznie się zmniejszyły a zastosowane leki znacznie ograniczyły ataki epilepsji. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo jestem zadowolona z wizyty u p.doktora szczegółowo wyjaśnił na czym polega moja choroba. Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora.

 • bardzo dobry

  Lekarz konretny, specjalista. Wszystko jasno wyjaśnił i podpowiedział, co dalej robić. Zaproponował swoją dalszą pomoc. Serdecznie polecam

 • bardzo dobry

  It’s so valuable to have an international expert reviewing your condition. The quality of the medical information supplied by Doctor Lisewski is high. I believe anyone seeking medical opinion can benefit from his knowledge . I would definitely recommend contacting Doctor Lisewski.

 • bardzo dobry

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo mile zaskoczony.Bardzo mily,otwarty, wnikliwy i sympatyczny. Niebawem mam kolejna i mam nadzieje,ze Pan doktor rozwiaze co mi dolega po zrobieniu dokladniejszych badan.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Zawsze pomocny, miły, uśmiechnięty, podchodzi do pacjenta z wielkim zaangażowaniem. Wszystko dokładnie tłumaczy, poswięca tyle czasu ile wymaga pacjent. Prawdziwy lekarz z powołania. Polecam każdemu kto potrzebuje fachowej pomocy.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, znający się na rzeczy lekarz. Cechuje go profesjonalizm i rzetelne podejście do sprawy. Pomaga mojemu tacie w chorobie. Przede wszystkim jest dobrym, miłym człowiekiem. Nie naciąga na kolejne wizyty, nie "wyciąga" ostatnich pieniędzy od pacjenta. Jeżeli lekarz powinien być z powołania i znać się na rzeczy, to Pan Paweł Lisewski jest tego doskonałym przykładem.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry, miły i sympatyczny lekarz. Moja mama jest chora na demencje starczą. Na pierwszej wizycie pan doktor zbadał mamę, zlecił zrobienie rezonansu magnetycznego oraz zapisał tabletki. Po kilku dniach przyjmowania tych tabletek była widoczna poprawa.

 • bardzo dobry

  Jestem pod dużym wrażeniem Pana doktora i jego podejścia do pacjenta. Życzliwy, uśmiechnięty, wyrozumiały. Uważanie wysłuchuje pacjenta, szybko reaguje. Wyczerpująco diagnozuje schorzenia i wnikliwie się im przygląda. Polecam Pana Doktora;-)

 • bardzo dobry

  Doktor Lisewski jest wyjątkowym lekarzem. Zawsze poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu ile wymaga tego sytuacja. Zadaje wiele pytań odnośnie odczuwanych dolegliwości. Ze względu na swoją rzetelność i dokładność, wizyty u doktora nie trwają "5 minut" jak u niektórych lekarzy. Jeżeli zachodzi taka potrzeba zleca wykonanie wnikliwych badań. Jest człowiekiem, który wita pacjenta z otwartymi rękoma. Jest do tego pełen empatii dla drugiego człowieka. Służy pomocą nie tylko podczas wizyt w gabinecie. Swoim pacjentom w razie problemów, wątpliwości czy zwykłych pytań chętnie udziela rad nawet przez telefon. Dr Lisewski to człowiek, dla którego składanie przysięgi Hipokratesa to nie tylko puste słowa lecz zobowiązanie do niesienia pomocy.

Zobacz podobnych specjalistów: Joanna Sadowska-Poreda - neurolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę