Neurolog lek.

Paweł Lisewski

20

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Już od września istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia)
  Doświadczenie zawodowe:
  od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

  od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

  od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

  od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

  09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

  Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Parkinsona I stardnienia rozsianego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów. Ponadto rozpocząłem wykonywanie także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
  Moje motto:
  “Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
  “Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Neurologia
 • 18 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Lisewski to bardzo dobry lekarz – fachowiec i uprzejmy człowiek, o każdej porze ma czas dla pacjenta i służy swoją pomocą, nawet telefonicznie. Dzięki niemu problemy zdrowotne mojego syna znacznie się zmniejszyły a zastosowane leki znacznie ograniczyły ataki epilepsji. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 17 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Miły, sympatyczny, rzetelny i uczciwy lekarz, oby takich więcej. Jasno mówi o dalszych perspektywach leczenia, przestawiając swoje kompetencje, Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 15 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Prawdziwy lekarz. Słucha pacienta , uprzejmy i uczynny, nie wywyższa się. Nie patrzy na pieniądze. Jest konkretny w diagnozie. Widać troskliwość dla pacienta.

  zgłoś nadużycie
 • 15 sierpnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo miły, kontaktowy, uśmiechnięty, po prostu "zaraża" dobrym nastrojem. Polecam wszystkim osobom, które do tej pory nie trafiły na dobrego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miły i konkretny lekarz. Myślę, że leczenie u niego może być przyjemnością. Pan doktor zawsze dba o dobro swoich pacjentów.

  zgłoś nadużycie
 • 5 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor bardzo uprzejmy i elegancki, "lekarz z klasą". Poświęca pacjentowi czas i wnikliwie analizuje wszystkie symptomy, by postawić diagnoze. Oby takich lekarzy było jak najwięcej!

  zgłoś nadużycie
 • 28 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Paweł Lisewski dociekliwie szuka u mojej mamy przyczyny problemów z chodzeniem. Nie często zdarza się trafić do specjalisty, który oprócz rozległej wiedzy, jest wrażliwym i uprzejmym Człowiekiem. I to wszystko całkowicie bezinteresownie.

  zgłoś nadużycie
 • 10 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz; taktowny,życzliwy i bardzo sympatyczny Pan Doktor. Zaufałam opiniom zadowolonych pacjentów dr Pawła Lisewskiego i nie zawiodłam się!

  zgłoś nadużycie
 • 13 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor ma ludzkie podejście. Pełen profesjonalizm, głęboka wiedza w tym co do najnowszych metod leczenia i środkow medycznych, plus zaangażowanie. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 29 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, jako jedyny podejrzewał u mnie stwardnienie rozsiane, co zostało potwierdzone na badaniach w szpitalu Wojskowym. Rzadko trafia się na specjalistę tej klasy. Jestem wdzięczna za jego fachową opiekę.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?