lek.

Paweł Lisewski

Neurolog

Umów wizytę 52 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Już od września istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork. Doświadczenie zawodowe: od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roe... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Zwykła wizyta 120 zł
EMG, ENG
EMG - elektromiografia
USG doppler

Informacje o lekarzu

O mnie

Już od września istnieje możliwość zapisania się na wizytę poza granicami Polski – Dublin, Ireland (Irlandia) albo Cork.
Doświadczenie zawodowe:
od 2012 - Sue Ryder, Centrum Parkinsonowskie, Ul. Roentgena 3, 85-796 Bydgoszcz

od 2011 – Poradnia Neurologiczna „MEDICUS”; Ul. Sądowa 14; 89-100 Nakło nad Notecią

od 2005 – Hospicjum ks. Jerzego Popiełuszki; ul. Szpitalna 19/BC; 85-826 Bydgoszcz

od 2004 – Oddział Udarowy. Oddział Neurologii.; Szpital Uniwersytecki Nr 2 im. Jana Biziela; Ul. Ujejskiego 75; 85-168 Bydgoszcz

09. 2003 – 09. 2011 – Nauczyciel akademicki – Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Ludwig Rydygier Collegium Medicum in Bydgoszcz; Ul. Jagiellońska 13-15; 85 – 067 Bydgoszcz

Od 2011 roku biorę udział w badaniach klinicznych dotyczących choroby Parkinsona I stardnienia rozsianego. Od kilku lat wykonuję badania EMG, ENG oraz USG tętnic szyjnych, USG nerwów, USG stawów. Ponadto rozpocząłem wykonywanie także badań EEG. Staram się pomagać pacjentom i leczyć ich zgodnie z najnowszą wiedzą. Dlatego aktywnie uczestniczę w międzynarodowych konferencjach i kongresach dotyczących chorób neurologicznych.
Moje motto:
“Postęp to … dodatek nowości do posiadanej wiedzy”
“Czasami wystarczy tylko nasza obecność, aby ukoić czyjeś cierpienie”

Specjalizacje

 • Neurologia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Dr Lisewski to bardzo dobry lekarz – fachowiec i uprzejmy człowiek, o każdej porze ma czas dla pacjenta i służy swoją pomocą, nawet telefonicznie. Dzięki niemu problemy zdrowotne mojego syna znacznie się zmniejszyły a zastosowane leki znacznie ograniczyły ataki epilepsji. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Dr Lisewski to najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentny, zawsze uśmiechnięty i pełen empatii. Jego pomoc była nieoceniona. Od razu zlecił badania co pozwoliło na szybkie rozpoczęcie leczenia. Na wizycie jest zawsze profesjonalistą. Pierwszy raz się spotkałam z tym żeby lekarz podawał rękę pacjentowi na przywitanie. Zawsze przeprowadza szczegółowy wywiad aby dobrać jak najlepszą metodę leczenia. W gabinecie czuję się swobodnie i bez ogródek mogę powiedzieć o najbardziej intymnych objawach choroby. Z gabinetu zawsze wychodzę z nadzieją, że jeszcze nie jest tak źle i mogę walczyć z chorobą. Życzę wszystkim pacjentom takiego lekarza!!!

 • bardzo dobry

  Fachowiec, uprzejmy człowiek, o każdej porze ma czas dla pacjenta i służy swoją pomocą. Bardzo dobry kontakt z pacjentem.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam wszystkie pozytywne słowa napisane na temat p. dr. Lisewskiego. Prawdziwy lekarz, który naprawdę chce pomóc pacjentowi! Oby takich więcej.

 • bardzo dobry

  wspaniały , rzeczowy , a przy tym b. sympatyczny i cierpliwy do pacjenta naprawdę super lekarz - Takich więcej a nasza służba zdrowia wyglądałaby inaczej - łoterko

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, konkretny i bardzo dobry specjalista. Dzięki niemu moje problemy zdrowotne znacznie się zmniejszyły a ze stosowanymi lekami trafił w 100%. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam Pana doktora! :)

 • bardzo dobry

  Istny geniusz, wszystko wytłumaczy, pomoże, dziękować Bogu za to, że taki człowiek chodzi po ziemi. Polecam !

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Pan doktor trafił z lekami już za pierwszym razem, teraz leczenie z górki. Z całego serca polecam, osobą z rwą kulszową i kłopotami z kręgosłupem.

 • bardzo dobry

  Teresa 2015 Szczerze polecam Pana doktora .Z wielką uwagą słucha pacjenta . W jasny i dostępny sposób tłumaczy pacjentowi proponowane leczenie . Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia . Dziękuję Panie doktorze za ogromne zaangażowanie się moimi dolegliwościami .

 • bardzo dobry

  Rozmowa z lekarzem była konkretna. Miło, że pamiętał pacjentkę i jej problemy. Odpowiedział na wszystkie pytania, rozwiał wątpliwości. Polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Joanna Sadowska-Poreda - neurolog

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę