Paweł Chalusiak, pediatra Szczecinek

Paweł Chalusiak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

18

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Szczecinek, Wodociągowa 11c lok. 4

  602-660 ... (zobacz więcej)

 • 15 października 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Prawdziwy pediatra z powołania. Jeszcze nigdy nie pomylił się z diagnozą moich dzieci. Antybiotyki w ostateczności. Zawsze w świetnym humorze, dzieciaki go uwielbiają. Zawsze można na niego liczyć. Nie odsyła, bo nie ma czasu, co zdarzało się u innych szczecineckich pediatrów. Polecam z czystym sumieniem!

  zgłoś nadużycie
 • 21 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Niestety nie mogę wystawić dobrej oceny o tym lekarzu,bo jak dla mnie dobry on nie jest w ogóle!Nie poradził mi zbyt wiele,gdy mój synek miał kolki,żle wystawił skierowanie na badania...Bardzo słaby...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 3 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy wujek-doktor na świecie, dziękujemy i pozdrawiamy-BARCELONA***

  zgłoś nadużycie
 • 12 grudnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz,pełen profesjonalizm i podejście do małych pacjentów.Życzyłabym aby więcej takich lekarzy z powołania miała nasza Służba zdrowia.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz którego warto polecić bardzo konkretny a co najbardziej sobie chwale to że nie uważa się za Boga jak wielu lekarzy

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam w życiu u wielu pediatrów,ale tak wspaniałego nigdy nie spotkałam...Super lekarz

  zgłoś nadużycie
 • 28 lutego 2010

  Ocena: Neutralny

  ja też leczyłam dziecko u lekarza p.chalusiaka i mogę powiedzieć że tylko za pieniążki lekarz był miły w gabinecie państwowym wizyta wyglądała juz mniej przyjemnie

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  spokojny, zrównoważony,wspaniały kontakt z dzieckiem, które po 5 min wizyty traktuje doktora jak kumpla. Mój panikarz (4 lata)podczas choroby powtarza zawieźcie mnie do wujka Pawła. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie i zawsze uśmiech to cechy naszego pana doktora. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 8 grudnia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały człowiek,cierpliwy dla matczynych niepokojów, wysłucha, doradzi. Z dziećmi świetny kontakt. Wujek Paweł jest świetny- to słowa mojego synka, który na wieść , że idziemy do Pana doktora zawsze jest zadowolony, a na jego widok zdrowieje w oczach. Rozmowa z rodzicami, dokładne badanie, trafna diagnoza i zawsze skuteczne leczenie- to w skrócie Pan doktor. Wspaniały człowiek, z wielkim sercem. Pozdrawiam Doktorze- Jarek.

  zgłoś nadużycie
 • 23 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy pediatra w Szczecinku, bez wątpienia! Polecam szczególnie do małych bobasków! Moje córeczki uwielbiają Doktora! Cudownie do nich ciućka, a przede wszystkim zawsze trafna diagnoza i skuteczne lekarstwa! I zawsze Tatę wspomoże(mam 3 kobiety w domu!)dobrym słowem! Pozdrawiam! Marcin.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami