Paweł Chalusiak

Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Wodociągowa 11c lok. 4
  Szczecinek, zachodniopomorskie

  115
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz idealny!!!!!!!!!!!!!!!! polecam!!!!!!!!!!! pan Chalusiak jest zawsze dostępny dla małych pacjentów i co ważne dobierze dobre i skuteczne leki jeśli jest taka potrzeba :) Moje dziewczynki uwielbiają doktora, za każdym razem wychodzą z gabinetu uśmiechnięte i zadowolone :)

 • bardzo dobry

  Prawdziwy pediatra z powołania. Jeszcze nigdy nie pomylił się z diagnozą moich dzieci. Antybiotyki w ostateczności. Zawsze w świetnym humorze, dzieciaki go uwielbiają. Zawsze można na niego liczyć. Nie odsyła, bo nie ma czasu, co zdarzało się u innych szczecineckich pediatrów. Polecam z czystym sumieniem!

 • bardzo słaby

  Niestety nie mogę wystawić dobrej oceny o tym lekarzu,bo jak dla mnie dobry on nie jest w ogóle!Nie poradził mi zbyt wiele,gdy mój synek miał kolki,żle wystawił skierowanie na badania...Bardzo słaby...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Najlepszy wujek-doktor na świecie, dziękujemy i pozdrawiamy-BARCELONA***

 • bardzo dobry

  Super lekarz,pełen profesjonalizm i podejście do małych pacjentów.Życzyłabym aby więcej takich lekarzy z powołania miała nasza Służba zdrowia.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz którego warto polecić bardzo konkretny a co najbardziej sobie chwale to że nie uważa się za Boga jak wielu lekarzy

 • bardzo dobry

  Byłam w życiu u wielu pediatrów,ale tak wspaniałego nigdy nie spotkałam...Super lekarz

 • neutralny

  ja też leczyłam dziecko u lekarza p.chalusiaka i mogę powiedzieć że tylko za pieniążki lekarz był miły w gabinecie państwowym wizyta wyglądała juz mniej przyjemnie

 • bardzo dobry

  spokojny, zrównoważony,wspaniały kontakt z dzieckiem, które po 5 min wizyty traktuje doktora jak kumpla. Mój panikarz (4 lata)podczas choroby powtarza zawieźcie mnie do wujka Pawła. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie i zawsze uśmiech to cechy naszego pana doktora. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek,cierpliwy dla matczynych niepokojów, wysłucha, doradzi. Z dziećmi świetny kontakt. Wujek Paweł jest świetny- to słowa mojego synka, który na wieść , że idziemy do Pana doktora zawsze jest zadowolony, a na jego widok zdrowieje w oczach. Rozmowa z rodzicami, dokładne badanie, trafna diagnoza i zawsze skuteczne leczenie- to w skrócie Pan doktor. Wspaniały człowiek, z wielkim sercem. Pozdrawiam Doktorze- Jarek.