Patryk Romaszkiewicz, ortopeda Wrocław

Patryk Romaszkiewicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

30

Adresy

 • 3 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  jest ...kontrowersyjny :-) bo brutalnie informuje o zagrożeniach zabiegu, bo wiecznie nie ma czasu dla rodziny pacjenta, bo drażnią go emocjonalne wynurzenia, bo niepunktualny, ale... rzeczowy, kompetentny, stanowczy i zdecydowany.Od niego usłyszałam warknięcie "Mama będzie chodzić!". I tego się trzymam. Do rozmowy z nim trzeba się ...przygotować, żeby zadawać konkretne pytania. A to budzi szacunek. Facet ma osobowość :-)

  zgłoś nadużycie
 • 3 lutego 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Stanowczo : ODRADZAM!!! Przede wszystkim : bijący brak kompetencji i nie umiejętność przyznania się do tego. Komentarz z 2008r. który dokładnie potwierdza moją sytuację z 2013r. : "(..) straszy np. amputacją, do której - po konsultacji jego przełożonych - nie ma wskazań. (...)" Uznaje, że jest najlepszym specjalistą we wszystkich dziedzinach przez co nie udziela rzetelnych informacji. W poradni szpitalnej przyjmuje pacjenta w ciągu minuty i nie wykazuje większego zainteresowania. Krytykuje innych specjalistów - śmiejąc i drwiąc z nich. Przez co nie jest w stanie dobrze doradzić pacjentowi gdzie ma się udać np. na rehabilitację. Zgadzam się również z osobami, które wspominają o jego zachowaniu wobec osób starszych, ponieważ sam byłem świadkiem jak powiedział : "on i tak nie dożyje tej operacji, więc nie ma sensu się przejmować" w rozmowie z asystującą pielęgniarką. Korzystałem z jego usług w szpitalu i ciesze się, że nie wydałem na to ani złotówki bo nie jest on tego wart! Dlatego stanowczo odradzam wizyty prywatne!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 21 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  rewelacja lekarz , a te negatywne opinie to chyba od jakiś zgryźliwych "moherów" lub innych liczących na cuda albo jak to bywa przychodzących z tzw. palcem do lekarza. Opanowany, stanowczy, nie dramatyzuje ale również nie bagatelizuje i rzeczowo podchodzi do urazów . POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2012

  Ocena: Słaby

  uwaga na tego doktora !!!! jest niemily i nerwowy , traktuje pacjenta protekcjonalnie , jest skrajnie niepunktualny , brak jakiegokolwiek podejscia do dzieci ,nierozmawia z pacjentem

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 kwietnia 2012

  Ocena: Dobry

  Bardzo Dobry lekarz chociaż czasami bardzo nerwowy wyżywa się na pacjentach . Ale mimo to daje dobrą diagnozę

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry doktor wszystkim będę polecała miałam zabieg 2 tygodnie temu doktor przemiły stanowczy, konkretny, troskliwy i nie zgadzam się z tymi którzy go krytykują.Jestem pewna, że są to osoby zgryżliwe ,którzy narzekają w swoim życiu na wszystko i wszystkich ,niech się wstydzą sami za siebie a mojemu doktorowi należą się przeprosiny za takich pacjentów .Doktorze przepraszam za nich .

  zgłoś nadużycie
 • 17 września 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem zadowolona z leczenia u tego lekarza. Stanowczy, konkretny, profesjonalny. Nie zgadzam się zarzutami o arogancję. Jeśli ktoś przychodzi pomarudzić i jest roszczeniowy, to wcale mu się nie dziwię, że bywa niemiły. Ja w każdym razie byłam u niego kilka razy i zawsze był życzliwy. Każdemu pacjentowi poświęca dużą ilość czasu. Polecam tego ortopedę w stu procentach!

  zgłoś nadużycie
 • 30 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  KONTAKT Z TYM LEKARZEM TO COŚ STRASZNEGO,BARDZO NIE MIŁY,NIE SŁUCHA SIĘ CO DO NIEGO SIĘ MÓWI.NIE POLECAM TEGO DOKTORA.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 27 stycznia 2011

  Ocena: Słaby

  Arogancki, nieuprzejmy, wybucha gniewem, zmienia zdanie; Bada pacjenta przez ubranie. Zadaje dziwne pytania, zamiast przeprowadzić dobry wywiad z chorym w celu ustalenia diagnozy. Nie słucha pacjenta. Trudno wyczuć czy się na czymś zna. Źle wypowiada się o swoich przełożonych.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 25 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam Pana doktora Romaszkiewicza. Bardzo sympatyczny lekarz, a do tego świetny ortopeda.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online