Monika Małecka-Holerek, ginekolog Bielsko-Biała

Monika Małecka-Holerek

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

73

Adresy

 • prywatny gabinek ginekologiczny

  Bielsko-Biała, Łuczników 13

  3381805 ... (zobacz więcej)

 • 25 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dziwi mnie to że takie komentarze niektóre kobiety dają ,jestem bardzo zaskoczona i chce mi się śmiać.Pierwsze słyszę żeby pani doktor zapisywała na godzinę ,prawda że jest ciasno w poczekalni i trzeba czekać długo ale gdyby była złym lekarzem to nie miała by tylu pacjentek.I nie prawda że jak przyjdzie twoja kolej to pani doktor trzyma tylko 5 min przynajmniej trzeba liczyć jedną pacjentkę 15 min bada dokładnie prowadziła moją pierwszą ciąże i drugą ...a więc zastanówcie się panie co piszecie bo niektóre opinie są śmieszne pozdrawiam :))

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Osobiście jestem bardzo zadowolona z fachowości Pani doktor. Kilka lat szukałam lekarza do którego będę miała odwagę iść z tak ważną i osobistą kwestią. Nie zawiodłam się wybierając właśnie Panią Monikę. Jest ciepła, konkretną i co najważniejsze przejmuje się swoimi pacjentkami i dba o nie. U Pani doktor w gabinecie na Łuczników wprowadzono rejestrację.Z tego co pamiętam to w poniedziałki Pani doktor przyjmuje rano, a we wtorki i piątki po południu.

  zgłoś nadużycie
 • 23 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarka z powołania, perfekcyjnie wykonuje swoje badania, szanuje poczucie godności drugiej osoby, nie podchodzi do swojego zawodu rutynowo tylko do każdej pacjentki indywidualnie, oby więcej takich lekarzy!

  zgłoś nadużycie
 • 16 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Nie byłam jej pacjentką, ale przeczytałam książkę jej współautorstwa i zachwyciła mnie swoim zaangażowaniem oraz poświęceniem do swojego zawodu.

  zgłoś nadużycie
 • 11 stycznia 2013

  Ocena: dobry

  Bardzo dobry ginekolog.Pani doktor prowadzila moja ciaze,po kazdej wizycie wiedzialam wszystko,co chcialam sie dowiedziec.Wazne jest,ze Pani doktor odbiera telefon,nawet po godzinach pracy.Minusem jest zwykle zatloczona poczekalnia,brak intymnosci w rozmowie z pania polozna, ktora w tej male poczekalni mierzy i wazy pacjentki no i brak lepszego sprzetu do usg.

  zgłoś nadużycie
 • 3 grudnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Ci co piszą że wizyta 120zł to czysta ściema - od ponad 3 lat bierze 70zł :) Poza tym, gdy ktoś pisze, że został zapisany na konkretną godzinę to też ładny ściemniacz ;) p. Małecka przyjmuje od 15 do końca odkąd pamiętam i nigdy nie zapisywała na konkretną godzinę

  zgłoś nadużycie
 • 15 września 2012

  Ocena: bardzo słaby

  Wizyta kosztowała mnie 120zł, przy czym nie zostało zrobione ani badanie USG, ani cytologiczne - to bardzo wygórowana cena za wykład o moralności. Przy czym nie dostałam żadnego pokwitowania za wpłacone pieniądze - wszystko do ręki pani doktor. Pierwszy i ostatni raz poszłam do tej kobiety.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 27 sierpnia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Pani doktor jest niezwykle skromną osobą.Ta cecha wyróżnia ją spośród innych lekarzy.Poza tym jest świetnym fachowcem. Nie umiem wyrazić wdzięczności za bezinteresowną pomoc okazaną mi przy moim ciężkim porodzie.Dziękuję!

  zgłoś nadużycie
 • 2 sierpnia 2012

  Ocena: dobry

  poprowadziła moja ciąże...świetna kobieta...wizyty to przyjemnośc...nawet w trakcie pobyty w szpitalu mnbie odwiedzała...polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 28 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  poszłam do tej Pani z polecenia i nie żałuję! pierwszy raz spotkałam się że za badanie nie płace bo mam 4 dzieci, cała wizyta bezpłatna. miła atmosfera, spokojna rozmowa. polecam

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online