Ginekolog dr n. med.

Monika Leśniewska

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12
 • 11 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Byłam już u kilku lekarzy, ale pani Monika wywarła na mnie tak pozytywne wrażenie, jak nikt wcześniej. Jestem pewna, że pozostanę na długo jej pacjentką :) Bardzo polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 5 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo konkretna i profesjonalna osoba! W razie potrzeby wysyła na wszystkie niezbędne badania, w gabinecie rewelacyjna atmosfera. Oby więcej taki lekarzy w Augustowie, pełnych ciepła i niezwykłego podejścia do pacjentki!!

  zgłoś nadużycie
 • 30 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pani dr od 2 lat.Jest nie tylko bardzo profesjonalnym i kompetetnym fachowcem ale przede wszystkim osoba ktora uczyniła mnie matka.Straciłam 2 ciaze zanim zostałam jej pacjentka.Jest teraz najulubieńszą ciocią :) mojej coreczki.

  zgłoś nadużycie
 • 11 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Prowadzi moją pierwszą ciążę. Dzięki Pani doktor jestem otoczona kompleksową opieką medyczną. Charakteryzuje się m.in. pasją, kompetencją, delikatnością w badaniu. Bez problemów tłumaczy i odpowiada rzeczowo na pytania. Zdecydowanie polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  super lekarz, bardzo przystepna i ludzka - gorąco polecam leczyłam się u Pani dr zarówno w klinice Artemida jaki byłam przez Panią doktor operowana- bardzo dobra

  zgłoś nadużycie
 • 10 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem również pacjentką doktor Leśniewskiej od kilku lat i szczerze ją polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 sierpnia 2012

  Ocena: Dobry

  Ja również polecam dr.Leśniewską leczę się u niej już 3 lata , jest super lekarzem i fachowcem.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 10 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pani Doktor odkąd pojawiła sie w Augustowie :) Naprawdę polecam - jest szczera, uśmiechnięta, pomocna i bezpośrednia. Szkoda tylko że tak długo trzeba czekać na wizytę - duża ilość osób świadczy o tym, iż wszystkie kobiety chcą u niej sie leczyć ;)

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam, zna się na rzeczy i do tego jest bardzo sympatyczna.

  zgłoś nadużycie
 • 24 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja również polecam. Kiedy chwilowo byłam mieszkanka podlasia, tylko do niej miałam pełne zaufanie. Tamtejsi lekarze , delikatnie mówiąc, są bardzo słabi (nieaktualizowana wiedza, przykre podejście do pacjenta, mało profesjonalne). Doktor Leśniewska jako jedyna była lekarzem na poziomie, nie tylko kulturalna, odnosząca się do pacjenta z szacunkiem, ale z przeogromną wiedzą, drygiem i pasją. Na najważniejsze usg w trakcie ciąży (w 13tygodniu i 22tygodniu) wysyłała do siebie, do prywatnego gabinetu, ale tylko dlatego, że w przychodni, w której przyjmowała sprzęt był na prawdę kiepski (wiem, co mówię). Lekarz godna polecenia. Na prawdę.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online