Mirosław Kruszewski

8 opinii

ortopeda, chirurg

Augustów, Szpitalna 12

Kontakt

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Augustowie

Szpitalna 12 , 16-300 Augustów

Gabinet Lekarski Kruszewski Mirosław 

Konwaliowa 5 , 16-300 Augustów

Opinie pacjentów

9
 • 8
 • 0
 • 0
 • Świetny fachowiec przyjemny dla pacjenta dokladnie wyjaśnia przebieg zabiegu jak i postępowanie po zabiegu .operował mnie 2 lata temu polecam innym pacjętom szkoda że czas oczekiwania na zabieg jest taki długi niektórzy mogą nie doczekać się.

  JAN

  Ocena bardzo dobry

  29 kwi 2012 09:50:15

 • PODZIWIAM PROFESJONALIZM I BARDZO MIŁE PODEJŚCIE DO LUDZI JESTEM PO ZABIEGU WYMIANY BIODRA 2 LATA ZBYT DŁUGO ZWLEKAŁEM Z OPERACJĄ POLECAM TEGO LEKARZA SZKODA ŻE TAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA ZABIEG.

  JAN

  Ocena bardzo dobry

  28 kwi 2012 17:37:10

 • miałem styczność z lekarzem Kruszewskim niecały tydzień temu. spotkałem się z nim dzień po podwójnym złamaniu kości strzałkowej. byłem wcześniej u innego specjalisty lecz obawiałem się nieco o fachowość porady i decyzji jakie podjął. opłacało się pojechać do lekarza Kruszewskiego. co prawda uznał, że decyzja poprzedniego lekarza była odpowiednia, ale warto było chociażby zobaczyć jego profesjonalizm w ocenie. dostałem również kilka porad jak się troszczyć o te złamanie, a czego nie dowiedziałem się przy okazji poprzedniej wizyty. w ogóle, lekarz Kruszewski jest niezwykle sympatyczną osobą. uważam, że warto było zasięgnąć opinii od kogoś tak znającego się na rzeczy.

  Gość

  Ocena bardzo dobry

  5 lip 2010 11:11:10

 • doskonały specjalista, wie co mówi i co ma zoperować. Jestem pod jego opieką i cenię sobie jego zdanie i wykonujezalecenia.

  Gość

  Ocena bardzo dobry

  28 sty 2010 02:04:55

 • Mój przypadek -zerwane wiązadła w kolanie i uszkodzona łękotka . W bstoku dwóch lekarzy (jeden podobno specjalista ) stwierdziło dwie różne rzeczy. Pojechałem do Wys Maz , po tym jak zrobiłem wywiad wsśród znajomych rodziny itp- co mi jest dowiedziałem się od razu i to się sprawdziło. Jestem po drugiej operacji , biegam , skaczę jeżdzę na rowerze , pływam .W obyciu osoba taka sobie , nie pogadasz o pierdołach .Jeszcze napisze jedno . Kolega był u przemiłego doktora rok przedemną, a teraz jest dwa tygodnie po piątej operacji. Wole pocierpieć zachowanie ale być zdrowy

  Tomek

  Ocena bardzo dobry

  27 wrz 2009 18:47:58

 • Wspaniały lekarz,doskonale wstawia protezy biodrowe,dziękuję za leczenie i polecam. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  dawna pacjentka

  Ocena dobry

  29 lip 2008 23:11:42

 • Bardzo dobry specjalista,dzięki Niemu mogę chodzić.Jestem bardzo wdzięczna za opiekę. Człowiek bardzo życzliwy,serdeczny.

  pacjentka

  Ocena bardzo dobry

  25 lip 2008 17:53:11

 • Bardzo dobry specjalista, świetny operator ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  Gość

  Ocena dobry

  17 cze 2008 22:06:35


Pobieranie danych

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK