lek.

Mirosław Kruszewski

Ortopeda, Chirurg

8 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • SPZOZ w Augustowie Szpital im. E. Biernackiego

  Szpitalna 12
  16-300 Augustów, podlaskie

  Dane kontaktowe

  35
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Gabinet Lekarski Kruszewski Mirosław 

  Adres

  Konwaliowa 5
  16-300 Augustów, podlaskie

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Świetny fachowiec przyjemny dla pacjenta dokladnie wyjaśnia przebieg zabiegu jak i postępowanie po zabiegu .operował mnie 2 lata temu polecam innym pacjętom szkoda że czas oczekiwania na zabieg jest taki długi niektórzy mogą nie doczekać się.

 • bardzo dobry

  PODZIWIAM PROFESJONALIZM I BARDZO MIŁE PODEJŚCIE DO LUDZI JESTEM PO ZABIEGU WYMIANY BIODRA 2 LATA ZBYT DŁUGO ZWLEKAŁEM Z OPERACJĄ POLECAM TEGO LEKARZA SZKODA ŻE TAK DŁUGO TRZEBA CZEKAĆ NA ZABIEG.

 • bardzo dobry

  miałem styczność z lekarzem Kruszewskim niecały tydzień temu. spotkałem się z nim dzień po podwójnym złamaniu kości strzałkowej. byłem wcześniej u innego specjalisty lecz obawiałem się nieco o fachowość porady i decyzji jakie podjął. opłacało się pojechać do lekarza Kruszewskiego. co prawda uznał, że decyzja poprzedniego lekarza była odpowiednia, ale warto było chociażby zobaczyć jego profesjonalizm w ocenie. dostałem również kilka porad jak się troszczyć o te złamanie, a czego nie dowiedziałem się przy okazji poprzedniej wizyty. w ogóle, lekarz Kruszewski jest niezwykle sympatyczną osobą. uważam, że warto było zasięgnąć opinii od kogoś tak znającego się na rzeczy.

 • bardzo dobry

  doskonały specjalista, wie co mówi i co ma zoperować. Jestem pod jego opieką i cenię sobie jego zdanie i wykonujezalecenia.

 • bardzo dobry

  Mój przypadek -zerwane wiązadła w kolanie i uszkodzona łękotka . W bstoku dwóch lekarzy (jeden podobno specjalista ) stwierdziło dwie różne rzeczy. Pojechałem do Wys Maz , po tym jak zrobiłem wywiad wsśród znajomych rodziny itp- co mi jest dowiedziałem się od razu i to się sprawdziło. Jestem po drugiej operacji , biegam , skaczę jeżdzę na rowerze , pływam .W obyciu osoba taka sobie , nie pogadasz o pierdołach .Jeszcze napisze jedno . Kolega był u przemiłego doktora rok przedemną, a teraz jest dwa tygodnie po piątej operacji. Wole pocierpieć zachowanie ale być zdrowy

 • dobry

  Wspaniały lekarz,doskonale wstawia protezy biodrowe,dziękuję za leczenie i polecam. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista,dzięki Niemu mogę chodzić.Jestem bardzo wdzięczna za opiekę. Człowiek bardzo życzliwy,serdeczny.

 • dobry

  Bardzo dobry specjalista, świetny operator ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```