Miłosław Bemben

Neurochirurg

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

 • 584
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Na wizycie prywatnej doktor nawet nie raczył spojrzeć na zdjęcie kręgosłupa, stwierdził tylko, że ból towarzyszący mi już od dawna to wynik zwykłego przeciążenia. Po wizycie u innego lekarza i natychmiastowym skierowaniu na rezonans okazało się, że mam przepuklinę i zmiany dehydratacyjne krążka międzykręgowego...zdecydowanie nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pełen profesjonalizm,uśmiech,serdeczność to i wiele innych zalet sprowadza się do tego że takiemu lekarzowi warto zaufać.Zresztą cały personel Oddziału Neurochirurgii w Zielonej Górze zasługuje na wielki szacunek.Nie żałuję ani troszkę że wybrałam leczenie u Was.Pan doktor jest wspaniały polecam jak najbardziej .

 • bardzo dobry

  Pojechałam na wizytę do prywatnej przychodni do dr Bembna. Było to na początku grudnia 2012r. a już na święta Bozego Narodzenia byłam po operacji kręgosłupa szyjnego (wszystko odbyło się na fundysz). Pan doktor jest bardzo miły, serdeczny i dużo czasu poświęca pacientowi. To człowiek, który jest lekarzem z powołania! Fachowiec najwyższej klasy i bardzo inteligentny człowiek. Bardzo subtelny i skrupulatny a w szczególności kompetentny. Pomógł nie tylko mnie ale i mojemu bratu, który polecił mi Go, kiedy miałam problemy z kręgosłupem. GORĄCO POLECAM DR BEMBNA !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  PAN DOKTOR TO ZNAKOMITY SPECJALISTA , ALE PRZEDE WSZYSTKIM WSPANIAŁY CZŁOWIEK. JEST BARDZO SERDECZNY I ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY. WIZYTY U NIEGO SĄ CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ . CHCIAŁAM MU ZA WSZYSTKO BARDZO PODZIĘKOWAĆ I ŻYCZYĆ SZCZĘŚCIA.......

 • bardzo dobry

  PAN DOKTOR TO ZNAKOMITY SPECJALISTA , ALE PRZEDE WSZYSTKIM WSPANIAŁY CZŁOWIEK. JEST BARDZO SERDECZNY I ZAWSZE UŚMIECHNIĘTY. WIZYTY U NIEGO SĄ CZYSTĄ PRZYJEMNOŚCIĄ . CHCIAŁAM MU ZA WSZYSTKO BARDZO PODZIĘKOWAĆ I ŻYCZYĆ SZCZĘŚCIA.......

 • bardzo dobry

  Mistrz świata :) Profesjonalny, empatyczny, pełen zrozumienia. Człowiek mądry, serdeczny i całkowicie oddany swojej pracy. Podziękowania i słowa najwyższego uznania!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry miły i bardzo sympatyczny lekarz,oczywiście zaraz po moim lekarzu dr.Pilarczyku.Takim lekarzom nie strach powierzyć swoje życie nawet gdyby miało być źle.Zresztą cały oddział i wszyscy lekarze łącznie z personelem całym zasługuje na wielki szacunek.

 • bardzo dobry

  Znakomity lekarz i wspanialy czlowiek.Calkowicie oddany swojej pracy.Serdeczny,cierpliwy,poswieca pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje.Mam 40lat i mialam operacje kregoslupa.Okropnie balam sie powiklan,a nawet bralam pod uwage,ze skoncze na wozku inwalidzkim.Dwa dni po operacji wyszlam ze szpitala na wlasnych nogach z usmiechem na twarzy.Minely trzy tygodnie i jest super.Doktor Bemben to lekarz do ktorego mam zaufanie na 101%.

 • bardzo dobry

  W 2002roku miałam bardzo ciężki wypadek komunikacyjny i miałam to szczęście że trafiłam właśnie na tego Doktora.Miałam bardzo dużo obrażeń a dzięki niemu i jego kolegą po fachu wyglądam jak zdrowa osoba.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem,potrafi dodać sił wtedy gdy człowiek jest na skraju załamania.Mimo tyle bólu co zniosłam miło wspominam pobyt na oddziale neurochirurgii. Dziękuje Doktorowi i całemu personelowi za uratowanie mojego życia.Pacjentka z rozbitego malucha w Nowym Kisielinie.

 • bardzo dobry

  Bogu dziękuję za tego Doktora. W 2007 r. uratował mojego ukochanego Dziadka. Dozgonnie będę Doktorowi wdzięczna za opiekę jaką otoczył Dziadka i przeprowadzoną operację. Dziś mój Dziadek ma 79 lat i cieszy się prawnukami. Dziękuję.