Mateusz Koniarz

18

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Konsultacje w zakresie dermatologii klinicznej, zabiegowej oraz dermatologii estetycznej

  Zabiegi chirurgicznych wycięć znamion i nowotworów skóry, zabiegi ablacji laserowych, kriochirurgii i elektrokoagulacji

  W ramach dermatologii estetycznej - pełen zakres zabiegów anti-ageing, min.:
  botox, wypełniacze, lipoliza iniekcyjna, peelingi chemiczne oraz resurfacing ablacyjny i nieablacyjny skóry laserem frakcyjnym /korekcja blizn oraz oznak starzenia się skóry/, zabiegi laserem pulsacyjnobarwnikowym zmian naczyniowych.

  Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny
 • 25 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan dr. Koniarz posiada dużą wiedzę medyczną z zakresu dermatologii. Jego diagnozy są właściwe. Polecam Go każdej osobie, która opowiada mi o swoich problemach skórnych. Jestem pacjentką, która zwracała się do niego z różnymi problemami dermatologicznymi. W sposób konkretny, dociekliwy ocenia każdy problem i stawia właściwą diagnozę. Potrzeba nam więcej takich specjalistów jak On. Dziękuję, Panie doktorze. JoannaB

  zgłoś nadużycie
 • 17 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Pan dr bardzo profesjonalnie wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.Efekty są znakomite:) Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 5 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Co można jeszcze napisać , kiedy wszystko zostało już napisanie. Pan doktór Koniarz to naprawdę wspaniały lekarz i to z zamiłowania. Ocena bardzo dobry to mało . Może fantastycznie bardzo dobry. Naprawdę mało jest takich lekarzy .

  zgłoś nadużycie
 • 14 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Zastrzyk znieczulający, którego się (trochę) bałam i wycięcie zmiany nowotworowej - nie byle gdzie, bo blisko oka - mistrzostwo świata! No i bezcenne poczucie humoru, dyskretnie ukryte pod bardzo poważną miną....Pozdrawiam Pana Doktora i przyszłych pacjentów. Elżbieta

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Mateusz Koniarz jest bardzo dobrym dermatologiem. Szybko i fachowo zajął się mną. Na pierwszej wizycie byłam prywatnie bo sprawa była pilna. Później doktor zaproponował mi wizyty na NFZ . Jestem mu wdzięczna za to , bo nie jestem osobą zamożną . Pomógł mi bardzo. Jest uczciwy i pracowity, takich specjalistów nam więcej potrzeba. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 23 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Halina Lipka Pan Doktor Mateusz Koniarz jest wysokiej klasy specjalistą. W grudniu 2013 roku i w styczniu 2014 roku, wykonał mi bardzo profesjonalnie i bezboleśnie zabiegi dermatologiczne. Pan Doktor Koniarz ma wyjątkowo życzliwe i delikatne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam wykonywane przez niego zabiegi.

  zgłoś nadużycie
 • 8 sierpnia 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem zadowolona z wizyty. Pan Doktor, bardzo poważnie podszedł do mojego problemu. I wierzę ,że mi pomoże, Leczyłam się od 20 lat, niestety bezskutecznie,. Ponadto sama rozmowa podbudowała mnie i uwierzyłam,że terapia będzie skuteczna. Pozdrawiam Barbara Orzełowska Biała Podlaska.

  zgłoś nadużycie
 • 15 listopada 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Dr M. Koniarz to świetny diagnostyk, kompetentny lekarz (w moim przypadku chodziło akurat o jego umiejętności jako chirurga onkologa), walczy o pacjenta : robi nie tylko to co musi/ powinien (w ramach zakupionej usługi), ale wszystko, co się da, aby pomóc. Życzliwy, rzeczowy, uczciwy, słucha uważnie i bez zniecierpliwienia.

  zgłoś nadużycie
 • 6 maja 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Adam Wspaniały lekarz. Jak do tej pory nie było problemu któremu by nie zaradził. Nie jest specjalnie wylewny...., ale piekielnie skuteczny. Poradził sobie z grzybicą na stopie, znamieniem, przesuszoną skórą i bodajże kaszkiem. Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 14 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Lekarz wysokiej klasy, świetny w tym co robi, ma świetną pamięć. Moja rodzina chodzi do niego i też są zadowoleni :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja