Marta Gruchała-Niedoszytko

Internista, Alergolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Przesympatyczna Pani Doktor, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, przeprowadzi dokładny wywiad, zawsze wysłucha. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z lekceważącym podejściem Pani Doktor mimo, że jestem jej stała pacjentką od kilku lat. Naprawdę polecam!!!

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz! Chciałabym, aby wszyscy lekarze tak rzetelenie podchodzili do pacjenta jak Pani Marta. Każda wizyta jest szczegółowy wywiad, badanie, Pani doktor poświęca pacjętowi tyle czasu i uwagi ile potrzeba. Zawsze uśmiechnięta i miła. Każdy pacjent jest ważny. Moja alergia jeszcze nigdy nie była pod tak dobrą kontrolą jak u Pani Marty. Stosuje się do wszystkich zaleceń , a moja astma praktycznie nie istnieje. Przez wiele lat odbiajałam się od gabinetów lekarskich i nikt nie potrafił dobrać leków tak dobrze jak Pani Marta i nie poświęcił mi tyle uwagi. Teraz jestem w ciąży i czuje się nadal bezpiecznie, bo wiem, że moim lekarzem jest Pani Marta i moge jej zaufać!!!!!

 • bardzo dobry

  Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Pani Doktor. Jest lekarzem z powołania w każdym calu. Rzetelna, skrupulatna z fantastycznym podejściem do pacjentów. Analizuje, przeprowadza wywiad. Pacjent jest dla Pani Doktor indywidulanym przypadkiem, a nie kolejnym pacjentem. Mądra i inteligentna, a przy tym wszystkim niesamowicie opiekuńcza. Muszę przyznać, że nie spotkałam wcześniej tak wspaniałego lekarza. Dzielę się tą opinią ponieważ często szukając specjalisty sama czytam opinie w internecie. Z ręką na sercu polecam Panią Doktor!!!

 • bardzo dobry

  Lekarz z powolania,z pasja. Konkretna,rzeczowa,zyczliwa i ciepla dla swoich pacjentow. Nieustepliwa w dazeniu do wlasciwego zdiagnozowania i skutecznego leczenia.

 • bardzo dobry

  5 na 5 we wszystkich możliwych kategoriach. Miła, rzetelna, inteligenta, rzeczowa... Same superlatywy. Szkoda, że jest u nas tak mało konkretnych i z powołaniem lekarzy jak Pani Marta.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Grażyna Anna Burakowska - internista, Piotr Marcin Romańczuk - internista, Renata Tomczyk - internista, Jerzy Edmund Bellwon - internista, Anna Korczak-Rogoń - internista, Katarzyna Sikorska - internista, Wojciech Roman Wołyniec - internista, Maria Kosiak - internista, Jakub Gliński - internista, Michał Jarczewski - internista, Gabriela Wiecka - internista, Barbara Ostojska - internista, Jan Zaucha - internista, Marek Baczyński - internista, Justyna Fox - internista, Grażyna Zdrojewska - internista, Lucyna Browko - internista, Teresa Maria Taszner-Wódecka - internista, Wojciech Waldman - internista, Elżbieta Rabcewicz - Mila - internista
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Anna Orzechowska-Pawiłojć

endokrynolog,  internista

Umów się