lek.

Mariusz Cofała

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Umów wizytę 203 odwiedziny w ciągu 30 dni

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalizacje w dziedzinie laryngologii dziecięcej ukończył z wyróżnieniem Ministra Zdrowia. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń laryngolo... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Konsultaca laryngologiczna 120 zł
Usunięcie migdałków podniebiennych (tonsillektomia) 2 500 zł
Drenaż wentylacyjny uszu 1 300 - 1 800 zł
Usunięcie trzeciego migdałka (adenotomia) 2 200 zł
Usunięcie migdałka gardłowego metodą endoskopową i podcięcie migdałków podniebiennych (adenotonsillotomia) 2 500 zł
Operacja zatok przynosowych techniką endoskopową (FESS) 4 500 - 7 000 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalizacje w dziedzinie laryngologii dziecięcej ukończył z wyróżnieniem Ministra Zdrowia. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i operacyjnym schorzeń laryngologicznych u dzieci. Specjalizuje się w leczeniu niedosłuchu i nawracających zapaleń uszu, przewlekłych zapaleń gardła, migdałków i zatok przynosowych. Diagnozuje i leczy dzieci z wadami wrodzonymi w obrębie głowy i szyi. Wykonuje zabiegi drenażu uszu, usuwania migdałków podniebiennych i gardłowego, oraz operacje zatok przynosowych z wykorzystaniem technik endoskopowych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w stażach i kursach w Chicago, Wuerzburgu, Bratysławie i Poznaniu.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia dziecięca
 • Otorynolaryngologia

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  a ja nie polecam, przyjał dzieciaka na Ligocie, poł roku oczekiwania, pierwsza wizyta i co? spojrzał w gardło na migdałki i dał wizytówke na wizyte prywatną, zapisał krople do nosa i probiotyk.... czy to aby ETYCZNE? jak tak chce przyjmować prywatnie to niech sie skupi na prywatnej praktyce!! a nie wyłuskuje pacjentów z Ligoty.

 • bardzo dobry

  Jesteśmy po usunięciu migdałka gardłowego u 4 letniej dziewczynki, jeszcze nigdy nie spotkałam tak spokojnego i konkretnego lekarza.Pan doktor fachowo podchodzi do pacjenta a w przypadku dzieci to bardzo ważne.Polecam tego lekarza i z pewnością wrócimy do doktora jeśli będzie taka potrzeba.

 • bardzo dobry

  Mój trzyletni synek trafił do dr Cofały na konsultację przed zabiegiem usunięcia migdałka gardłowego. Pan dr przeprowadził dokładny wywiad, wszystko dokładnie wyjaśnił odnośnie dolegliwości synka oraz samego zabiegu. Drugiego dnia wyszliśmy, opieka fachowa i bardzo miła. Polecam!

 • bardzo dobry

  Witam ja jestem jako rodzic 4,5 letniej dziewczynki bardzo zadowolona z leczenia u pana dr Cofały.Jest bardzo cierpliwy, spokojny a to u dzieci bezcenne...bardzo obszernie tłumaczy i zagląda wszędzie:) dzieki Panu dr córka juz jest po usunieciu 3 migdała i podcięciu dwóch bocznych, w końcu normlanie śpi, odddycha i się czuje!termin jeśli jest na cito to Pan dr potrafi dość szybko gdzieś się umówić.Ja czekałam niespełna 2 tyg bylismy w Tommedzie, który tez bardzo polecam, wspaniała fachowa kadra, czyściutko i naprawdę wspaniałe warunki, tylko za pobyt mamy płaci się 100 zł na dobę:)Jednak warto!!!teraz już tylko do pana dr , więcej nie szukam i polecam wszystkim dla dorosłych i dzieciaczków! 1

 • bardzo dobry

  Po kilku latach chodzenia po różnych laryngologach trafiłam na doktora Cofałę. Już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę (czego nie zrobiło kilku poprzednich lekarzy) i skierował mnie na odpowiednie leczenie. Widać, że to lekarz z powołania, który posiada nie tylko wiedzę, ale i świetne podejście do pacjentów.

 • słaby

  Żadnej rewelacji,pojechaliśmy do Katowic na konsultacje przed operacją. Bardzo nam zależało,aby poznać opinie innego specjalisty(którym podobno jest).Ogląd trwał niespełna minute , wizyta 5 , .Diagnoza postawiona została na podstawie opinii lekarza który wypisał skierowanie.

 • neutralny

  Przyznam że to jedyny konkretny lekarz, który znajduje czas żeby zatroskanemu rodzicowi wytłumaczyc na czym " rzecz stoi" Dziękuję mu za to

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę