Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska, neurolog Warszawa
Neurolog dr n. med.

Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska

11

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Akademia Medyczna w Warszawie
  specjalizacja z neurologii I i II stopnia
  dr nauk medycznych;egzamin amerykański ECFMG
  REG, TC Doppler;
  Klinika Neurologiczna adjunkt do 1991 roku
  Ordynator Oddziału Neurologicznego i Udarowego 15 lat
  Neurologia Neurofizjologia Trondheim, Norwegia, European Headache Centre

  Stypendium Kliniczne w USA, Boston 1992-1993
  New England Medical Centre, Tufts University, Faulkner Hospital Headache Centre
  Kursy Harvard School of Medicine

Usługi

 • Zwykła wizyta
 • Blokady przeciwbólowe
 • Botoks
 • Testy psychologiczne

Choroby

Specjalizacje

 • Neurologia
 • 10 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Wiedza, fachowość zaangażowanie, Wreszcie ktoś potraktował mnie poważnie a nie tylko wyciągnął rekę po kase.

  zgłoś nadużycie
 • 12 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Z pomocy Pani doktor korzystam od grudnia ubiegłego roku i dzięki pomocy i fachowym poradom Pani doktor czuję się teraz dużo lepiej. Pani Doktor Bąkowska-Wysocka ma prawdziwe podejście do pacjenta i ogromną wiedzę, o czym świadczy jej kariera zawodowa i dotychczasowe doświadczenie. Na pewno pomaga to w postawieniu najlepszej diagnozy. Ważne jest, że patrzy na pacjenta kompleksowo, nie ograniczając się tylko do kwestii neurologicznych. Bardzo wnikliwie bada pacjenta pod względem zgłaszanych przez niego dolegliwości w celu postawienia właściwej diagnozy, zlecając przy tym dodatkowe badania diagnostyczne, jeśli są wskazane. Podsumowując - Niesamowity lekarz, całkowicie zorientowany na dobro pacjenta. Bardzo kompetentna, pewna swoich umiejętności, wzbudzająca zaufanie i godna polecenia osoba. Cieszę się, ze do Pani doktor trafiłam. Za wszystko dziękuję.

  zgłoś nadużycie
 • 12 lutego 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Spotkałem się z zaniedbaniem ze strony doktor. Nie skierowała na dokładniejszą diagnostykę, pomimo, że były wskazania i w konsekwencji nie wykryto u mnie ucisku nerwu, co doprowadziło do jego uszkodzenia... a więc nieprofesjonalna usługa, za którą musiałem zapłacić - mój problem w odpowiednim czasie można było naprawić i byłbym nadal radosnym człowiekiem.

  zgłoś nadużycie
 • 5 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Ja również byłam u Pani doktor prywatnie ponieważ mój ortopeda kazał mi iść do neurologa i moje odczucia są bardzo negatywne. Zgłosiłam się na wizytę z 3 prześwietleniami kręgosłupa ( dodam, że mam zniesienie lordozy szyjnej, skoliozę odcinka piersiowego oraz rotoskoliozę odcinka lędźwiowego) oraz opisami wystawionymi przez szpital. Od dwóch miesięcy codziennie towarzyszy mi ból kręgosłupa oraz sporadyczne jednak silne zawroty głowy. Usłyszałam, że dziś wyglądam świetnie, na co odpowiedziałam że jeszcze 3 tygodnie temu nie była w stanie samodzielnie założyć skarpetek, ale pani doktor stwierdziła, że bada mnie dziś a nie 3 tygodnie temu...Kiedy poprosiłam o dalszą diagnostykę usłyszałam, że nie widzi powodu żeby dawać skierowanie na inne badania. Dostałam jedynie receptę na ketonal mimo że uprzedziłam, że w przeszłości miałam metaplazje żołądka i nie powinnam zażywać silnych leków. Po powrocie do domu zobaczyłam, że na recepcie mam również przepisany lek na stany lękowe oraz depresję. Była to moja pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza, ponieważ jest arogancka i nieuprzejma. Nie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 24 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani Doktor jest lekarzem niezwykle czujnym i wrażliwym na objawy wstępujące u pacjenta. Przed moją operacją neurochirurgiczną była niezwykle życzliwa i ciepła, podtrzymując mnie na duchu i dodając nadziei. Od ponad trzech lat regularnie kontroluje mój stan zdrowia i nie lekceważy jakichkolwiek zmian w samopoczuciu czy wynikach badań. Żywo interesuje się nie tylko kondycją neurologiczną, ale kompleksowo rozpatruje mój stan zdrowia. Cechy te nie są często spotykane u lekarzy, a w przypadku Pani Doktor Wysockiej - Bąkowskiej sprawiają, iż nie czuję się anonimowo, jako jedna z wielu pacjentek, co jest, poza oczywistymi kompetencjami zawodowymi, niezwykle cennym dodatkiem.

  zgłoś nadużycie
 • 24 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pragnę wyrazić swoją opinię o Pani doktor Wysockiej i zaświadczyć, że jest świetnym i doświadczonym specjalistą, który bardzo wnikliwie bada pacjenta pod względem zgłaszanych przez niego dolegliwości w celu postawienia właściwej diagnozy, zlecając przy tym dodatkowe badania diagnostyczne, jeśli są niezbędne. Trafiłam do Pani doktor z dotkliwymi bólami kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, rwą kulszową i innymi współistniejącymi bólami. Od pierwszej wizyty dr Wysocka starała mi się pomóc w moich dolegliwościach, prowadząc leczenie zmniejszające stan zapalny i odblokowujące ucisk na nerw kulszowy i przynoszące ulgę w bólu, który uniemożliwiał mi poruszanie się. Jednocześnie Pani doktor zleciła wykonanie szeregu niezbędnych badań diagnostycznych, które wykazały przyczynę dolegliwości i rodzaj zmian degeneracyjnych w części lędźwiowej kręgosłupa i - po ustąpieniu ostrego stanu zapalnego - były wskazaniem do zleconej przez Panią doktor długotrwałej rehabilitacji. Chcę też nadmienić, że doświadczenie Pani doktor zasugerowało skierowanie mnie na badanie poziomu wit. D, którego wynik potwierdził jej ewidentny niedobór, prowadzący do różnych schorzeń. Na szczęście dzięki temu badaniu zaczęłam przyjmować tę witaminę w przepisanych przez Panią doktor lekach, uzupełniając jej wymagany poziom. Podsumowując, uważam, że dzięki zaangażowaniu Pani doktor Wysockiej i prowadzeniu przez nią właściwego leczenia uzyskałam w końcu poprawę zdrowia i sprawności. Za wszystko dziękuję. Polecam innym potrzebującym.

  zgłoś nadużycie
 • 28 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani dr. Maria Wysocka-Bąkowska według mojej opinii jest lekarzem posiadającym bardzo dużą wiedzę oraz bardzo dobre podejście do pacjenta. Miałem udar móżdżku i 2 zawały i Pani Doktor Wysocka prowadzi moją osobę w kontynuacji leczenia. Robi to w sposób naprawdę profesjonalny i skuteczny. Dzięki niej egzystuję w coraz lepszej formie - jeżeli mogę tak powiedzieć. Zdecydowanie polecam i będę polecał usługi świadczone przez Panią Doktor przez cały czas. ZDECYDOWANIE POLECAM innym pacjentom !!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 6 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo słaby

  Zdecydowanie nie polecam. Aroganska, nieprzyjemna. Miałam niespodzewany ból kręgosłupa, który pojawił się podczas nachylenia. Ból był tak silny, że nie miałam siły wstać, następnego dnia trafiłam do pani "doktor", która nawet nie wstała z za biurka i powiedziała mi, że ból kręgosłupa zdaża się u każdego....Dobrze, że koleżanka poleciła mi dobrego masażystę, który postawił mnie szybko na nogi.

  zgłoś nadużycie
 • 8 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Chcę serdecznie podziękować Pani Doktor za diagnozę mojej choroby i podkreślić jakim jest wspaniałym lekarzem. Pod koniec ubiegłego roku trafiłam w Centrum Medycznym Enel-Med właśnie do Pani Doktor z mrowieniem małego palca u lewej ręki. Doktor Bąkowska-Wysocka poleciła mi wykonać rezonans głowy. Badanie to uwidoczniło guza podstawy przedniego dołu czaszki (oponiak). Guz został całkowicie usunięty już ponad dwa miesiące temu, a ja czuję dobrze. Myślę, że właśnie ta diagnoza Pani Doktor przyczyniła się do mojego obecnego dobrego samopoczucia. W miarę wczesne wykrycie tego guza zawdzięczam właśnie Pani Doktor, ponieważ nie miałam żadnych innych objawów. Pani Doktor Bąkowska-Wysocka ma prawdziwe podejście do pacjenta, ma ogromną wiedzę, o czym świadczy jej kariera zawodowa i doświadczenie – jej ocena jest wyważona. Jest pełna ciepła i serdeczności – gorąco polecam!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 16 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczę się u Pani doktor Wysockiej prywatnie. Dokuczały mi koszmarne i częste migreny. Ogólnodostępne leki przeciwbólowe przestały już na mnie działać. Pani doktor zmieniła mi leki przeciwbólowe na specjalistyczne przeciwmigrenowe teraz jestem w stanie pokonać ból w godzinę! Poza tym przeprowadziła kilka prób z lekami profilaktycznymi. Obecnie dobrała mi takie leki, że powoli zapominam co to jest migrena!. Nie wiem jakim jest okulistą, ale specjalistą od migreny jest świetnym. Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Maria Magdalena Wysocka-Bąkowska - neurolog
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja