Marek Waligóra, chirurg Głogów

Marek Waligóra

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • 12 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy chirurg w Głogowie. Lekarz który słucha pacjenta,lekarz który stawia trafne diagnozy jeśli nie jest czegoś pewny woli wysłać na badania niż coś przeoczyć!Naprawdę ja jako pacjentka jestem z doktora Waligóry bardzo zadowolona bo okazał się ie tylko wspaniałych fachowcem ale również człowiekiem o złotym sercu. jeśli będę miała kiedykolwiek jeszcze problemy zdrowotne to chcę aby mnie leczył właśnie doktor Marek:)Polecam całym sercem!Anna

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Rzecz działa się w ZOZ w Głogowie. Aby zbadał pacjenta trzeba było czekać 2 dni od rejestracji na izbie przyjęć. Po zbadaniu opuścił pokój innymi drzwiami, najpewniej żeby nie rozmawiać z rodziną. W końcu po przyjęciu na chirurgię (z innego oddziału) tłumaczył rodzinie, że badając pacjenta wczoraj jeszcze nic nie było (zaznaczam, że mijała 3 doba bez zmian od przyjęcia do szpitala). Po operacji znalazł się nawet tk. Kontakt lekarza z pacjentem praktycznie żaden, informacji o stanie zdrowia pacjenta praktycznie żadnych, w ogóle to uważa chyba, że pacjenci są dla niego, a nie On dla pacjentów.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 22 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dla mnie bohater! Naprawdę. Zrobił mi operację w iście spartańskich warunkach,kiedy sala operacyjna była w remoncie,a moje życie wisiało na włosku-zoperował mnie w gabinecie zabiegowym..To było we wrześniu 2010.A w poniedziałek operuje mojego tatę.Jestem spokojna.

  zgłoś nadużycie
 • 4 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz, nie tylko leczy ciało ale i tłumaczy na czym polega choroba i podtrzymuje na duchu. Polecam z całego serca

  zgłoś nadużycie
 • 10 września 2010

  Ocena: Słaby

  Nie polecam tego lekarza nawet prywatnie, słabo się interesuje pacjentem i nie dąży do znalezienia przyczyny choroby tylko próbuje leczyć skutki i nic więcej.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 marca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Więcej takich.Profesjonalista.Polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami