Marek Strawiński

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo kompetentny, rzeczowy i uczciwy Nie przeciąga leczenia Oprócz tego szalenie miły. Polecam

 • bardzo dobry

  konkretny, i życzliwy , miły. jest to naprawdę fachowiec jakich mało , ja z czystym sumieniem polecam.

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia. Świetny fachowiec. Profesjonalizm, etyka zawodowa, kultura osobista, cierpliwość - to w skrócie cechy które Pan dr Marek Strawiński posiada. Więcej takich lekarzy a życie będzie piękniejsze.

 • bardzo dobry

  Ciepły,serdeczny,znawca w swoim zawodzie.

 • dobry

  Oceny negatywne boirą się zapewne z osobistej niechęci a nie z merytoryczego podejścia do zagadnienia.Jestem pacjentem od kilkunastu lat!!!!!!Gdyby nie doktor Strawiński to zapewne nie posiadałbym kończyny,a tak chodzę i radzę sobie nie naj gorzej.Niejedna sława chciała mi amputować nogę jako jedyne wyjście z sytuacji.Takich fachowców więcej a kalek byłoby mniej.Polecam jak najbardziej Pana Marka Strawińskiego.


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny lekarz i widać, że zna się na swoim fachu. A że miewa humory... jak każdy człowiek, a akurat on ma pomagać a nie pocieszać i klepać po ramieniu. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Super lekarz, po kilkunastu wizytach i seriach zabiegów dowiedzialam si o doktorze Marku. Trafna Jego diagnoza uwolniła mnie od zalecanych przez innych lekarzy w tym profesora tzw."sławy" z Warszawy od b.ciężkich operacji ortopedycznych . Po roku mogę powiedzięć ,że dr powinien zostać uhonorowany jako najsolidniejszy człowiek i fachowiec . Ale ja mogę tylko jeszcze raz powiedzięć -dziękuję.

 • neutralny

  Lekarz godny polecenia, super fachowiec, czasami mniewa humory ale kto z nas ich nie ma. Z tego co slyszalam najlepszy ortopeda w Woj Szp Zesp. Mi osobiscie bardzo pomogl, polecam

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia.Dobry fachowiec, życzliwy człowiek, służy pomocą.

 • bardzo dobry

  nie zgadzam sie ze złymi opiniami o Panu doktorze. Miałam naderwane więzadła w kolanie. Podczas gdy u wsyztskich lekarzy były gigantyczne kolejki, nawet na 3 miesiace w przód, poszłam do dr i przyjał mnie pozakolejnoscia. Był miły i konkretny. diagnoza tez słuszna. naprawde polecam!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Piotr Pawłowski - ortopeda, Tomasz Buczkowski - ortopeda, Grzegorz Bieńkowski - ortopeda, Ziemowit Jaraczewski - ortopeda, Leopold Gibas - ortopeda, Damian Janiszewski - ortopeda, Marek Błaszczak - ortopeda, Piotr Bystroń-Kwiatkowski - ortopeda, Wojciech Dziewulski - ortopeda, Tomasz Wojtarowicz - ortopeda, Radosław Cegiel - ortopeda, Piotr Zawieja - ortopeda, Łukasz Paczesny - ortopeda, Zbigniew Leżuch - ortopeda, Piotr Szudy - ortopeda, Wojciech Tajchman - ortopeda, Maciej Jackowiak - ortopeda, Wojciech Piotrowski - ortopeda, Miron Termanowski - ortopeda, Jacek Borkowski - ortopeda
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online