Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Gabinet Stomatologiczny

  Podrzeczna 19a
   Łowicz

  82
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Synek był przez Panią Doktor badany dwukrotnie - USG przezciemiączkowe. Przy drugiej wizycie mąż poprosił także o zrobienie USG brzuszka - nie było żadnego problemu. Pani Doktor jest bardzo dokładna, a przy tym sympatyczna. Nie ogranicza się wyłącznie do wykonania badania i spisania wyniku. Nam wszystko dokładnie tłumaczyła, odpowiadała na nasze wszystkie (nawet te najbardziej naiwne) pytania, bez zniecierpliwienia czy niechęci. Dodam, że każdy lekarz, którego odwiedzamy (niestety jest ich wielu), kiedy dowiaduje się, że USG robiła Pani Warzywoda, wynik traktuje jak wyrocznie.

 • bardzo dobry

  Panią dr poleciła nam lekarka pediatra, która opiekuje się naszą córcią. Były bardzo sprzeczne opinie co do wykonania badania CUM u mojej 3,5 letniej córeczki, (rodzice którzy wiedzą co to za badanie zdają sobie sprawę, że do przyjemnych ono nie należy). Byliśmy u urologa, nefrologa, ginekologa dziecięcego, kilka razy było robione USG jamy brzusznej i każdy lekarz mówił co innego. Słyszałam natomiast, że Pani dr Warzywoda jest autorytetem w swojej dziedzinie i super specjalistą. Wczoraj byliśmy na wizycie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Rozwiała nasze wątpliwości. Spokojna, ciepła i cierpliwa kobieta - co jest trudne w przypadku naszej córki, gdyż jest wielką panikarą. Pani dr ma podejście do dzieci. Konkretnie nam wytłumaczyła na co zwracać uwagę, dwukrotnie zrobiła USG - przed i po oddaniu moczu, i co najważniejsze nie trzeba robić CUM-u. Gdybyśmy do Niej nie trafili, pewnie skończyłoby się szpitalem. Jeśli możecie drodzy Rodzice odżałować parędziesiąt złotych na wizytę, to idźcie do pani dr, aby się upewnić w diagnozie. Polecam z czystym sumieniem!

 • neutralny

  jak zarejestrować się do pani doktor w celu zrobienia USG jamy brzyszne 3 latka dzwonie według instrukcji na sekretarce ale nie moge sie jakos z nia skataktowac

 • bardzo dobry

  Od wielu lat kontroluje u mojego syna torbielowatość nerek. Jej badanie jest nadzwyczaj wnikliwe. Troska o pacjenta

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, potfafiący trafnie postawić diagnozę. Osoba pełna ciepła i troski dla dobra i zdrowia naszych dzieci. Fachowiec mający długoletnią praktykę w klinice dla dzieci w Poznaniu przy ul. Szpiltalnej. Polecam z czystym sumieniem panią Doktor. Wiele razy jej diagnoza uchroniła nas i mojego syna od zbyt pochopnie postawionej przez innych opinii. Naprawdę polecam jako świetnego radiologa dla dzieci.