lek.

Małgorzata Janczak

Endokrynolog

13 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Prywatny Gabinet Lekarski Jacek Janczak

  Barciszewskiego 12
  62-200 Gniezno, wielkopolskie

  374
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Informacje o lekarzu

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem Miałam problemy z zajściem w ciąże z powodu choroby tarczycy .Udało sie to wyrównać zaszłam w ciąże.Przez cały okres ciąży byłam pod kontrolą Pani doktor która mi wszystko tłumaczyła Urodziłam zdrową piękną córkę Nadal jestem pacjentką Pani doktor.

 • bardzo słaby

  jestem niezadowolona z Pani Doktor poniewaz lecze sie u niej od 2007 roku i gdyby nie lekarz rodzinny dawno bym byla na cmentarzu na kadej wizycie powtarzala ze po co sie spiesze na operacje a okazalo sie ze mam nowotwor zlosliwy tarczycy jestem po usunieciu calkowitej tarczycy jednak idac na wizyte Pani doktor nie zwraca specjalnej uwagi na mnie nie potrafi dobrac leku od ponad roku wydzwaniam chodze do niej i nic a ja z dnia na dzien trace sily poniewaz nie potrafi dobrac dawki leku nie polecam


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Leczyłam sie u Pani doktor przez 16 lat (w Gnieźnie nie było innego endokrynologa na NFZ) i na szceście w końcu zdecydowałam się na zaminę lekarza. Ostatnia diagnoza Pani dokotor to "tarczyca do wycięcia - całkowicie" z powodu mi nie znanego, gdyz Pani dokotor nie potrafiła lub nie chciała mi tego wyjaśnić. Od 16 lat mam obojetnego guza tarczycy (potwierdziły to kilkakrotne biopsje) i z którym od 16 lat nic się nie dzieje, moje wizyty dotychczas polegały głównie na kontroli wielkości guza, poza tym TSH mam zawsze w normie. Ostatnia diagnoza mnie zszokowała, a Pani doktor nie potrafiła logicznie wytłumaczyć mi dlaczego raptem po 16 latach tarczyca jest do wycięcia. Postanowiłam więc skonsultować to z innym lekarzem, trafiłam do Poznania, gdzie wyjaśniono mi naukowo i logicznie, że jestem osoba zdrową, a guz skoro jest obojętny to nie musi być operowany. Poza tym wycięcie tarczycy w młodym wieku skutkuje koniecznością zażywania na stałe hormonów, stanowić może problem w zajściu w ciąże a nawet może poprostu odrosnąć o czym oczywiście Pani doktor zapomniała wspomnieć. NAJWAŻNIEJSZE - UZYSKANIE KSEROKOPII WSŁANEJ KARTY CHOROBY ZAJĘŁO MI KILKA MIESIĘCY I WIĄZAŁO SIĘ Z KONIECZNOŚCIĄ ZŁOŻENIA PISEMNEGO WNIOSKU Z POWOŁANIEM SIĘ NA PRZEPISY O PRAWACH PACEJENTA. Z nieznanych mi przyczyn Pani doktor nie udostępnia pacejntom ich kart choroby (nawet kserokopii) dla celów prywatnych, choć ma taki obowiązek zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo miła lekarka. Zawsze można liczyć na jej życzliwość i fachową pomoc. Polecam wszystkim. Alicja B.

 • dobry

  Nie moge nic złego powiedzieć na Panią Doktor. Zaczęłam chodzić do niej jak zaszłam w ciążę i całe 9m-cy prowadziła mnie. Nic się nie wydarzyło, tabletki brałam, hormony były kontrolowane. Może po prostu mi się udało...ale powiem tyle, że na pewno nie naciąga-chodzę prywatnie i jeśli nie ma konieczności nie wyznacza zbędnych wizyt i nie naraża pacjęta na zbędne wydatki. Póki co jestem pod jej opieka i nie narzekam. Myslę że po prostu trzeba spróbowac i wybrać SWOJEGO LEKARZA.

 • bardzo dobry

  Co prawda nie korzystałam z porad tej lekarki jako endokrynologa ale jako internisty ale mogę w tym zakresie polecić! Poszłam do niej z nagłym przypadkiem jakiegoś wirusa, okazało się nic groźnego ale wyglądąło to tragicznie - b.wysoka gorączka,dreszcze, silne odwodnienie itp. Pani doktor przyjeła mnie bardzo dobrze! zrobiła USG, przeprowadziła dokładny wywiad, wszystko wytłumaczyła, nawet zawołała pielegniarkę i wyjaśniła,że gdyby mi się nie polepszyło i wrócę, a jej nie będzie to ma na mnie zwrócić szczególną uwagę.Z diagnozą trafiła od razu, nie truła mnie zbędnymi lekami. Jestem naprawdę zachwycona bo żaden internista lub lekarz pierwszego kontaktu nie przyjął mnie tak kompetentnie dlatego w tym zakresie mogę polecić Panią Doktor!

 • słaby

  Niestety Mika 240 w Gnieźnie trudno o dobrego endokrynologa!Moim zdaniem dr.Janczak się do nich nie zalicza!Nie potrafi wysłuchać pacjenta ,faktycznie się spóźnia notorycznie.Ja chodziłam prywatnie i na fundusz (pomijam fakt,że dostać się na fundusz graniczy z cudem!Trzeba stawić się w wyznaczonym dniu ,wcześnie rano ,w "kilometrowej kolejce i mieć nadzieję ,że MOŻE się człowiek dostanie...)Żenada!!!Jak poszłam na prywatną wizytę pani doktor zbyt rozmowna to nie była...I co najgorsze nie potrafi dobrze ustalić dawki a przecież przy chorobach tarczycy to bardzo ważne.Nie czułam się dobrze,raz wskakiwałam w nadczynność potem w niedoczynność -już miałam serdecznie dość!W końcu postanowiłam rozejrzeć się w Poznaniu za dobrym specjalistą i trafiłam na Dok.Jolantę Ruszkowską-jestem bardzo zadowolona.Obecnie jestem w ciąży i nie zmieniłabym pani doktor na nikogo innego.Czuję się dobrze,kontroluję hormony,dzwonie do pani doktor jaki jest wynik czy mam przyjechać czy nie.Czekam na maleństwo i jestem spokojna...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Pani doktor Janczak jest cudownym lekarzem! Mimo, że chodzę do niej w ramach NFZ jestem traktowana bardzo dobrze! Pani doktor jest miła i ciepła, rozmawia z pacjentem, dokładnie omawia sytuację, opowiada o wszystkich szczegółach i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Nie spieszy się z wysyłaniem na operację, jeśli nie ma takiej zupełnej konieczności. Ufam tej lekarce i chociaż nie mieszkam już w Gnieźnie będę zawsze do niej przyjeżdżać.

 • bardzo dobry

  Jestem wdzięczny Pani dr za wyprowadzenie mnie z tej ciężkiej choroby, ominęła mnie operacja którą inni zalecali. Polecam.

 • bardzo dobry

  Pani doktor doprowadziła moją tarczycę do porządku, zmobilizowała do systematycznego brania tabletek, miła nawet dla klientów chodzących na NFZ-POLECAM!!!