Maciej Wojtacha, neurochirurg Katowice

Maciej Wojtacha

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

42
 • 4 maja 2014

  Ocena: dobry

  Polecam Pana doktora:) Przesympatyczny człowiek :) Jedyne co jest minusem to cięzki kontakt z doktorem, no ale jak wiadomo nie zawsze jest czas na rozmowy. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam wszystkim pana doktora,wspaniały lekarz i specjalista ,bardzo szybko mnie zdiagnozował i wiedział jak mi pomóc.Poddałam sie operacji i teraz czuje sie jak nowo narodzona ,każdemu moge polecic jak sie leczyc to tylko u drMacieja Wojtachy.

  zgłoś nadużycie
 • 19 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam pana dr Wojtachę jako bardzo dobrego specjalistę. Po wielomiesięcznej udręce i nieudanych próbach rehabilitacji mojego kręgosłupa, odbijaniu się od drzwi do drzwi wielu osób trafiłam do pana doktora, który zalecił zabieg PLDD. Zabieg mało inwazyjny, przeprowadzony sprawnie i fachowo w miłej atmosferze. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi i polecam jego osobę innym za podejście do pacjenta i profesjonalizm.

  zgłoś nadużycie
 • 28 stycznia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Z tego miejsca pragnę gorąco podziękować dr Maciejowi Wojtacha.Byłem operowany rok temu przez niego.Mimo długiej kolejki do tej kliniki czekałem raptem 1 miesiąc.Mam wszczepiony implant dysku.Nie wiem czy druga operacja mnie nie czeka gdyż po powrocie do pracy mam tą samą chorobę(przepuklina międzykręgowa).Życzę wszystkim aby tacy lekarze byli w każdym szpitalu czy klinice.Dr Maciej jest naprawdę życzliwy i podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.Jest bardzo życzliwy i nie owija niczego w bawełnę.Dziękuję doktorze i życzę samych sukcesów w życiu zawodowych jak i domowym.Mirek z Oświęcimia.

  zgłoś nadużycie
 • 19 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Witam Ja chciałam z tego miejsca podziekowac doktorowi za pomyslnie przeprowadzona operacje,opieke i za przywrócenia wiary w to ze tacy lekarze jak Dr.Wojtacha naprawde istnieja. Dziekuje i serdecznie pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 7 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat Pana doktora.Przeprowadził u mnie dwie operacje ( kręgi szyjne i lędźwiowe)po których mój stan na tyle się poprawił że odstawiłem kule z których korzystałem przez ponad 5 lat.Życzyłbym sobie i innym aby inni lekarze mieli takie podejście do pacjentów jak Pan doktor.Wiktor Kajdewicz Ps. Panie doktorze. Nie zmieniłem o panu opinii.Ale z tego miejsca proszę o pomoc.Zna Pan mój stan zdrowia i jedynie Pan może mi ulżyć w cierpieniu. Tak już dalej żyć nie mogę.

  zgłoś nadużycie
 • 4 października 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Dr Wojtacha uratował mi życie operując pękniętego tętniaka t. łączącej przedniej w lutym 2005 roku. Po dwóch tygodniach od zaklipsowania wychodziłem o własnych siłach ze szpitala (CSK, Katowice-Ligota). Operacja trwała 6 godzin i zakończyła się całkowitym sukcesem. Nie tylko przeżyłem, ale też i nie miałem żadnych powikłań i ubytku neurologicznego typu niedowład mowy czy ruchu. Pan doktor jest profesjonalistą, ale też sympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru.

  zgłoś nadużycie
 • 25 lipca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Moja żona po operacja górnego odcinka kręgosłupa i wstawieniu implanta po 3 miesiącach poszła do pracy i prawie normalnie już funkcjonuje, teraz tylko rehabilitacja i będzie ok, dziękuję Panie Doktorze

  zgłoś nadużycie
 • 8 marca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  W lutym 2012 r. miałam przeprowadzony zabieg operacyjny klipsowania tętniaka lewej tętnicy środkowej mózgu. Dr nauk medycznych Maciej Wojtacha jest bardzo dobrym neurochirurgiem, człowiekiem o wspaniałym sercu, umiejącym dodać pacjentowi wiele otuchy. Dziękuję za pomyślne wykonanie operacji. Życzę wiele sukcesów w życiu zawodowym. Gorąco polecam i jeszcze raz bardzo dziękuje.Pozdrawiam Anetta W. z Mikołowa.

  zgłoś nadużycie
 • 26 lutego 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Ja dziekuje doktorowi zato ze zyje jestem po postrzale w glowe zyje 14 lat on jest cudotworca a te wszystki opine na pana doktora to prawda niema lepszego lekarza pozdrawiam pana i dziekuje Andrzej

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja