Maciej Piwko

Weterynarz

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Trudno mi ocenić umiejętności tego lekarza, ale tani to on zdecydowanie nie jest, w porównaniu do stawek innych weterynarzy w mieście.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , mojej suni zoperował rzepkę psiak po 2 tygodniach lata jak dawnej , i cena zabiegu przystepna, wszystko wytłumaczył co było robione POLECAM !!!

 • bardzo słaby

  Łyżka dziegciu w beczce miodu - zadzwoniłem umówić się na wizytę z cierpiącą suczką. Kazał przyjechać na drugi dzień na 12:00. Mimo lejącego deszczu i z wyjącą z bólu suczką przyjechałem ze Świdnicy i co... Okazało się, że doktora nie ma, nie wiadomo kiedy będzie i nie odbiera telefonu. Rozumiem, że są różne przypadki, mógł zostać gdzieś wezwany, ale MOŻNA ZADZWONIĆ. Suka cierpi, nawet kiedy stoi, a co dopiero jadąc samochodem. Tak się nie robi!!! A mógł pan mieć stałego, pewnego "pacjenta" z 6 psami...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Fachowy, profesjonalny, kompetentny i bardzo miły weterynarz. Widać, że lubi swoją pracę i oddaje zwierzętom całą uwagę i wiedzę. Najlepszy lekarz, z jakim do tej pory miałam do czynienia. Z całego serca mogę polecić każdemu.

 • bardzo dobry

  Dzięki Panu doktorowi nasza sunie żyje już 9 lat. To nie lekarz, to cudotwórca z cudownym podejściem do zwierząt.Leczy przypadki beznadziejne. Serdecznie polecam.

 • bardzo dobry

  Mimo bardzo ciężkiej choroby naszej Sabusi z Jodłownika Pan Doktor walczył o nią do końca .Był z naszym pupilem w ostatnich minutach jej życia.Bardzo dziekujemy za fachowe leczenie.Napewno zostanie Pan lekarzem naszych futrzaków.DZIĘKUJEMY

 • bardzo dobry

  Pan Doktor ładnych kilka lat temu podarował mojej suni 2 lata życia, kiedy inni weterynarze mówili: uśpić. Jest mądrym, kompetentnym lekarzem, którego mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem. Jeśli z moim psem dzieje się coś bardzo niedobrego wsiadam w auto i jadę do Dzierżoniowa. Warto, pomimo, że muszę przejechać jakieś 70 kilometrów:)))))

 • bardzo dobry

  Naprawdę dobry weterynarz! Na pierwszy rzut oka widac że ma świetne podejście do zwierząt. W trakcie konsultacji można z nim pożartowac. Jest po prostu najlepszy ze wszystkich weterynarzy u których dotychaczas byłam(a byłam już u wielu).

 • bardzo dobry

  super, polecam. konsultacja nie ogranicza się do obejrzenia zwierzaka i przepisania "na oko" jakichś witaminek, co praktykuje się wielu innych przychodniach. mozna wykonac wszelkie potrzebne badania: usg, morfologie, przeswietlenie. fachowa, nowoczesna przychodnia.

 • bardzo dobry

  GORĄCO POLECAM! Super specjalista,przesympatyczny człowiek z podejściem do zwierząt. Nie nastawiony na "kasę". Widać, że kocha to co robi. Mój kot wiele mu zawdzięcza.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Bartosz Pleskot - weterynarz