Maciej Piwko, weterynarz Dzierżoniów

Maciej Piwko

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

12

Adresy

 • 21 listopada 2013

  Ocena: Neutralny

  Trudno mi ocenić umiejętności tego lekarza, ale tani to on zdecydowanie nie jest, w porównaniu do stawek innych weterynarzy w mieście.

  zgłoś nadużycie
 • 20 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , mojej suni zoperował rzepkę psiak po 2 tygodniach lata jak dawnej , i cena zabiegu przystepna, wszystko wytłumaczył co było robione POLECAM !!!

  zgłoś nadużycie
 • 6 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Łyżka dziegciu w beczce miodu - zadzwoniłem umówić się na wizytę z cierpiącą suczką. Kazał przyjechać na drugi dzień na 12:00. Mimo lejącego deszczu i z wyjącą z bólu suczką przyjechałem ze Świdnicy i co... Okazało się, że doktora nie ma, nie wiadomo kiedy będzie i nie odbiera telefonu. Rozumiem, że są różne przypadki, mógł zostać gdzieś wezwany, ale MOŻNA ZADZWONIĆ. Suka cierpi, nawet kiedy stoi, a co dopiero jadąc samochodem. Tak się nie robi!!! A mógł pan mieć stałego, pewnego "pacjenta" z 6 psami...

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Fachowy, profesjonalny, kompetentny i bardzo miły weterynarz. Widać, że lubi swoją pracę i oddaje zwierzętom całą uwagę i wiedzę. Najlepszy lekarz, z jakim do tej pory miałam do czynienia. Z całego serca mogę polecić każdemu.

  zgłoś nadużycie
 • 21 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Dzięki Panu doktorowi nasza sunie żyje już 9 lat. To nie lekarz, to cudotwórca z cudownym podejściem do zwierząt.Leczy przypadki beznadziejne. Serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Mimo bardzo ciężkiej choroby naszej Sabusi z Jodłownika Pan Doktor walczył o nią do końca .Był z naszym pupilem w ostatnich minutach jej życia.Bardzo dziekujemy za fachowe leczenie.Napewno zostanie Pan lekarzem naszych futrzaków.DZIĘKUJEMY

  zgłoś nadużycie
 • 9 marca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor ładnych kilka lat temu podarował mojej suni 2 lata życia, kiedy inni weterynarze mówili: uśpić. Jest mądrym, kompetentnym lekarzem, którego mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem. Jeśli z moim psem dzieje się coś bardzo niedobrego wsiadam w auto i jadę do Dzierżoniowa. Warto, pomimo, że muszę przejechać jakieś 70 kilometrów:)))))

  zgłoś nadużycie
 • 23 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Naprawdę dobry weterynarz! Na pierwszy rzut oka widac że ma świetne podejście do zwierząt. W trakcie konsultacji można z nim pożartowac. Jest po prostu najlepszy ze wszystkich weterynarzy u których dotychaczas byłam(a byłam już u wielu).

  zgłoś nadużycie
 • 16 listopada 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  super, polecam. konsultacja nie ogranicza się do obejrzenia zwierzaka i przepisania "na oko" jakichś witaminek, co praktykuje się wielu innych przychodniach. mozna wykonac wszelkie potrzebne badania: usg, morfologie, przeswietlenie. fachowa, nowoczesna przychodnia.

  zgłoś nadużycie
 • 29 lipca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  GORĄCO POLECAM! Super specjalista,przesympatyczny człowiek z podejściem do zwierząt. Nie nastawiony na "kasę". Widać, że kocha to co robi. Mój kot wiele mu zawdzięcza.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Zobacz podobnych specjalistów: Bartosz Pleskot - weterynarz, Maciej Piwko - weterynarz

Lokalizacja