Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akadamii Medycznej w Katowicach. Posiadam tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuję jako starszy asystent w Oddziale Położniczo-Gine... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

USG piersi 80 zł
Porada ginekologiczna (badanie USG dopochowe w cenie wizyty) 100 zł
USG dopochwowe 80 zł
USG ciąży z opcją 3D/4D 140 zł
Porada ginekologiczna w ciąży (badanie USG ciąży w cenie wizyty) 100 zł
Porada ginekologiczna kompleksowa (badanie USG dopochwowe i USG piersi w cenie wizyty) 150 zł
USG ciąży 100 zł
Cytologia (ocena badania cytologicznego przez patomorfologa) 20 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akadamii Medycznej w Katowicach. Posiadam tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. Obecnie pracuję jako starszy asystent w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. M.Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje. Dokładnie bada i odpowiada na każde pytania. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Z przyjemnością chodzę na wizyty.

 • bardzo dobry

  Swietny lekarz z którym można porozmawiać o wszystkim,wizyty trwają tyle ile pacjentka potrzebuje, doktor szczegółowo omawia każde usg,sprzęt jest nowoczesny,w szpitalu interesuje się swoimi pacjentkami. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry ginekolog, sympatyczny, miły delikatny. Robi wszystkie potrzebne badania kiedy jest się w ciąży. Bardzo dokładnie robi USG i mówi o wszystkim co robi podczas badania. Jestem w ciąży i chodzę do Pana Dr. Tomaszewskiego i mogę w 100% polecić go innym. Udziela konkretnych odpowiedzi, wszystko dokładnie wyjaśnia. Świetny lekarz

 • bardzo dobry

  Polecam w 100%. Pan Doktor ma ogromną wiedzę, pełen profesjonalizm oraz wykonuje bardzo dokładne badanie usg. W gabinecie jest nowoczesny sprzęt. Same plusy.

 • bardzo dobry

  Jedyny ddoktor,ktory powiedział o kompleksowym zajeciu się moim stanem zdrowia mimo,ze jest tylko ginekologiem.Polecam gorąco!!

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentka doktora , jest miły i dokładny .Zawsze odpowiada na telefony gdy mam jakiś problem udziela mi porady.Polecam!!

 • bardzo dobry

  Pan doktor godny polecenia. W czasie każdej wizyty wykonuje dokładne badanie USG, zawsze odpowiada na wszystkie nawet bardzo oczywiste pytania. Cena nie wygórowana a opieka super.Polecam po prostu dusza człowiek(młody a na pewno mądrzejszy od kilku piotrkowskich oraz przyjezdnych lekarzy )

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę