Łukasz Tomaszewski, ginekolog Piotrków Trybunalski

Łukasz Tomaszewski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

7

Adresy

 • 6 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje. Dokładnie bada i odpowiada na każde pytania. Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Z przyjemnością chodzę na wizyty.

  zgłoś nadużycie
 • 28 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Swietny lekarz z którym można porozmawiać o wszystkim,wizyty trwają tyle ile pacjentka potrzebuje, doktor szczegółowo omawia każde usg,sprzęt jest nowoczesny,w szpitalu interesuje się swoimi pacjentkami. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 25 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry ginekolog, sympatyczny, miły delikatny. Robi wszystkie potrzebne badania kiedy jest się w ciąży. Bardzo dokładnie robi USG i mówi o wszystkim co robi podczas badania. Jestem w ciąży i chodzę do Pana Dr. Tomaszewskiego i mogę w 100% polecić go innym. Udziela konkretnych odpowiedzi, wszystko dokładnie wyjaśnia. Świetny lekarz

  zgłoś nadużycie
 • 8 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam w 100%. Pan Doktor ma ogromną wiedzę, pełen profesjonalizm oraz wykonuje bardzo dokładne badanie usg. W gabinecie jest nowoczesny sprzęt. Same plusy.

  zgłoś nadużycie
 • 6 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jedyny ddoktor,ktory powiedział o kompleksowym zajeciu się moim stanem zdrowia mimo,ze jest tylko ginekologiem.Polecam gorąco!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentka doktora , jest miły i dokładny .Zawsze odpowiada na telefony gdy mam jakiś problem udziela mi porady.Polecam!!

  zgłoś nadużycie
 • 6 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor godny polecenia. W czasie każdej wizyty wykonuje dokładne badanie USG, zawsze odpowiada na wszystkie nawet bardzo oczywiste pytania. Cena nie wygórowana a opieka super.Polecam po prostu dusza człowiek(młody a na pewno mądrzejszy od kilku piotrkowskich oraz przyjezdnych lekarzy )

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami