Lidia Ostanek

Reumatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Zawiodłam się bardzo na leczeniu. Pani doktor nie rozpoznała właściwej choroby, leczyła mnie na inna równie groźną, ale to jednak inne metody. W rezultacie takiego mylnego leczenia, jestem w połowie kaleką, w trzy miesiące! mam zdeformowane kolana, problemy z chodzeniem, (zwłaszcza schody), z pracą, nie mogę normalnie pracować i zarabiać! Czekają mnie operacje kolan. Nie skierowała mnie do szpitala na dokładne badania, może dałoby się tych deformacji uniknąć, do tego ciągły ból i morfina! Przede wszystkim Łuszczycę stawową leczy się trochę inaczej niż enzetopatie. Mam do niej ogromny żal.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Ja też jestem zawiedziony panią doktor po 2 wizytach nie mogła rozpoznać zwykłego rzsu.zmarnowany rok i pieniądze i te długie terminy oczekiwań.nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Niestety rozczarowałam się wizytą na którą czekałam 4 miesiące.Zapłacilam 150 zl (jak się rejestrowalam na Wyszynskiego to nie można bylo przyspieszyc wizyty) natomiast jak przyszlam ktos mi sie doslownie "wepchal" w kolejkę.Rozpacz. Jesli chodzi o samą wizytę: Pani doktor obejrzala mnie dokladnie oraz moje wyniki,zlecila dodatkowo platną morfologię i antykolakugant toczniowy i cpr bodajze za ktore dodatkowo zaplacilam (ok 80 zl) Na wizycie nic sie nie dowiedzialam,zadnej sciezki i kierunku w rozwiazaniu problemu-powiedziala,ze naradzi sie i da mi znać -ale nigdy wiecej o niej nie slyszalam.Dla mnie czekanie na lekarza 4 mce przy zmieniajacych sie ciagle i dochodzących objawach i placenie za kazda najdrobniejsza rzecz jest nie do przelkniecia i swiadczy,ze nie o czlowieka a pieniadze tu chodzi.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Mam wielkie szczęście, że jestem pod stałaa opieką tej wybitnej specjalistki... po prostu mam szczęście...

 • słaby

  Panie Robercie, być może jest Pan w grupie schorzeń, w których diagnozowaniu p. Dr jest biegła. I naprawdę podzielam Pańską radość, że p. Dr Panem tak pokierowała. Natomiast ja należę do tych nieszczęsnych "nietypowych przypadków", które p. Dr dosłownie "spławia" i stąd mój żal. Po takim autorytecie zwykły człowiek oczekuje jakiejś postawy, np. przyznania się, że ja panu/ pani nie pomogę, ale mogę odesłać do tego i tego. Niestety tego nie usłyszałam mimo, że chodziłam na PRYWATNE wizyty.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Polecam.Lekarz z powołania!Szybka i trafna diagnoza,błyskawiczna konsultacja (darmowa na oddz.w szpitalu pani dr.)z wysokiej klasy neurochirurgiem.Ponad 2 lata leczenia u różnych specjalistów a pani dr.Ostanek diagnoza zajęła dwie wizyty w 12dni.Jestem już po operacji.Ponadto kontaktowa,miła i spokojnie wytłumaczy wszystkie niuanse choroby.Gorąco polecam!!!

 • słaby

  Drodzy Forumowicze, Śmiem wyłamać się z tego chóru chwalebnego i podzielić się własnymi wrażeniami. O ile Pani Doktor jest świetna w przypadku typowych odmian schorzeń stawów, a każdy kto nie jest laikiem wie, że schorzeń stawów umownie nazywanych reumatyzmem/ arteretyzmem jest multum, o tyle w przypadku moim - nietypowym rozczarowałam się. Jako pacjent korzystający z gabinetu prywatnego byłam mylona z innymi osobami, przypadkami. Żeby dopełnić czary goryczy, po nieudanych próbach diagnozy, Pani Doktor przepisała mi glikokortykosteroid, a po zgłaszanych na kolejnej wizycie skutkach ubocznych tegoż medykamentu, zaleciła mi nagłe odstawienie tego leku bez żadnej alternatywy. Dalej cierpię - fizycznie i psychicznie - z rozczarowania :(((


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Fachowa, empatyczna, z bardzo dużą wiedzą!!! świat byłby ...zdrowszy gdyby takich lekarzy było więcej!!!

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam. Jestem pacjentką Pani dr. Ostanek od ok. 12 lat i mam dla Niej bardzo dużo szacnku i wdzięczności. Bardzo kompetentna, posiada bardzo dobry kontakt z pacjentem, w każdej chwili osiągalna dla pacjenta. Polecam szczerze, uratowała mi życie.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam. Jestem pacjentką Pani dr. Ostanek od ok. 12 lat i z każdym dniem mam dla Niej coraz więcej szacunku i wdzięczności. Wzorowy kontakt z pacjentem, praktycznie o każdej porze dnia i nocy i z każdym problemem, autentycznie. Obecnie nie spotykamy się już tak często jak kiedyś ( 4-5 razy w roku),czuję się świetnie, a było bardzo, nazwijmy to, niefajnie. To, że teraz jest dobrze, to tylko dzięki ogromnej wiedzy, fachowości i opiece Pani doktor, Pani dr. Ostanek jest bardzo dobrym i rzetelnym lekarzem, ale też fantastycznym, dobrym i ciepłym człowiekiem. Niejednokrotnie płakałam w gabinecie z bólu, żalu i nie wiem z czego jeszcze, a Ona zawsze była blisko, zawsze z dobrym słowem i cierpliwością. Dziękuję Pani Doktor... Polecam wszystkim :-)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Danuta Snarska - reumatolog, Aleksandra Zakrzewska - reumatolog, Irena Fiedorowicz - Fabrycy - reumatolog, Hanna Przepiera-Będzak - reumatolog, Anna Machoy-Mokrzyńska - reumatolog, Jacek Fliciński - reumatolog, Piotr Fengler - reumatolog, Dorota Strecker - reumatolog, Elżbieta Hawrylak - reumatolog, Marek Brzosko - reumatolog, Danuta Zych - reumatolog, Barbara Dąbrowska-Siodelska - reumatolog, Jadwiga Kawecka - reumatolog, Ewa Chmielewska - reumatolog, Zygmunt Filipowicz - reumatolog, Beata Trzcińska-Butkiewicz - reumatolog, Beata Trzcińska - Budkiewicz - reumatolog, Iwona Brzosko - reumatolog