Leszek Juszczyk, ginekolog Kraków

Leszek Juszczyk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

89
 • 5 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  23.09.2013r. po pół rocznym szukaniu dobrego lekarza ginekologa w południowej Polsce, trafiłam na salę operacyjną w ręce dr Juszczyka. To była b.dobra decyzja.Ciepły, konkretny,miły, przyjazny. Rana goi się bardzo szybko i prawie bezboleśnie. Uważam również, że dzięki doktorowi Juszczykowi cały personel zasługuje na pochwałę.Panie pielęgniarki miłe, współczujące, nie pozwoliły mi na ból. Bardzo opiekuńcze. Naprawdę POLECAM dr.Juszczyka wraz z całą profesjonalną załogą.DZIĘKUJĘ - IKA -

  zgłoś nadużycie
 • 28 maja 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Podpisuję się pod wszystkimi negatywnymi opiniami o tym panu. Także miałam wątpliwą przyjemność kwalifikacji do cesarskiego cięcia u tego ordynatora. Pan Juszczyk jest niezbyt grzeczny (nie raczył nawet odpowiedzieć na zwykłe „dzień dobry”), zachowywał się jakby łaskę robił że oddycha, traktował mnie jak zło konieczne i z wyższością, był odęty i mrukliwy, ucinał krótko jakąkolwiek próbę konwersacji. Niestety okazał się również bardzo kiepskim lekarzem: podczas badania USG nie zauważył 9-centymetrowego(!) mięśniaka macicy, który był przyczyną cc, a którego to mięśniaka przez całą ciążę widział i oglądał każdy z wielu badających mnie lekarzy, z młodymi stażystami włącznie. Musiałam mu pokazywać palcem gdzie się znajduje! Kompromitacja „pana doktora” na całego. Pan Juszczyk – co jest bardzo widoczne w jego pracy - dobre słowo i ewentualne ludzkie odruchy oszczędza dla prywatnych pacjentek własnych i swoich kolegów, reszta traktowana jest per noga. Niestety przykład idzie z góry i na Ujastku jest to praktyka większości lekarzy, stąd bardzo niemiło wspominam poród i pobyt w tej placówce. No cóż, chyba pora na emeryturę; skorzystają na tym tylko pacjentki i ich dzieci oraz wizerunek szpitala…

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 28 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  dr Juszczyk to zdecydowanie najlepszy ginekolog z jakim się spotkałam. Ciepły, miły, opanowany i niesamowicie serdeczny człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Z powodu problemów ginekologicznych miałam już szanse spotkać się z wieloma specjalistami z tej dziedziny i żaden nie zdobył u mnie tak wielkiego zaufania. Prowadził moją zagrożoną ciąże i szczęśliwie doprowadził ją do końca, reagował gdy działo się coś niepokojącego, odpowiadał na wszystkie pytania, zlecał niezbędne badania, nie było problemu żeby się z nim skontaktować w razie problemów a przede wszystkim traktował mnie z wielkim szacunkiem, rozumiał moje objawy i dostosowywał się do preferencji. Mój maluszek przyszedł na świat dzięki CC które wykonał dr i mimo komplikacji, potrafił wytłumaczyć co poszło nie tak i szybko rozwiązał problem, Mimo że już wszystko jest dobrze kontroluje mój stan do teraz. To lekarz który nie ucieka i nie umywa rąk gdy coś pójdzie nie tak. Polecam z czystym sumieniem KAŻDEJ kobiecie! Pod jego opieką nie trzeba się bać ani o zdrowie mamy ani dziecka.

  zgłoś nadużycie
 • 24 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Juszczyk to doskonały lekarz i chirurg. Moim zdaniem najlepszy. Dzięki niemu przez cesarskie cięcie przyszły na świat moje dwie córeczki. Pierwsza w marcu 2010 roku druga w 2013. Oba porody przeprowadzone przez Doktora niezwykle profesjonalnie sprawnie, szybko, a jednocześnie w całkowitym spokoju. Dodatkowo doktor jest bardzo ciepłym i miłym człowiekiem. Roztacza wokół siebie jakąś taką aurę spokoju, co jest bardzo potrzebne zestresowanej przed operacją przyszłej mamie. Byłam jego pacjentką jeszcze w ciąży i opiekował się mną bardzo starannie. Po operacjach bardzo szybko doszłam do siebie a blizna jest niemal niewidoczna. Na temat samego szpitala Ujastek i personelu pracującego dla Doktora mogłabym napisać tu pochwalny elaborat, jednak napisze krótko- polecam z całego serca! Opieka wspaniała od początku do końca. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będę planowała maleństwo, lub czekać mnie będzie jakikolwiek zabieg ginekologiczny zawsze wybiorę Ujastek i opiekę Doktora Juszczyka, bo nie znam lekarza bardziej godnego zaufania, któremu mogę powierzyć siebie i mój najcenniejszy skarb-rodzące się dziecko.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam! Osobiście jestem zadowolona z prowadzenia ciąży , żadnych problemów i zawsze sympatycznie i na temat.

  zgłoś nadużycie
 • 12 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny lekarz, po wielu latach wizyt u NFZ-owskich ginekologów, którzy niechętnie wydają skierowania na COKOLWIEK (mimo próśb), u Pana Doktora (przez 15 minut) dowiedziałam się więcej, niż przez ostatnie 3 lata. Mimo mojego wielkiego zdenerwowania i spięcia (moja mama zmarła na raka szyjki macicy) zostałam ciepło przyjęta. Pani na recepcji PRZEMIŁA, życzliwa i służąca dobrą radą, gratuluję zespołu!

  zgłoś nadużycie
 • 16 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, który sprawia, że kobieta w ciąży czuje się bezpiecznie. Czuwa nad każdym etapem. Jest skrupulatny i dokładny. Niczego nie bagatelizuje. Jest bardzo spokojny i stonowany, dlatego też potrafi uspokoić każde niepokoje kobiety w ciąży. Dzięki Panu Doktorowi i jego zapobiegliwości moja ciąża zakończyła się szczęśliwe. A po cesarskim cięciu wykonanym przez Pana Doktora już miesiąc po nie było śladu. Polecam pana Doktora każdej kobiecie, która chce mieć pewność, że jest w najlepszych rękach doskonałego specjalisty.

  zgłoś nadużycie
 • 27 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam operowana przez Pana dr Juszczyka. Diagnoza - torbiel jajnika. Wspaniały lekarz i operator. Przemiły i uprzejmy. Mówi tyle ile trzeba. Jeżeli pacjentka zadaje pytania zawsze chętnie udziela odpowiedzi. Bardzo mu dziękuję za szybką i sprawną interwencję. Wszystkim panią, które szukają dobrego specjalisty - polecam wizytę u Pana Doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana Dr. Juszczyka i uważam,że jest to lekarz pełen profesjonalizmu. Prowadził moją ciążę oraz odbierał poród przez CC- wszystko odbyło się idealnie. Mogę polecić Pana Juszczyka w 100%. Na każde pytania odpowiada bardzo szczegółowo, zawsze miły oraz kulturalny. To lekarz z powołania ! Polecam !!!!

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, świetny fachowiec. Nie byłam prywatną pacjentką, trafiłam na oddział prosto z ulicy, gdzie dostałam silnego krwotoku. Na oddziale wszystkie byłyśmy traktowane tak samo, trudno byłoby stwierdzić, kto chodził na prywatne wizyty do doktora. Rzeczywiście, dr nie jest za rozmowny ale na każde pytanie zawsze miło i kulturalnie odpowiadał. Poza tym jak prawdziwy dżentelmen pomaga przy wstawaniu podając rękę! W ogóle UJASTEK to super szpital, lekarze kompetentni, pielęgniarki sympatyczne i pomocne, bez usilnych próśb dają, gdy boli przeciwbólowe. Szpital dba o czystość i wystrój (meble) jak nie w szpitalu! W szpitalu jedna z pań powiedziała, że bardzo bała się, która opinia o dr Juszczyku się sprawdzi, ta od pań, które naprawdę były pacjentkami dr Juszczyka, czy ta internetowa od pań, tzw. rzekomych pacjentek czy od pacjentek konkurencji i pań wiecznie niezadowolonych. Była miło zaskoczona- sprawdziła się opinia prawdziwych pacjentek!!! Ja od operacji jestem pacjentką dr i uważam, że jest bardzo dobrym ginekologiem. POLECAM

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online