Lech Grzywna

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Mam teraz 24 lata. Kiedy miałam 6 lat leżałam w klinice dziecięcej.Lecz zanim tam trafiłam byłam wcześniej leczona antybiotykami przez lekarzy którzy na tamten czas popsuli moje zdrowie. Do pana dr Leszka trafiłam z bardzo złym stanem zdrowia i brakiem nadziei na wyleczenie. Ale ten lekarz mi pomógł :) za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Nigdy nie zapomnę jego życzliwości, chęci pomocy, przejmowania się pacjentami. Wspaniały człowiek. Dziękuje ;)

 • bardzo dobry

  Super lekarz. Przedwczoraj przeprowadził u mojego syna repozycję nosa ( po złamaniu). Dziś nos prościutki, nawet sińców nie ma. Interesował się synem przed i po zabiegu. Polecam każdemu!!!! . Bardzo dziękuję Panie Doktorze za pomoc.

 • bardzo dobry

  Dr Grzywna leczył mojego 1,5 rocznego synka na oddziale DSK na ostre zapalenie zatok. Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy, widać, że zna się na tym, co robi i wie, jak leczyć, żeby wyleczyć :) Miły i kompetentny, nie mam mu nic do zarzucenia. P.S. Bardzo dziękuję za wyleczenie mojego dziecka!!!!

 • bardzo dobry

  byłam z dzieckiem na oddziale usuwalismy migdała zajoł się dzieckiem bardzo dobrze to naprawde dobry specjalista

 • bardzo dobry

  super lekarz, byłam na oddziele od 12 lipca 2010 do 14 lipca w celu usunięcia 3 migdałka u 3-letniej córki, 5 razy leżałam z nią w innych szpitalach w celu usunięcia i inne szpitale nie chciały bo ma wydłużony czas krzepnięcia krwi więc było ryzyko a on się mimo wszystko podjął wycinania bo powiedział że on sobie z tym problemem poradzi i rzeczywiście córce nic się nie stało , było ok, bardzo się nią interesował później po zabiegu, podkreślam że nie byłam u niego nigdy prywatnie tylko poprostu trafiłam na oddział planując na Chodźki zabieg i jestem zadowolona

 • dobry

  polecam bo mogę stwierzdzic na przykładzie swojego dziecka ze jest świetnym fachowcem i specjalistą, miałabym zastrzeżenia co do jego kontaktu i podejścia do dziecka i rodzica troszkę za oschły ... i mało sympatyczny , ale najważniejszy żeby dobrze leczył, a to robi.

 • dobry

  Konkretny, stanowczy, dla mojego dziecka idealny.

 • neutralny

  hej Pan Doktor przyjmuje w środy w biłgoraju w starym konsylium rejestracja w aptece przy ulicy 3-go maja ,a w soboty u siebie we frampolu

 • neutralny

  CZY KTOŚ WIE CZY PRZYJMUJE GDZIEŚ POZA DSK ? Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJĘ

 • bardzo dobry

  BARDZO DOŚWIADCZONY FACHOWIEC I BARDZO MIŁY CZŁOWIEK

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją