Lech Grzywna

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Mam teraz 24 lata. Kiedy miałam 6 lat leżałam w klinice dziecięcej.Lecz zanim tam trafiłam byłam wcześniej leczona antybiotykami przez lekarzy którzy na tamten czas popsuli moje zdrowie. Do pana dr Leszka trafiłam z bardzo złym stanem zdrowia i brakiem nadziei na wyleczenie. Ale ten lekarz mi pomógł :) za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Nigdy nie zapomnę jego życzliwości, chęci pomocy, przejmowania się pacjentami. Wspaniały człowiek. Dziękuje ;)

 • bardzo dobry

  Super lekarz. Przedwczoraj przeprowadził u mojego syna repozycję nosa ( po złamaniu). Dziś nos prościutki, nawet sińców nie ma. Interesował się synem przed i po zabiegu. Polecam każdemu!!!! . Bardzo dziękuję Panie Doktorze za pomoc.

 • bardzo dobry

  Dr Grzywna leczył mojego 1,5 rocznego synka na oddziale DSK na ostre zapalenie zatok. Lekarz bardzo konkretny i rzeczowy, widać, że zna się na tym, co robi i wie, jak leczyć, żeby wyleczyć :) Miły i kompetentny, nie mam mu nic do zarzucenia. P.S. Bardzo dziękuję za wyleczenie mojego dziecka!!!!

 • bardzo dobry

  byłam z dzieckiem na oddziale usuwalismy migdała zajoł się dzieckiem bardzo dobrze to naprawde dobry specjalista

 • bardzo dobry

  super lekarz, byłam na oddziele od 12 lipca 2010 do 14 lipca w celu usunięcia 3 migdałka u 3-letniej córki, 5 razy leżałam z nią w innych szpitalach w celu usunięcia i inne szpitale nie chciały bo ma wydłużony czas krzepnięcia krwi więc było ryzyko a on się mimo wszystko podjął wycinania bo powiedział że on sobie z tym problemem poradzi i rzeczywiście córce nic się nie stało , było ok, bardzo się nią interesował później po zabiegu, podkreślam że nie byłam u niego nigdy prywatnie tylko poprostu trafiłam na oddział planując na Chodźki zabieg i jestem zadowolona

 • dobry

  polecam bo mogę stwierzdzic na przykładzie swojego dziecka ze jest świetnym fachowcem i specjalistą, miałabym zastrzeżenia co do jego kontaktu i podejścia do dziecka i rodzica troszkę za oschły ... i mało sympatyczny , ale najważniejszy żeby dobrze leczył, a to robi.

 • dobry

  Konkretny, stanowczy, dla mojego dziecka idealny.

 • neutralny

  hej Pan Doktor przyjmuje w środy w biłgoraju w starym konsylium rejestracja w aptece przy ulicy 3-go maja ,a w soboty u siebie we frampolu

 • neutralny

  CZY KTOŚ WIE CZY PRZYJMUJE GDZIEŚ POZA DSK ? Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA INFORMACJĘ

 • bardzo dobry

  BARDZO DOŚWIADCZONY FACHOWIEC I BARDZO MIŁY CZŁOWIEK

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją