Lech Dudarewicz

Poproś o włączenie kalendarza
224

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem ginekologiem-położnikiem, genetykiem oraz diagnostą laboratoryjnym. Zajmuję się głównie diagnostyką prenatalną, diagnostyką genetyczną, diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oracz chorób genetycznych płodu. Wykonuję badania konsultacyjne w przypadku podejrzeń nieprawidłowości płodu postawionych w innych ośrodkach. Dysponuję szerokim wachlarzem badań prenatalnych. W trudnych przypadkach korzystam z konsultacji światowych ekspertów.

Usługi

Choroby

 • choroby genetyczne płodu

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Genetyka kliniczna
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • 1 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, oglądam już moje drugie dziecię na usg u Pana Dudarewicza. Zawsze wychodzę poinformowana, zaopiekowana i profesjonalnie zbadana. Dziękuję Panu, Panie doktorze, dzięki takim ludziom jak Pan świat jest lepszy.

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Niezwykle kompetentny, a przy tym wyjątkowo życzliwy, pełen ciepła i zrozumienia dla pacjentek. Niezależnie, czy spotyka daną pacjentkę "enty" czy pierwszy raz. Dzięki zaangażowaniu Pana Doktora miałam "od ręki" zrobione badanie, na które nie miałabym szans żadnego następnego dnia. I wizyta i badanie wykonane było w placówce NFZ - co wydaje się tu ważną informacją. Rewelacyjny lekarz.

  zgłoś nadużycie
 • 24 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta u Dr .Dudarewicza to sama przyjemność,Serdeczność ludzka,która bije od niego na samo dzień dobry.Jestem w pierwszej ciąży,a więc wiele wątpliwości i pytań.Wizyta trwała długo wszystko spokojnie i skrupulatnie oglądał w nowej istocie,która ma przyjść na świat.O wszystkim opowiadał i również odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiał wszystkie obawy.Chcieliśmy zrobić usg 3D :-) Pan doktor stwierdził że dziecko jest źle ułożone i że nie będzie nic widać.Uparliśmy się i po zobaczeniu obrazu 3D przyznaję rację nie miało by to badanie sensu.Mimo że włączył 3D nie wział dodatkowo pieniędzy gdyż nie było dobrego ułożenia dziecka.Ostatecznie badanie było w 2D .Na koniec otrzymaliśmy szczegółowy opis,zdjęcie i płytę.Serdeczny uśmiech i szczerą radość,że tylko dobre wiadomości ma do przekazania.Wyszliśmy z mężem ze spokojem.Bardzo jestem dumna,że Łódź może się pochwalić tak wspaniałym człowiekiem i dla mnie wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie.POLECAMY Monika i Piotr

  zgłoś nadużycie
 • 29 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  USG u dr Dudarewicza przeprowadzane jest bardzo szczegółowo, doktor poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Ponadto jest to człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej - wizyta w jego gabinecie jak dla mnie jest wzorcowa.

  zgłoś nadużycie
 • 6 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Ja trafiłam do Pana Doktora do poradni Genetycznej w Matce Polce, gdzie wykonał u mnie zabieg amniopunkcji. Byłam tego dnia tym bardzo zestresowana (a zaznaczę, ze to moja pierwsza ciąża i bardzo to przeżywam) a Pan Doktor wraz z położną podczas pobierania wód płodowych potrafił rozładować całą temu towarzyszącą atmosferę. Zabieg wykonał szybko i sprawnie i można powiedzieć, że praktycznie bezboleśnie mimo braku znieczulenia. Naprawdę polecam bardzo miły z niego człowiek, odpowiedział na moje wszystkie pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości przed wykonaniem zabiegu. Bardzo Panu doktorowi za to wszystko dziękuję :)

  zgłoś nadużycie
 • 31 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Swietny profesjonalista.Potraktowal mnie podczas badania usg tak jakbym tego oczekiwala od lekarza.Wszystko dokladnie wytlumaczyl.Szkoda ze nie ma wiecej takich lekarzy.Polecam

  zgłoś nadużycie
 • 26 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo, bardzo, bardzo dobry lekarz i człowiek. Nie sądziłam, że takiego kiedyś spotkam. Mogę o doktorze mówić tylko i wyłącznie w samych superlatywach. Kompetentny, z powołania, rzeczowy, dokładny, przesympatyczny. A niekończące się podziękowania od mam wiszące na ścianie korytarza przed gabinetem, mówią same za siebie, taki lekarz to skarb jakich mało!

  zgłoś nadużycie
 • 24 czerwca 2014

  Ocena: Słaby

  Poszłam do doktora , bo polecaly mi go inne pacjentki. pierwsze usg genetyczne wypadło bardzo dobrze. Na drugim usg pan dr stwierdził wadę rozwojowa pluca., która to wiązała sie z zabiegiem operacyjnym u niemowlęcia, wcześniej TK. na kolejnym usg po 10 tyg.diagnoza została potwierdzona. Ten okres był dla mnie bardzo ciężki, ogromny stres, wiele przeplakanych dni , obawy o zdrowie dziecka.. Za namową znajomej lekarki postanowiłam udać sie do innego lekarza w celu potwierdzenia diagnozy, choc i tak wiedziałam, ze ta patologia jest , przecież pan dr cieszy sie takimi opiniami. I okazało sie , ze oba pluca sa całkowicie prawidłowe !!!! Chce podkreślić ze każdy ma prawo sie mylić , bo jesteśmy tylko ludźmi - tylko kurcze jak nie jesteśmy pewni to nie fundujmy kobietom w ciazy takich stresów.. Mozna poprosić o konsultacje kolegę po fachu itp.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź lekarza:

  Dzień Dobry, Kilka elementów się nie zgadza w tej wypowiedzi: Po pierwsze, wad płuca nie rozpoznaje się w 10 tygodniu ciąży, ani tym bardziej wcześniej. Po drugie, kilka typów najczęstszych wad płuca ma tendencję do samoistnego ustępowania, o czym zawsze informuję Pacjentki, więc jej zniknięcie nie zaskoczyłoby Pacjentki, która naprawdę skorzystałaby z mojej porady. Po trzecie, jeżeli było podejrzenie wady płuca, która ustąpiła, to często okazuje się, że nie widać jej w USG, ale nie ustąpiła całkowicie i konieczne są inne badania obrazowe, np tomografia, aby uniknąć powikłań, które mogą być groźne dla dziecka, jak np. zakażenie, chociaż zmiana w obrazie USG prenatanie "znikła". Pacjentka, która byłaby u mnie i świadomie wysłuchałaby mojej porady nie napisałaby tych słów. Pozdrawiam, LDudarewicz

 • 30 maja 2014

  Ocena: Neutralny

  Doktor bardzo miły, wszystko idealnie tłumaczy i na pewno jest kompetentny w swoim zawodzie. Ale.. Płacąc 270zł za wizytę oczekuję wejścia o tej godzinie na którą jesteśmy umówieni. A tu... Za pierwszym razem półtorej godziny opóźnienia, za drugim 50 minut. Panie doktorze proponuję umawiać pacjentki w większych odstępach lub zatrudnić osobę do pomocy która mogłaby informować o opóźnieniach.

  zgłoś nadużycie
 • 5 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  ocalił moje życie dwukrotnie i dzięki niemu moje dzieci żyją-cała wspaniała trójka,dwie córeczki i synek który nosi imię na czesc Pana Doktora, jest wspaniały

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami