dr n. med.

Lech Dudarewicz

Ginekolog, Genetyk

Poproś o włączenie kalendarza

Jestem ginekologiem-położnikiem, genetykiem oraz diagnostą laboratoryjnym. Zajmuję się głównie diagnostyką prenatalną, diagnostyką genetyczną, diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oracz chorób ... więcej

Adresy

Usługi

USG płodu 220 zł
Badanie USG genetyczne 11-14 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. Downa 300 zł
Usg genetyczne 15-18 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. Downa 290 zł
Konsultacyjne badanie USG ciąży w przypadku podejrzenia wad płodu stwierdzonych wcześniej w innym ośrodku 450 zł
Amniopunkcja-pobranie próbki wód płodowych (badanie inwazyjne)
Badania genetyczne
Standardowe badanie USG ciąży do 11 tygodnia ciążył 190 zł
Test PAPP-A 250 zł
Usg genetyczne 18-22 tydzień ciąży z oceną ryzyka zesp. Downa i skriningowym badaniem echokardiograficznym 290 zł
Nagranie USG ciąży 20 zł
ECHO serca
Biopsja
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem ginekologiem-położnikiem, genetykiem oraz diagnostą laboratoryjnym. Zajmuję się głównie diagnostyką prenatalną, diagnostyką genetyczną, diagnostyką ciąży w kierunku wad wrodzonych oracz chorób genetycznych płodu. Wykonuję badania konsultacyjne w przypadku podejrzeń nieprawidłowości płodu postawionych w innych ośrodkach. Dysponuję szerokim wachlarzem badań prenatalnych. W trudnych przypadkach korzystam z konsultacji światowych ekspertów.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Genetyka kliniczna
 • Diagnostyka laboratoryjna

Choroby

 • choroby genetyczne płodu

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Super lekarz!!!!BArdzo polecam kazdej pani...I powiedzialam sobie ze jesli Bog da 2 dzieciatko to napewno odwiedzimy na usg Pana doktora!!!Z pozdrowieniami Aleksandra Oluś Piotr Rożentalscy:)

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.Wszystko szczegółowo wytłumaczy.Wspaniały człowiek dbający o swoje pacjentki.Godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Dzięki tej stronie mogłam poznać wspaniałego człowieka i lekarza jakim jest Pan Lech Dudarewicz. To była moja pierwsza wymarzona ciąża, niestety każda wizyta u ginekologa kończyła się złymi wiadomościami. Razem z mężem przeżywaliśmy koszmar. Szukaliśmy lekarza, który by nas wysłuchał i dał nadzieje że będzie dobrze. Niestety wizyty u specjalistów nie wnosiły nic nowego tylko łzy, brak informacji a przede wszystkim wsparcia które było nam bardzo potrzebne. Przeglądając strony internetowe trafiłam tutaj. Mimo, że mieszkam daleko nie miało to znaczenia chciałam poznać opinię Pana doktora. Wizyta bardzo szczegółowa, życzliwość z jaką Pan Dudarewicz podszedł nie do opisania - wspaniały człowiek z ogromną wiedzą. Bez żadnego problemu wykonał badanie amniopunkcji w sposób bardzo precyzyjny, a wyniki potwierdziły diagnozę. Pan doktor to wspaniały lekarz i człowiek cieszę się że miałam przyjemność go poznać. Bardzo Panu dziękuję za pomoc i wsparcie w tych ciężkich dla nas chwilach.

 • bardzo dobry

  Robiłam badania USG u pana doktora podczas dwóch ciąż, w 2008 i w 2014 roku. Za każdym razem bez pośpiechu, wnikliwie, serdecznie. Kiedy podczas drugiej ciąży miał w 30 tyg. wątpliwość, czy na pewno wszystko w porządku z jelitami dziecka, zaproponował kolejną już nieodpłatną wizytę kontrolną za dwa tygodnie. Także do końca bardzo fachowo, skrupulatnie informuje o wszystkim pacjentkę. Kontakt z doktorem również idealny, potwierdzane wizyty przez sms. POLECAM w 100%.

 • bardzo dobry

  Witam, oglądam już moje drugie dziecię na usg u Pana Dudarewicza. Zawsze wychodzę poinformowana, zaopiekowana i profesjonalnie zbadana. Dziękuję Panu, Panie doktorze, dzięki takim ludziom jak Pan świat jest lepszy.

 • bardzo dobry

  Niezwykle kompetentny, a przy tym wyjątkowo życzliwy, pełen ciepła i zrozumienia dla pacjentek. Niezależnie, czy spotyka daną pacjentkę "enty" czy pierwszy raz. Dzięki zaangażowaniu Pana Doktora miałam "od ręki" zrobione badanie, na które nie miałabym szans żadnego następnego dnia. I wizyta i badanie wykonane było w placówce NFZ - co wydaje się tu ważną informacją. Rewelacyjny lekarz.

 • bardzo dobry

  Wizyta u Dr .Dudarewicza to sama przyjemność,Serdeczność ludzka,która bije od niego na samo dzień dobry.Jestem w pierwszej ciąży,a więc wiele wątpliwości i pytań.Wizyta trwała długo wszystko spokojnie i skrupulatnie oglądał w nowej istocie,która ma przyjść na świat.O wszystkim opowiadał i również odpowiadał na wszystkie pytania i rozwiał wszystkie obawy.Chcieliśmy zrobić usg 3D :-) Pan doktor stwierdził że dziecko jest źle ułożone i że nie będzie nic widać.Uparliśmy się i po zobaczeniu obrazu 3D przyznaję rację nie miało by to badanie sensu.Mimo że włączył 3D nie wział dodatkowo pieniędzy gdyż nie było dobrego ułożenia dziecka.Ostatecznie badanie było w 2D .Na koniec otrzymaliśmy szczegółowy opis,zdjęcie i płytę.Serdeczny uśmiech i szczerą radość,że tylko dobre wiadomości ma do przekazania.Wyszliśmy z mężem ze spokojem.Bardzo jestem dumna,że Łódź może się pochwalić tak wspaniałym człowiekiem i dla mnie wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie.POLECAMY Monika i Piotr

 • bardzo dobry

  USG u dr Dudarewicza przeprowadzane jest bardzo szczegółowo, doktor poświęca dużo czasu każdej pacjentce. Ponadto jest to człowiek o bardzo wysokiej kulturze osobistej - wizyta w jego gabinecie jak dla mnie jest wzorcowa.

 • bardzo dobry

  Ja trafiłam do Pana Doktora do poradni Genetycznej w Matce Polce, gdzie wykonał u mnie zabieg amniopunkcji. Byłam tego dnia tym bardzo zestresowana (a zaznaczę, ze to moja pierwsza ciąża i bardzo to przeżywam) a Pan Doktor wraz z położną podczas pobierania wód płodowych potrafił rozładować całą temu towarzyszącą atmosferę. Zabieg wykonał szybko i sprawnie i można powiedzieć, że praktycznie bezboleśnie mimo braku znieczulenia. Naprawdę polecam bardzo miły z niego człowiek, odpowiedział na moje wszystkie pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości przed wykonaniem zabiegu. Bardzo Panu doktorowi za to wszystko dziękuję :)

 • bardzo dobry

  O wiedzy i umiejętnościach doktora napisano już chyba wszystko. Wspaniały lekarz. Wato jednak dodać że to niezwykły człowiek. Kilka dni temu mój lekarz prowadzący napędził mi niezłego stracha. Obawialiśmy się że tracę wody płodowe. Ponieważ nie mogłam się spotkać z moim doktorem, a wiedziałam już jak wygląda wizyta w szpitalu na izbie przyjęć z powodu bliżej nieokreślonych wątpliwości, zapłakana zaczęłam szukać jakiejś pomocy. Zadzwoniłam do doktora Dudarewicza u którego byłam wcześniej na USG genetycznym oraz teście PAPPA i powiedziałam co się dzieje. Od razu zaproponował żebym przyjechała prosto do jego gabinetu i przyjął mnie przed umówionymi pacjentkami. Rozwiał wszystkie moje obawy, wykonał USG a za wizytę nie wziął nawet złotówki. Oczywiście ceni swoje standardowe zabiegi, jednak za każdą wydaną złotówkę odpłaca szczerym zaangażowaniem i widać że los pacjentki jest dla niego naprawdę ważny. Właściwy człowiek na właściwym miejscu i lekarz z powołaniem. Szczerze polecam i z tego miejsca dziękuję w imieniu swoim i naszej małej Lenki :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją