Tutaj jesteś: 
Placówki
Ginekologia
Ginekologia Łódź
Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki W Łodzi

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Rogowska-Kalisz

  Pediatra, Nefrolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Kilka lat temu trafiłam z córką do pani doktor, nie mam słów, jak bardzo nam pomogła, na szczęście wszystko okazało się w porządku, jednak podejście pani doktor, zlecenie wszystkich badań, niesamowita troska sprawiły że z czystym sumieniem i z całego serca POLECAM!!!!!!!!

  • bardzo dobry

   Przemiła, bardzo sympatyczna Pani doktor. Ma ogromne doświadczenie i intuicję w leczeniu "małych" pacjentów. Kompetentna, szczegółowo szukająca przyczyny choroby. Wspaniały kontakt zarówno z dziećmi jak i rodzicami.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Paweł Borowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo słaby

   Niestety nie mogę podzielić opinie o panu doktorze , jest niesympatyczny , wręcz niegrzeczny , jego poczucie humoru poniżej jakiejkolwiek kultury . Bada szybko , po łepkach bez zbędnego poświęcenia czasu na odpowiedź na pytania . Wizyta bardzo nerwowa .

  • bardzo dobry

   Dr. Borowski prowadzi właśnie moją ciążę ale nie prywatnie tylko państwowo w Konstantynowie Łódzkim w przychodni OLMED. Jest to bardzo życzliwy acz konkretny lekarz, mam ciążę zagrożoną i doktor bardzo dobrze się mną zajmuje.W poprzedniej ciąży chodziłam prywatnie do dr. Szczerby i nie powiem bo kobitka mnie zawsze obejrzała od góry do dołu ale to chyba tylko dlatego, że jej płaciłam i trochę brakuje mi tego u doktora Borowskiego ale i tak jak na państwową opiekę nie mogę narzekać:) tak więc serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Agnieszka Wilamowska

  Ginekolog, lek.

  • słaby

   Dla mnie bardzo kiepska. Nie umie wyleczyć zwyczajnej infekcji. Przepisuje leki, które nie pomagają, potem kolejne - oparte na tej samej substancji czynnej, tylko droższe i pod inną nazwą handlową, które oczywiście nadal nie pomagają, no bo jak mają pomóc,skoro to to samo,źle dobrane. Infekcja niewyleczona przeciąga się tygodniami, miesiącami a ona nie wpadnie na to, żeby zrobić wymaz i zbadać, co naprawdę tam siedzi. Każda wizyta-''eksperyment'' kosztuje 100 zł a leki prawie drugie tyle. W końću trzeba zmienić ginekologa. Dodam jeszcze, że wizyta u niej trwa maks. 5 minut razem z wypisaniem recepty, rozebraniem się i ubraniem. Mam wrażenie, że chce jak najszybciej pozbyć się pacjenta i skasować za niego pieniądze. Żadnego wywiadu, trzeba się dopytywać o wszystko, sama nic nie wytłumaczy bo przecież szkoda czasu. Tragedia.

  • bardzo słaby

   Jestem po odstawieniu HTZ, mam torbiele, polipy, podejrzane wyniki mammografi. Myślałam, że Pani Doktor pomoze mi przejść przez menopauzę i będzie kontrolować stan mojego zdrowia, hormonów itd. Niestety patrzac mi głęboko w oczy stwierdziła, że nie może mi pomóc. Sami oceńcie... Niestety takich lekarzy jest więcej. Strata czasu. Gorzej jak się trafi na kogoś takiego prywatnie...

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu

 • Emeryk Samolewicz

  Urolog, Chirurg Dziecięcy,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista, a oprócz tego spokojny I ciepły człowiek. Wizyta u Doktora Emeryka wlewa zawsze w moje serce matki pocieszenie i nic mi już nie straszne :) nawet myśl o operacji u synka, która jeszcze nie jest przesądzona.

  • bardzo dobry

   Polecam, uzyskałem konkretne informacje, dobre podejście do małego pacjenta, udziela informacji na każde pytanie

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu

 • Wojciech Jan Ałaszewski

  Ginekolog, Genetyk, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz i rzetelny specjalista w swojej dziedzinie, szczególnie USG genetyczne i konsultacje w tym zakresie. Polecam!

  • bardzo dobry

   Doskonały specjalista, nigdy wcześniej nie spotkałam lepszego. Jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem kompetencji Pana doktora. Miałam szczęście, że to Doktor prowadził moją ciążę, dzięki Niemu dziś cieszę się zdrowym dzieckiem. To profesjonalista, imponuje wiedzą, badania przeprowadza bardzo wnikliwie oraz wyczerpująco informuje pacjentkę o ich wynikach. Na wizyty do Pana doktora chodzę z ogromną przyjemnością. To lekarz pod opieką ,którego czułam się komfortowo i bezpiecznie, co w czasie ciąży jest bezcenne. Zawsze mogłam liczyć na konsultacje telefoniczne i natychmiastowa pomoc. W gabinecie panuje miła atmosfera, a sam Pan doktor jest bardzo kulturalny, cierpliwy, dyskretny i skromny, wzbudza ogromne zaufanie. Będąc pod opieką Pana doktora spotkałam się nie tylko z kompetencją, fachowością i zaangażowaniem, ale również ze zrozumieniem i życzliwością. Kiedy trafiłam do szpitala z nadciśnieniem tuż przed porodem, Pan doktor interesował się mną i odwiedzał na oddziale, za co jestem ogromnie wdzięczna. Zaskakujący człowiek. Wzorzec lekarza. Każdej kobiecie i przyszłej matce życzę takiej opieki lekarskiej . Jestem zachwycona, już na stałe pozostanę pacjentką Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu

 • Stefan Miller

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Dziękuję panie doktorze za prowadzenie mojej ciąży i za szczęśliwe rozwiązania. Polecam Pana dr wszystkim ciężarnym. Najlepszy lekarz jakiego znam, kompetentny z wysoką kulturą osobistą.

  • bardzo dobry

   Lekarz prowadził po części moją pierwsza ciążę, teraz, w drugiej także do niego chodzę. Największym jego plusem jest to, że można z nim na spokojnie porozmawiać, nie ma się wrażenia, że trzeba się spieszyć, on zawsze wysłucha, a co najważniejsze - wszystko dokładnie wyjaśnia i omawia. Wychodząc od niego zawsze mam pełną wiedzę, wszystkie wątpliwości wyjaśnione.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu

 • Irena Bobeff

  Endokrynolog, Pediatra, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz , podejście do pacjenta i, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Pani doktor pogodna i życzliwa, jestem bardzo zadowolona z wizyty, na pewno będę polecać .

  • bardzo dobry

   Świetna kobieta! Zaangażowana, empatyczna. Naprawdę ludzka, życzliwa i co najważniejsze kompetentna! Oby więcej takich.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Lech Dudarewicz

  Ginekolog, Genetyk, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty u Pana doktora. Jest to lekarz godny polecenia. Badanie usg wykonane sumiennie i rzeczowo. Podczas badania Pan doktor wszystko dokładnie opisywał, komentował, tłumaczył. Dokładnie zbadał nasze dziecko, centymetr po centymetrze. Człowiek kompetentny, zaangażowany w to, co robi, pasjonat z ogromną wiedzą, doświadczeniem i intuicją. Poza tym Pan doktor jest bardzo kulturalny, sympatyczny, z poczuciem humoru, wizyta u niego to duży ,,zastrzyk'' pozytywnej energii. Naprawdę warto, polecam wszystkim niezdecydowanym!

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.Wszystko szczegółowo wytłumaczy.Wspaniały człowiek dbający o swoje pacjentki.Godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (233) o tym lekarzu

 • Michał Pietrzak

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo sympatyczny lekarz ,poświęca swoim pacjentka sporo czasu .Na każde pytanie odpowiada zrozumiale i rzetelnie .Prowadzi moją ciążę i jak do tej pory jestem b.zadowolona oby było więcej takich lekarzy jak DR.Michał :)

  • bardzo dobry

   Pan dr jest świetny ! Wizyta u niego to czysta przyjemność ;) kulturalny, na początku luźna rozmowa. Wyjaśnia wszystko dokładnie i cierpliwie, potrafi wesprzeć na duchu. Przeprowadził badanie, które wykluczyło wcześniejszą diagnozę, która mnie po prostu załamała. Nie robił problemów, gdy zapytałam, czy mogę wejść z chłopakiem do gabinetu, mimo iż nie jestem w ciąży i nie chodziło o żadne USG na którym można by zobaczyć dziecko, ale o rozmowę i wsparcie. Lekarz kompetentny, mimo, iż normalnie chodzę do innego lekarza (tylko dlatego, że nie muszę za niego płacić), potraktował mnie jak "bardzo ważną osobowość", był delikatny i wszystko wytłumaczył krok po kroku! Już wiem, że jeśli pojawi się jakiś problem to tylko do dr Pietrzaka :) oby więcej takich lekarzy z powołania, bo na prawdę ciężko na takiego trafić !

  Zobacz wszystkie opinie (85) o tym lekarzu

 • Wojciech Ordon

  Ginekolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   pan doktor jest bardzo miły. Wszystkie moje wątpliwości bardzo dokładnie i rzetelnie wyjaśnił. Jestem uspokojona, że wszystko jest w porządku. Na pewno będę polecać tego lekarza swoim koleżankom.

  • bardzo dobry

   Bardzo sympatyczny i kontaktowy lekarz. Jeśli będę musiała skorzystać z wizyty to z pewnością wybiorę tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

Zobacz podobne placówki: Centrum Medyczne Profamilia, Brunat Medical