Krzysztof Szafałowicz, laryngolog Białystok

Krzysztof Szafałowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

4
 • 27 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, konkretny. Byłam z synem u wielu różnych lekarzy. Cieszę się że trafiłam do dr. K.Szafałowicza, który zajął się moim synem bardzo dobrze. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 8 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Szafałowicz jest rzeczowy i konkretny, znakomity laryngolog dziecięcy. Wyleczył moją córkę i syna. Lekarze, do których chodziłam wcześniej, faszerowali dzieciaki lekami - jak się później okazało całkowicie nie związanymi z faktycznym problemem. Po kilku miesiącach bezowocnego leczenia trafiłam do dr Szafałowicza. Od razu postawił trafną diagnozę i po zakończeniu zaleconej kuracji wszystko się unormowało. Dzięki niemu moje dzieci normalnie funkcjonują. Śmiało mogę polecić tego lekarza rodzicom, których dzieci mają problemy laryngologiczne - lepiej pójść do jednego dobrego specjalisty, niż chodzić do kilku i wydawać tylko pieniądze na nic nie pomagające lekarstwa.

  zgłoś nadużycie
 • 4 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Miał świetne podejście do dziecka. Badanie trzeciego migdałka przebiegło bezboleśnie. Od tamtego badania zawsze chodzimy z córką do tego laryngologa. Bardzo gorąco polecam !!!

  zgłoś nadużycie
 • 7 sierpnia 2012

  Ocena: Neutralny

  Tego lekarza polecało mi wiele osób. Mojemu dziecku niestety nie pomógł. Wyciął za płytko migdał. Zabieg był robiony, choć nie było badania grupy krwi... Jeżdżę z dzieckiem gdzie indziej i jestem zadowolona.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
 • Anna Pokorska

  laryngolog,  audiolog, foniatra

 • Umów się na wizytę!

  Wybierz lekarza, który udostępnia zapisy przez Internet

Lekarz do którego umówisz się na wizytę online