dr n. med.

Krzysztof Bik

Ortopeda

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Gdy jedna lekarka powiedziała o naszym maluchu, że ma asymetrię, postanowiliśmy to sprawdzić u innego specjalisty - wybór padł na dr Bika. Sprawdził malucha dokładnie i stwierdził, że żadnej asymetrii nie ma a byliśmy po prostu naciągani na prywatną rehabilitację. Dzisiaj szkrab ma prawie rok i rozwija się idealnie, pięknie raczkuje i podejmuje próby chodzenia.

 • bardzo dobry

  Hmm... W sumie nie wiem od czego zacząc. Chyba najlepiej od początku. Trafiliśmy do doktora po urodzeniu córeczki czyli 2 lata temu. Mała urodziła sie ze stopą końsko-szpotawą. Po miesiącu przecięcie ściegna i gips. Po 6 miesiącach okazało się,m ze ściegno sie przykórczyło. Kolejna operacja kolejny gips. Potem mielismy kupiwać buty memo z wysoka cholewką i sztywnym zapietkiem. Każda wizyta leczona prywatnie co miesiąc kontrola. I tak do 1,5. Widząc jak moje dziecko źle stawia stope powiedziałam o tym doktorowi i tu moje zdziwienie bo doktor Bik powiedział " Prosze się tym nie martwić... Gdyby Pani zobaczyła jak inne dzieci stawiają stope..." Hmm zaniepokoiło mnie to. Bo tak naprawde w tym momencie nie interesuja mnie inne dzieci tylko moje!! Moja córka stawiała stope na zewnętrznej krawędzi i mocno do środka... Wróciłam do domu i zaczęłam się nad tym wszystkim zastanawiać. Zadzwoniam do Poznania do profesora Napiontka. Po wytłumaczeniu w rejestracji o co mi chodzi i o moich obawach wizyte mieliśmy za 2 tygodnie. Jakie było moje zdziwienie kiedy profesor kazał sie przejsc kawałek moje córce... Okazało się, ze dziecko było zaniedbane, ze tak złe stawianie stopy przczyniłoby sie za chwile do złego obciązania stawów i biodra!! Przeżyłam szok i rozczarowanie. Moje dziecko musiało być natychmiast operowane. Operacja kosztowała mnie 10tyś panie doktorze!! Nie powierzyłabym już nigdy swojego dziecka temu czlowiekowi!! A pan panie doktorze niech wyciąga wnioski z tych wszystkich spozji na które panm jezdzi!!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz od dzieci. Mój syn urodził się ze stopa końsko-szpotawą . Dr. Bik w wieku 5msc naciął mu ścięgno achillesa i jest OK! Dziś synek ma 4latka i zdrową nóżkę właśnie dzięki niemu. Warto się do niego zgłosic z tą wadą, ponieważ jako nieliczny zna się na tym .Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Super lekarz, dzięki niemu mój syn biega i gra w piłkę. podczas wypadku samochodowego uległa zniszczeniu chrząstka wzrostowa, z tego powodu tempo wzrostu nogi było zróżnicowane i jego noga rosła krzywo. dzięki zastosowaniu aparatu Ilizarowa dzisiaj jest wszystko okey ( ma 26 lat, a w chwili wypadku miał 12)

 • słaby

  Byliśmy u doktora na wizycie kontrolnej po 4 tyg życia i za 10min wizyty zażyczył sobie 130zł!!!!! Nie podważam jego kompetencji ale ta cena to moim zdaniem przesada!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • dobry

  Mam strasznie mieszane uczucia względem Pana Doktora B. 15 lat temu zoperował moją nogę - brak zastrzeżeń - po dziś dzień działa bez zarzutu. Jednak w moich oczach jako diagnosta jest do kitu, w wieku 16 lat pojawiły się poważne problemy z piszczelami, Pan doktor wymyślał przeróżne choroby i zupełnie nie mógł się wstrzelić z diagnozą i wysyłał na najróżniejsze badanie ( między innymi tomograf, rezonans, scyntygrafia). robił blokady które również nie pomagały. po kilku miesięcznej walce z uciążliwym bólem trafiłem do Świętej Pamięci Doktora Rybaka, który chorobę zdiagnozował w DOSŁOWNIE 10 MIN, i wystarczył mu do tego wywiad i rzut okiem na zdjęcie RTG... Pozdrawiam Panie Doktorze

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista od bioder. Leczył moją córkę z poważnego, obustronnego zwichnięcia stawów biodrowych. Najpierw zachowawczo, a później operował jedno biodro, które nie poddało się zachowawczemu leczeniu. Super człowiek i lekarz z powołania. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie. Cierpliwy, odpowiada na wszystkie, nawet najgłupsze pytania. Dokładnie wytłumaczył mi na czym polegać będzie operacja. Dziś moja córka jest zdrową 4,5-latką, która odwiedza doktora kontrolnie, raz w roku.

 • bardzo dobry

  Swietny lekarz od dzieci. Leczyłam trójkę dzieci u niego. Znam doktora od 7 lat. Inni lekarze nie widzieli problemu lub nie umieli zdjagnozować, a doktor nigdy mnie nie zawiódł. Ma duże doświadczenie, nie naciąga na zbędne zabiegi. Jest skuteczny w leczeniu, a dzieci go lubią. Może jest już z wiekiem coraz bardziej zachowawczy i ostrożny - ale czy to źle.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, miły i życzliwy, operował dwojke naszych dzieci z wadą stóp końsko szpotawą,córka kończy już 4 lata i wszystko jest ok, roczny synek wlaśnie zaczyna chodzić. Gorąco polecamy!!!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz i człowiek.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Michał Majewski - ortopeda, Marek Sasin - ortopeda, Grzegorz Golański - ortopeda, Paweł Garncarek - ortopeda, Agata Czerniawska - ortopeda, Stanisław Ferszt - ortopeda, Elżbieta Falkowska-Bednarek - ortopeda, Piotr Waśniewski - ortopeda, Ernest Grabarek - ortopeda, Paweł Pietrasiak - ortopeda, Witold Sadurski - ortopeda, Rafał Plebański - ortopeda, Andrzej Łazicki - ortopeda, Robert Fortyś - ortopeda, Piotr Lassota - ortopeda, Maciej Brzeziński - ortopeda, Tomasz Stodulski - ortopeda, Paweł Kuligiewicz - ortopeda, Przemysław Paradowski - ortopeda, Dariusz Gąsiorowski - ortopeda
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Marek Kmieciak

ortopeda,  chirurg

Umów się