dr n. med.

Krzysztof Bartosz

Gastrolog, Internista

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Gastrolog w Kielcach

  Przecznica 3
  25-513 Kielce, świętokrzyskie

  Dane kontaktowe

  1218
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  2
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan dr. Krzysztof Bartosz nie opiera się na powielanych opiniach przepisywanych z jednego wypisu na drugi , sam analizuje wyniki badań . Fantastyczny, radosny człowiek, ale ponad to bardzo dobry lekarz !

 • bardzo dobry

  Ja byłam u Pana doktora 8 lat temu wystarczyla tylko jedna i bylam jak nowo narodzona po zastosowaniu sie do zalecen od Pana doktora. Swietny specjalista...

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz, z niesamowitym podejściem do pacjenta!! Rzeczowo i profesjonalnie pomógł w wyborze leczenia, bardzo szczegółowo tłumaczył poszczególne etapy zabiegu, wykazał się olbrzymim spokojem :D Cechuje go wielka pogoda ducha i nietuzinkowość oraz (rzadka jak na lekarza) skromność. Polecam, polecam, polecam!!!! :)))

 • bardzo dobry

  Coż...wszystko już zostało powiedziane.. powiem tylko, że polecam wszystkim bo...TAKI POWINIEN BYĆ LEKARZ :)

 • dobry

  Doktor bardzo dobry,kompetentny ale sądzę, że zbyt mało czasu poświęca swoim pacjentom, no i to jest ten minus, ale reszta jest nie do podważenia. Jedynie co to pan na portierni zachowuje sie arogancko i wyniośle (choc nie wiem czy jeszcze tam pracuje, bo dawno nie byłam u doktora), ale oczywiście to nie wpływa na ocenę.

 • bardzo dobry

  Ten wpis powinien powstać kilka lat temu, ale czas tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że trafiłam do świetnego specjalisty. Zdiagnozował u mnie nieuleczalną chorobę i niby nie ma się z czego cieszyć, ale w tym przypadku lepiej wcześniej niż za późno. Dzięki odpowiednio dobranemu leczeniu od tych kilku lat jestem w fazie remisji i cieszę się życiem. Dziękuję Panie Doktorze... Jeśli szukacie odpowiedniego lekarza a boicie się tych wszystkich nieprzyjemnych badań to czas zebrać odwagę i umówić się na wizytę.

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista. Dziś byłam na pierwszej wizycie. Gastroskopia zrobiona szybko i bezboleśnie więc jeśli kogoś dopiero to czeka (u tego doktora) to na prawdę nie ma czego się obawiać. Pan doktor robi dokładny wywiad, poświęca pacjentowi uwagę i odpowiednią ilość czasu. Jestem pod tak ogromnym wrażeniem ze nie wiem co jeszcze mogła bym napisać. Na prawdę warto, taki lekarz to faktycznie prawdziwy skarb. Moja ocena to 5+ Cieszę się ogromnie że trafiłam właśnie tu. Gorąco polecam :)

 • dobry

  Fantastyczny fachowiec , etyczny , kontaktowy......normalny. Oby wszyscy lekarze brali przykład z dr Bartosza .


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołaniem! ma podejście do pacjenta,poświęca mu czas ,potrafi z nim porozmawiać i wytłumaczyć co mu dolega! Każdemu pacjentowi poświęca czas na rozmowę !! Jest naprawde świetnym fachowcem ,podczas badania informuje co robi ,jest taktowny i dodając nie zalezy mu tylko na pieniądzach ale najwazniejsze jest zdrowie pacjenta!

 • bardzo dobry

  Świetny, przesympatyczny lekarz. Byłam dziś na pierwszej wizycie i od razu zrobił badanie, które trzeba było wykonać bez konieczności ponownej wizyty i wyciągania następnej kasy, jak to mają niektórzy lekarze w zwyczaju. Polecam pana doktora.