OrtodontaStomatolog lek. dent.

Karolina Nestorowicz - Obrzut

13

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Wiosną 2004 roku, z drugą średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum. Następnie po odbyciu rocznego stażu przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego uzyskując znakomity procentowy wynik co gwarantowało pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

  W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim, województwo lubuskie.

  W latach 2010 -2014 odbyłam czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym.

  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS).

  Podczas studiów poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

  Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielkim zapałem.

  Swoją wiedzę i umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam i doskonalę podczas trwania specjalizacji, na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

  Płynnie posługuję się językiem angielskim, niemieckim i włoskim.

Badania

 • Konsultacje ortodontyczne
 • Badanie zgryzu
 • Analiza pantomogramu
 • Analiza cefalometryczna telerentgenogramu
 • Stomatologia zachowawcza
 • Stomatologia estetyczna
 • Protetyka
 • więcej

Zabiegi

 • Leczenie Aparatami ruchomymi
 • Aparaty stałe konwencjonalne (metalowe i estetyczne)
 • Aparaty stałe samoligaturujące niskiego tarcia (metalowe i estetyczne)
 • Alignery – leczenie nakładkowe
 • Aparaty retencyjne
 • Miniimplanty ortodontyczne
 • Przygotowanie pacjentów do zabiegów ortognatycznych
 • Przygotowanie pacjentów do zabiegów protetycznych i implantologicznych
 • więcej

Choroby

 • Wady zgryzu (tyłozgryzy, przodozgryzy, zgryzy krzyżowe, przewieszone, otwarte i głębokie)
 • Wady zębowe (stłoczenia, diastemy)

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • 31 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam .Pani doktor - bardzo miła- "pomoc" też. Gabinet -przepiękny .Widok z gabinetu -relaksujący . Serdecznie dziękuje za szybką wizytę.

  zgłoś nadużycie
 • 8 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do Pani Doktor przyjeżdżam z Berlina, ponieważ nie wyobrażam sobie zmiany tak dobrej stomatolog i rezygnacji z wizyt w świetnie wyposażonym gabinecie (aparat wykonujący zdjęcia pantomograficzne na miejscu oszczędza pacjentowi mnóstwo czasu!!!). Poza oczywistą w przypadku Doktor Karoliny fachowością (liczne certyfikaty naprawdę znajdują odzwierciedlenie w Jej pracy z pacjentem) cenię u Niej empatyczne podejście i komfort, jaki stwarza w relacji z pacjentką obarczoną skomplikowaną wadą ortodontyczną (piszę rzecz jasna o sobie, ale jestem pewna, że inni pacjenci mają podobne odczucia). Nesdentowi powierzyłam także opiekę nad uzębieniem mojej małej córki, która dzięki temu nie ucieka w popłochu na sam dźwięk słowa "dentysta", i której oszczędziłam "dentystycznej traumy". Moje wieloletnie doświadczenia zbierane w wielu gabinetach stomatologicznych (zarówno w Polsce, jak i zagranicą) tylko utwierdzają mnie w mojej entuzjastycznej opinii na temat Nesdentu i pozwalają w pełni docenić ten adres na medycznej mapie Gorzowa Wielkopolskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 10 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłem pierwszy raz i podobało mi się. Jeśli miałbym ocenić po pierwszym razie to bardzo profesjonalnie. Wrażenie robi również aranżacja wnętrza ale to napisałem jako ciekawostkę.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Czasy panicznego strachu przed wizytą u stomatologa mamy na szczęście za sobą, jednak w wielu gabinetach czujemy się bardzo anonimowi, wręcz niewidzialni - kolejni pacjenci. Nieznośna atmosfera wyczekiwania w nieskończoność. W gabinecie Nesdent odczuwam naprawdę przyjazną atmosferę od momentu przekroczenia jego progu. Ważne jest dla mnie to, że wita mnie uśmiechnięta Pani asystentka, bardzo miła i kompetentna. Do gabinetu wchodzę uśmiechnięta od ucha do ucha bo nie można już inaczej, a tam Pani doktor równie sympatyczna i przede wszystkim cierpliwa, otwarta na drugiego człowieka. Spotykam się ze zrozumieniem na każdej płaszczyźnie. W gabinecie naprawdę może być bardzo miło i jednocześnie profesjonalnie. Gabinet fantastycznie wyposażony i ta atmosfera... nie wierzyłam, że ja, która jako dziecko posuwałam się do symulowania mdłości by nie usiąść na fotelu szkolnego gabinetu dziś ochoczo odwiedzam Nesdent, a jednak - niech to będzie najlepszą rekomendacją.

  zgłoś nadużycie
 • 18 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miła, fachowa pani ortodontka uczyniła z moim uzębieniem cuda!!!!!!!!! Z mojej koszmarnej rozsypanki zębowej wyczarowała filmowy uśmiech.

  zgłoś nadużycie
 • 17 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry ortodonta. Miła, rzeczowa, kompetentna. Poziom świadczonych usług bardzo wysoki. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm - to znak rozpoznawczy gabinetu Pani doktor. Zdecydowanie polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 27 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczenie zajęło jedynie 1,5 roku, a efekty są ogromne. Jestem zadowolona, polubiłam aparat na tyle, że teraz mi go nawet troszkę brakuje. :) Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor Karolinie, Pani Doktor Martynie, a także całemu personelowi gabinetu Nesdent za życzliwość, fachowe i kompetentne podejście do pacjenta, a także za to, że mogę się teraz pięknie uśmiechać. Polecam wszystkim klinikę Nesdent !

  zgłoś nadużycie
 • 26 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie jestem zwolenniczką takich stron jak ta, ponieważ jeszcze nikt się nie urodził, aby wszystkim dogodził..... Niemniej jestem zobowiązana do napisania swojej opinii o Pani doktor Karolinie Nestorowicz-Obrzut. Tym samym wyrażę swoją wdzięczność. Byłam dwa lata leczona przez Panią dr Karolinę i jestem zachwycona! Dr jest bardzo miła i uczciwa.Podejście do pacjenta super, decyzje podejmowane rozważnie. Zawsze miałam wszystko z wielką dokładnością i cierpliwością wytłumaczone. Wizyty punktualne, w razie awarii lub jakichś komplikacji (które nie zdarzały się często) zawsze mogłam liczyć na dodatkową kompetentną pomoc. Z płatnościami wszystko dało się dostosować, wizyty na czas i nastawienie na leczenie a nie na pieniądze. Wszystko ułatwia możliwość płatności w ratach. Mając problemy finansowe chciałam zrezygnować z leczenia ale cudowna Pani Karolina nie zgodziła się i przyjmowana byłam nieodpłatnie. Jestem naprawdę zadowolona z efektów i szybkości leczenia, mam piękny uśmiech, który cieszy mnie każdego dnia!. Obecnie jestem już na etapie retencji. Bardzo dziękuję za fachową opiekę i pomoc. Panią doktor polecam wszystkim moim znajomym. BARDZO POLECAM!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 15 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecamy wszystkim tego lekarza! Profesjonalna obsługa, kompretencja w każdym calu, przyjazne i serdeczne podejście do pacjenta. Do Gabinetu Pani Karoliny uczęszczamy całą rodziną - można powiedzieć, że to nasz lekarz rodzinny:) Korzystamy zarówno z usług stomatologicznych, jak i ortodontycznych (nasza córka właśnie po 1,5 roku leczenia ściągnęła aparat i ciagle się uśmiecha!!!:). W gabinecie zawsze miła i przyjazna atmosfera, świetny kontakt z pacjentem, pełne zrozumienie. Lekarz z zamiłowania, co naprawdę w dzisiejszych czasach jest rzadkością. GORACO POLECAM!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Znasz już opinie o tym lekarzu?