lek. dent.

Karolina Nestorowicz - Obrzut

Ortodonta, Stomatolog

UWAGA!!! Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

UWAGA!!!
Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stronie www.nesdent.pl lub dzwoniąc bezpośrednio do gabinetu wybierając numer +

Specjalista Ortodonta
Lekarz Dentysta

Wiosną 2004 roku, z druga średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum. Następnie po odbyciu rocznego stażu przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego, który zakończyłam z wysokim procentowym wynikiem co dawało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim, województwo lubuskie.

W latach 2010 -2014 odbyłam czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym uzyskując najlepszy wynik w kraju.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS).

Podczas studiów oraz odbytej specjalizacji poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii i ortodoncji, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielką pasją.

Swoją wiedzę i nabyte umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam oraz doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

Płynnie posługuję się językiem angielskim, niemieckim i włoskim.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Szczerze polecam gabinet Nesdent Ortodoncja. Jestem bardzo zadowolona z efektu leczenia aparatem ortodontycznym. A miła atmosfera, profesjonalne podejście do pacjenta i nowoczesny gabinet to dodatkowe plusy.

 • bardzo dobry

  Serdecznie polecam. Przemiła Pani Doktor do pacjenta podchodzi fachowo. Od początku wyjaśnione jest jak będzie przebiegało leczenie i czego można się spodziewać. Bardzo ładny i nowocześnie wyglądający gabinet. No i to co najważniejsze efekty są bardzo, bardzo zadowalające . ;) Jeszcze raz gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo fajna atmosfera podczas wizyt, kontaktowy personel, fachowa obsługa oraz zadowalające efekty :) Widać że Pani doktor wykonuje swój zawód z pasji (co się rzadko zdarza). Pomaga zwalczyć strach przed dentystą. Nowoczesna Klinika i wyposażenie gabinetów. Zawsze są puszczane relaksacyjne filmiki lub muzyka na ekranach zamontowanych na suficie, przy dłuższych wizytach. Natomiast na krótkich można podziwiać piękny ogród przez ogromne okno na przeciwko fotela :) Gorąco polecam ;) !

 • bardzo dobry

  Bardzo fachowe podejście do pacjenta, przy tym świetna i niesamowicie miła obsługa. Gabinet doskonale i nowocześnie wyposażony. Wszystko wyjaśnione od początku do końca bez dodatkowych tzw. ukrytych kosztów w międzyczasie. Przy pierwszej konsultacji profesjonalnie omówiony cały proces leczenia. Efekt..... piorunujący nastoletnia córka miała każdy ząb w inną stronę a teraz cały czas sie uśmiecha ma piękne, proste zęby. Polecam wszystkim, którzy liczą na profesionalną, miłą i fachową pomoc :).

 • bardzo dobry

  Profesjonalizm ,indywidualne podejście do pacjenta ,lekarz bliski pacjentowi ,zawsze służy fachową poradą, w razie potrzeby szuka innych rozwiązań problemu.Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo miła, fachowa Pani ortodontka. Dała mi nadzieję, że moje dziecko będzie miało normalny zgryz. Podała mi kontakt do szpitala, gdzie zajmą się buzią i szczęką mojego dziecka. Nie pozostawiła nas, pomogła nam. Gdzie inni ortodonci i lekarze umywali od tego ręce. Dziękuję za pomoc.

 • bardzo dobry

  Profesjonalna i miła obsługa klienta. Punktualność przyjęcia.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam .Pani doktor - bardzo miła- "pomoc" też. Gabinet -przepiękny .Widok z gabinetu -relaksujący . Serdecznie dziękuje za szybką wizytę.

 • bardzo dobry

  Do Pani Doktor przyjeżdżam z Berlina, ponieważ nie wyobrażam sobie zmiany tak dobrej stomatolog i rezygnacji z wizyt w świetnie wyposażonym gabinecie (aparat wykonujący zdjęcia pantomograficzne na miejscu oszczędza pacjentowi mnóstwo czasu!!!). Poza oczywistą w przypadku Doktor Karoliny fachowością (liczne certyfikaty naprawdę znajdują odzwierciedlenie w Jej pracy z pacjentem) cenię u Niej empatyczne podejście i komfort, jaki stwarza w relacji z pacjentką obarczoną skomplikowaną wadą ortodontyczną (piszę rzecz jasna o sobie, ale jestem pewna, że inni pacjenci mają podobne odczucia). Nesdentowi powierzyłam także opiekę nad uzębieniem mojej małej córki, która dzięki temu nie ucieka w popłochu na sam dźwięk słowa "dentysta", i której oszczędziłam "dentystycznej traumy". Moje wieloletnie doświadczenia zbierane w wielu gabinetach stomatologicznych (zarówno w Polsce, jak i zagranicą) tylko utwierdzają mnie w mojej entuzjastycznej opinii na temat Nesdentu i pozwalają w pełni docenić ten adres na medycznej mapie Gorzowa Wielkopolskiego.

 • bardzo dobry

  Byłem pierwszy raz i podobało mi się. Jeśli miałbym ocenić po pierwszym razie to bardzo profesjonalnie. Wrażenie robi również aranżacja wnętrza ale to napisałem jako ciekawostkę.