lek. dent.

Karolina Nestorowicz - Obrzut

Ortodonta, Stomatolog

UWAGA!!! Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stro... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

UWAGA!!!
Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stronie www.nesdent.pl lub dzwoniąc bezpośrednio do gabinetu wybierając numer +

Specjalista Ortodonta
Lekarz Dentysta

Wiosną 2004 roku, z druga średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum. Następnie po odbyciu rocznego stażu przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego, który zakończyłam z wysokim procentowym wynikiem co dawało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim, województwo lubuskie.

W latach 2010 -2014 odbyłam czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym uzyskując najlepszy wynik w kraju.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS).

Podczas studiów oraz odbytej specjalizacji poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii i ortodoncji, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielką pasją.

Swoją wiedzę i nabyte umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam oraz doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

Płynnie posługuję się językiem angielskim, niemieckim i włoskim.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo miła, fachowa Pani ortodontka. Dała mi nadzieję, że moje dziecko będzie miało normalny zgryz. Podała mi kontakt do szpitala, gdzie zajmą się buzią i szczęką mojego dziecka. Nie pozostawiła nas, pomogła nam. Gdzie inni ortodonci i lekarze umywali od tego ręce. Dziękuję za pomoc.

 • bardzo dobry

  Profesjonalna i miła obsługa klienta. Punktualność przyjęcia.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam .Pani doktor - bardzo miła- "pomoc" też. Gabinet -przepiękny .Widok z gabinetu -relaksujący . Serdecznie dziękuje za szybką wizytę.

 • bardzo dobry

  Do Pani Doktor przyjeżdżam z Berlina, ponieważ nie wyobrażam sobie zmiany tak dobrej stomatolog i rezygnacji z wizyt w świetnie wyposażonym gabinecie (aparat wykonujący zdjęcia pantomograficzne na miejscu oszczędza pacjentowi mnóstwo czasu!!!). Poza oczywistą w przypadku Doktor Karoliny fachowością (liczne certyfikaty naprawdę znajdują odzwierciedlenie w Jej pracy z pacjentem) cenię u Niej empatyczne podejście i komfort, jaki stwarza w relacji z pacjentką obarczoną skomplikowaną wadą ortodontyczną (piszę rzecz jasna o sobie, ale jestem pewna, że inni pacjenci mają podobne odczucia). Nesdentowi powierzyłam także opiekę nad uzębieniem mojej małej córki, która dzięki temu nie ucieka w popłochu na sam dźwięk słowa "dentysta", i której oszczędziłam "dentystycznej traumy". Moje wieloletnie doświadczenia zbierane w wielu gabinetach stomatologicznych (zarówno w Polsce, jak i zagranicą) tylko utwierdzają mnie w mojej entuzjastycznej opinii na temat Nesdentu i pozwalają w pełni docenić ten adres na medycznej mapie Gorzowa Wielkopolskiego.

 • bardzo dobry

  Byłem pierwszy raz i podobało mi się. Jeśli miałbym ocenić po pierwszym razie to bardzo profesjonalnie. Wrażenie robi również aranżacja wnętrza ale to napisałem jako ciekawostkę.

 • bardzo dobry

  W Nesdencie zjawiliśmy się niecałe dwa lata temu. Nasz syn Sebastian miał zakładany aparat. Początkowo niepewni z wizyty na wizytę stawaliśmy się ufni i otwarci a to wszystko za sprawą Pani Doktor Karoliny i całej obsługi. Pani Karolina to młoda i kompetentna osoba, miła i rzeczowa, zawsze uśmiechnięta, z precyzją tłumacząca szczegóły leczenia, można by powiedzieć - fachowiec, który z zębami naszego syna zdziałał cuda. No i gabinet - po przebudowie wygląda jak mała klinika - nowoczesny sprzęt, nowoczesne wyposażenie. Ogólnie rzecz ujmując - pełen profesjonalizm pod każdym względem. Gorąco polecamy!!!

 • bardzo dobry

  Jesteśmy po pierwszej wizycie u Pani Karoliny, bardzo sympatyczna budząca zaufanie ortodontka. Precyzyjnie wytłumaczy każdy szczegół leczenia. Polecam :)

 • bardzo dobry

  Byłam kilka razy.Doktor jest świetnym fachowcem.Dobrze takiego znać.Potrafi wytłumaczyć, tak ze prosty człowiek zrozumie.Dzięki temu już nie boje się tak bardzo. Gabinet, a chyba już można powiedzieć Klinika ,przebudowie jest super!!!Widać ze jest nowoczesny i nowocześnie wyposażony.A ten widok przez okno.....wow.Można się nawet zrelaksować.No tak !!Naprawdę !!! u dentysty:)Polecam bardzo.Czekam na kolejna wizytę.

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim. Bardzo dobry lekarz, profesjonalna obsługa. Szybkie i skuteczne leczenie, korzystne cenowo. Polecam!

 • bardzo dobry

  Czasy panicznego strachu przed wizytą u stomatologa mamy na szczęście za sobą, jednak w wielu gabinetach czujemy się bardzo anonimowi, wręcz niewidzialni - kolejni pacjenci. Nieznośna atmosfera wyczekiwania w nieskończoność. W gabinecie Nesdent odczuwam naprawdę przyjazną atmosferę od momentu przekroczenia jego progu. Ważne jest dla mnie to, że wita mnie uśmiechnięta Pani asystentka, bardzo miła i kompetentna. Do gabinetu wchodzę uśmiechnięta od ucha do ucha bo nie można już inaczej, a tam Pani doktor równie sympatyczna i przede wszystkim cierpliwa, otwarta na drugiego człowieka. Spotykam się ze zrozumieniem na każdej płaszczyźnie. W gabinecie naprawdę może być bardzo miło i jednocześnie profesjonalnie. Gabinet fantastycznie wyposażony i ta atmosfera... nie wierzyłam, że ja, która jako dziecko posuwałam się do symulowania mdłości by nie usiąść na fotelu szkolnego gabinetu dziś ochoczo odwiedzam Nesdent, a jednak - niech to będzie najlepszą rekomendacją.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę