lek. dent.

Karolina Nestorowicz - Obrzut

Ortodonta, Stomatolog

Umów wizytę
Umówienie wizyty online jest darmowe

UWAGA!!! Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stro... więcej

Dodaj opinię

Adresy

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

UWAGA!!!
Umawianie wizyt na stronie znanylekarz.pl jest możliwe tylko na WYBRANE KONSULTACJE ORTODONTYCZNE. Wszystkie pozostałe wizyty prosimy umawiać korzystając z rejestracji on-line na naszej stronie www.nesdent.pl lub dzwoniąc bezpośrednio do gabinetu wybierając numer +48 696 626 186

Specjalista Ortodonta
Lekarz Dentysta

Wiosną 2004 roku, z druga średnią ocen na roku, ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na Wydziale Stomatologii Collegium Medicum. Następnie po odbyciu rocznego stażu przystąpiłam do Lekarskiego Egzaminu Państwowego, który zakończyłam z wysokim procentowym wynikiem co dawało mi pierwsze miejsce między innymi w regionach województw lubuskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego.

W listopadzie 2005 roku rozpoczęłam prywatną praktykę stomatologiczną NESDENT w Gorzowie Wielkopolskim, województwo lubuskie.

W latach 2010 -2014 odbyłam czteroletnią specjalizację z ortodoncji, którą zakończyłam Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym uzyskując najlepszy wynik w kraju.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS) Włoskiego Towarzystwa Ortodontycznego (SIDO) oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego (PTS).

Podczas studiów oraz odbytej specjalizacji poznałam najnowsze zagadnienia oraz techniki z dziedziny stomatologii i ortodoncji, które miałam okazję rozszerzać podczas stypendiów naukowych - krajowych i zagranicznych oraz na licznych praktykach klinicznych.

Solidne merytoryczne przygotowanie a także praktyczne doświadczenie umocniło mnie w przekonaniu, że zawód który wybrałam i zdobyłam wykonuję z wielką pasją.

Swoją wiedzę i nabyte umiejętności tak z dziedziny ortodoncji jak i stomatologii cały czas poszerzam oraz doskonalę na licznych kursach, szkoleniach praktycznych, sympozjach itp...

Płynnie posługuję się językiem angielskim, niemieckim i włoskim.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo miła, fachowa Pani ortodontka. Dała mi nadzieję, że moje dziecko będzie miało normalny zgryz. Podała mi kontakt do szpitala, gdzie zajmą się buzią i szczęką mojego dziecka. Nie pozostawiła nas, pomogła nam. Gdzie inni ortodonci i lekarze umywali od tego ręce. Dziękuję za pomoc.

 • bardzo dobry

  Profesjonalna i miła obsługa klienta. Punktualność przyjęcia.

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam .Pani doktor - bardzo miła- "pomoc" też. Gabinet -przepiękny .Widok z gabinetu -relaksujący . Serdecznie dziękuje za szybką wizytę.

 • bardzo dobry

  Do Pani Doktor przyjeżdżam z Berlina, ponieważ nie wyobrażam sobie zmiany tak dobrej stomatolog i rezygnacji z wizyt w świetnie wyposażonym gabinecie (aparat wykonujący zdjęcia pantomograficzne na miejscu oszczędza pacjentowi mnóstwo czasu!!!). Poza oczywistą w przypadku Doktor Karoliny fachowością (liczne certyfikaty naprawdę znajdują odzwierciedlenie w Jej pracy z pacjentem) cenię u Niej empatyczne podejście i komfort, jaki stwarza w relacji z pacjentką obarczoną skomplikowaną wadą ortodontyczną (piszę rzecz jasna o sobie, ale jestem pewna, że inni pacjenci mają podobne odczucia). Nesdentowi powierzyłam także opiekę nad uzębieniem mojej małej córki, która dzięki temu nie ucieka w popłochu na sam dźwięk słowa "dentysta", i której oszczędziłam "dentystycznej traumy". Moje wieloletnie doświadczenia zbierane w wielu gabinetach stomatologicznych (zarówno w Polsce, jak i zagranicą) tylko utwierdzają mnie w mojej entuzjastycznej opinii na temat Nesdentu i pozwalają w pełni docenić ten adres na medycznej mapie Gorzowa Wielkopolskiego.

 • bardzo dobry

  Byłem pierwszy raz i podobało mi się. Jeśli miałbym ocenić po pierwszym razie to bardzo profesjonalnie. Wrażenie robi również aranżacja wnętrza ale to napisałem jako ciekawostkę.

 • bardzo dobry

  W Nesdencie zjawiliśmy się niecałe dwa lata temu. Nasz syn Sebastian miał zakładany aparat. Początkowo niepewni z wizyty na wizytę stawaliśmy się ufni i otwarci a to wszystko za sprawą Pani Doktor Karoliny i całej obsługi. Pani Karolina to młoda i kompetentna osoba, miła i rzeczowa, zawsze uśmiechnięta, z precyzją tłumacząca szczegóły leczenia, można by powiedzieć - fachowiec, który z zębami naszego syna zdziałał cuda. No i gabinet - po przebudowie wygląda jak mała klinika - nowoczesny sprzęt, nowoczesne wyposażenie. Ogólnie rzecz ujmując - pełen profesjonalizm pod każdym względem. Gorąco polecamy!!!

 • bardzo dobry

  Jesteśmy po pierwszej wizycie u Pani Karoliny, bardzo sympatyczna budząca zaufanie ortodontka. Precyzyjnie wytłumaczy każdy szczegół leczenia. Polecam :)

 • bardzo dobry

  Byłam kilka razy.Doktor jest świetnym fachowcem.Dobrze takiego znać.Potrafi wytłumaczyć, tak ze prosty człowiek zrozumie.Dzięki temu już nie boje się tak bardzo. Gabinet, a chyba już można powiedzieć Klinika ,przebudowie jest super!!!Widać ze jest nowoczesny i nowocześnie wyposażony.A ten widok przez okno.....wow.Można się nawet zrelaksować.No tak !!Naprawdę !!! u dentysty:)Polecam bardzo.Czekam na kolejna wizytę.

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim. Bardzo dobry lekarz, profesjonalna obsługa. Szybkie i skuteczne leczenie, korzystne cenowo. Polecam!

 • bardzo dobry

  Czasy panicznego strachu przed wizytą u stomatologa mamy na szczęście za sobą, jednak w wielu gabinetach czujemy się bardzo anonimowi, wręcz niewidzialni - kolejni pacjenci. Nieznośna atmosfera wyczekiwania w nieskończoność. W gabinecie Nesdent odczuwam naprawdę przyjazną atmosferę od momentu przekroczenia jego progu. Ważne jest dla mnie to, że wita mnie uśmiechnięta Pani asystentka, bardzo miła i kompetentna. Do gabinetu wchodzę uśmiechnięta od ucha do ucha bo nie można już inaczej, a tam Pani doktor równie sympatyczna i przede wszystkim cierpliwa, otwarta na drugiego człowieka. Spotykam się ze zrozumieniem na każdej płaszczyźnie. W gabinecie naprawdę może być bardzo miło i jednocześnie profesjonalnie. Gabinet fantastycznie wyposażony i ta atmosfera... nie wierzyłam, że ja, która jako dziecko posuwałam się do symulowania mdłości by nie usiąść na fotelu szkolnego gabinetu dziś ochoczo odwiedzam Nesdent, a jednak - niech to będzie najlepszą rekomendacją.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Grzegorz Sanocki - ortodonta, Anna Dubiago - ortodonta, Małgorzata Bystrzycka-Nowakowska - ortodonta, Ewa Dzierżyc-Bocho - ortodonta, Urszula Pawlonka - ortodonta

Najbliższe terminy:

 • środa, 14 stycznia: 08:30
 • środa, 21 stycznia: 08:30
 • czwartek, 22 stycznia: 08:30
kolejne dni
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę