Jurij Babkin, ortopeda Kędzierzyn-Koźle
Ortopeda lek.

Jurij Babkin

Poproś o włączenie kalendarza
6

O mnie

 • www.babkin.pl
 • 16 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz ,przejął się moim kolanem chorym jak swoim.Zaraz skierował na dokładne badania .Podejście do pacjenta ma ,wytłumaczy.Polecam tego lekarza .

  zgłoś nadużycie
 • 3 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, trafiłam na Pana doktora po zwichnięciu rzepki, noge mi nastawił, a kilka dni po tym odebrał telefon, dał kilka porad - rzadko sie zdarza żeby lekarz odbierał osobiście telefon. Wspaniały człowiek! znakomity lekarz!

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołania, godny polecenia fachowiec, traktujący problem pacjenta jak swój własny. Byłem zaskoczony drobiazgowością i dociekliwością Pana Jurija. Poszedłem z bolącą stopą a przedmiotem Jego zainteresowania były także inne "dysfunkcje" zauważone przy okazji szczegółowego i dokładnego badania. Pan doktor wypytał o choroby moje, w rodzinie. Rozrysował na kartce "problem" i zwykłym, prostym językiem na podstawie przykładów wytłumaczył co na czym polega. Wizyta trwała tyle ile wymagało wytłumaczenie podejmowanych zagadnień. Na do widzenia w punktach na kartce formatu A4 punkt po punkcie napisane przez pana doktora jak i co dalej, odnośnie leczenia i zalecenia tego co gdyby dalej odczuwalny ból męczył. Polecam w 100%.

  zgłoś nadużycie
 • 13 grudnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry specjalista wytłumaczy opisze etapy leczenia pokieruje rehabilitacja prawdziwy profesjonalista super kontakt z pacjentem polecam!!!

  zgłoś nadużycie
 • 4 listopada 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, cieszę się, że mąż trafił w ręce dr- fachowe podejście, dużo przekazanych informacji jak będzie przebiegała operacja-w dzisiejszych czasach rzadkość-a jednak jeszcze się zdarza. W 100% polecam:)

  zgłoś nadużycie
 • 11 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczna za prowadzenie leczenia,rozpoznanie szybkie i fachowe kontuzji lewego barku . Dzięki rehabilitacji i leczeniu farmakologicznemu mogę nadal służyć starszym chorym Siostrom gdyż jestem siostrą zakonną i opiekunką chorych ..Bardzo cenię Dr J.Babkina i polecam Go wszystkim potrzebującym . s.Danuta SSND

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Jest mi niezmiernie miło że Siostra o mnie pamiętała :) J.Babkin

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami