Julita Kowalska-Palacz, ginekolog Bydgoszcz

Julita Kowalska-Palacz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

33
 • 23 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pani dr prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, nie tylko porozmawia podczas badań aby zminimalizować stres ale też doradzi w sprawie dolegliwości. Co do badań morfologia i USG co miesiąc + wszystkie badania wymagane przez szpital łącznie ze spornym GBS-em którego lekarze na NFZ robić ciężarnym nie chcą a szpital potrzebuje. tak do dr Palacz chodziłam tylko na kasę chorych na ul Łomżyńskiej. W sprawie problemÓW NAWET W DNI WOLNE MOGŁAM ZADZWONIĆ NA PRYWATNY NR TEL i pani dr wysłuchała i pomogła nie była opryskliwa z powodu przerwania dnia wolnego od pracy. Minusem jest tylko brak organizacji czasu w kolejce sie czeka po ok 1-3godzin (pacjentki nie przychodzą na swoją godzinę tylko pomiędzy) ale uważam, że do pani dr warto poczekać.

  zgłoś nadużycie
 • 22 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Do Kowalska prowadziła moje 2 ciąże i nadal pozostaje moim lekarzem ginekologiem. Jest bardzo dobrym lekarzem, a do tego bardzo miłą i serdeczną osobą. Zdecydowanie POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 3 listopada 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Byłam u pani doktor po raz pierwszy i ostatni. Była to moja pierwsza wizyta. Sama musiałam się dopytywać o wszystko. Poszłam z bólem jajnika usłyszałam, że to od nie zjedzenia śniadania. Jako młoda dziewczyna szukałam wsparcia i rady a zostałam wyśmiana. Do tego siedząc na fotelu pani doktor odebrała telefon i pytała " co tam u was ?" Było to bardzo upokarzające... Nie polecam .

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 17 października 2013

  Ocena: Słaby

  Niestety, Pani dodktor nie rozpoznała u mnie dysfunkcji zarodka, w efekcie chodziłam z martwa ciażą 5 tygodni. nie skierowala mnie na zadne inne badania oprocz morfologii krwi, poniewaz stwierdziła, ze wszystkie badania sa bardzo drogie a przeciez NFZ nie ma pieniedzy. Masakra! w jakim my państwie żyjemy!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam Panią Kowalską-Palcz,prowadziła moja pierwszą ciążę i byłam zadowolona.Usg,badania,wszystko regularnie robione jak powinno.Serdecznie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 3 sierpnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem zadowolona z Pani Doktor. Prowadziła moją ciążę - bardzo miły kontakt, zatroskanie ewidentne - widać, że zależy Jej na dobru kobiety i dziecka. Na każdej wizycie robi usg (mimo że to państwowa przychodnia), wysyła na wiele badań kontrolnych (ze skierowaniem - za darmo), pod koniec ciąży wizyty są co tydzień - tak się troszczy, żeby kobieta była pod stałą kontrolą. Odbiera telefony i zawsze życzliwie nastawiona. Dziękuję Pani Doktor!

  zgłoś nadużycie
 • 25 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wizyta u Pani Doktor to po prostu przyjemność. Bardzo miła i ciepła osoba. Byłam u Pani doktor pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Dotychczas to najlepszy ginekolog u jakiego byłam. POLECAM

  zgłoś nadużycie
 • 21 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem w szoku, jak niektóre kobiety wypowiadają się o pani doktor! Tak odpowiedzialnego lekarza z takim podejściem do pacjenta oraz poczuciem humoru to ze świecą szukać. Zawsze obiera telefon komórkowy, pyta o dziecko i moje samopoczucie.... nie bagatelizuje. a na zwolnienie w ciąży gdy byłam wysyłała mnie non stop- aż mnie to wkurzało:)). Pracuję popołudniami i czasem ciężko mi zdążyć na 18.00 w poniedziałek do niej- przyjmie mnie bez względu na to czy jest już po 18.00 i ona spieszy się do dentysty!!! jest po prostu rewelacyjna. i naprawdę kocha te nasz płody:))

  zgłoś nadużycie
 • 22 stycznia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jeśli chodzi o kontakt z pacjętką (dziewczynka 13 lat) bardzo dobry.Rewelacyjne podejście do tematu .Delikatna,subtelna, dużo tłumacząca nastolatce jak i jej opiekunowi.Córa miała problemy przy pierwszych miesiączkach ,bała się iść do ginekologa ,ale po wizycie u pani doktor wszystkie kłopoty znikneły(wyleczyła).ćhodzimy do dziś do pani doktor i jak narazie córka nie chce zmienić lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 7 kwietnia 2011

  Ocena: Dobry

  Zgadzam się z pacjentką, która stwierdziła, że z panią doktor można porozmawiać o "Cioci Kloci", rzeczywiście jest sympatyczna, jeżeli wchodzimy do gabinetu w dobrym humorze i podzielamy jej poglądy życiowe. Na pierwszą wizytę zdarzyło mi się wejść do gabinetu z gorączką i chorym gardłem do tego stopnia, że nie mogłam mówić, więc nie byłam zbyt rozmowna, jakby tego było mało (pierwsza ciąża) nie miałam jeszcze doświadczenia w przebiegu badań, nie wiedziałam, że najpierw trzeba iść się zważyć itp. (nikt mnie o tym nie poinformował), niestety pani doktor zaczęła mi ubliżać, przez całą wizytę była bezczelna oraz niemiła, na myśl o tym, że przede mną jeszcze 8 miesięcy ciąży i tyleż samo wizyt dostawałam konwulsji. przy następnych wizytach uśmiechałam się sztucznie, bez względu na nastrój i zagadywałam ją - zgodnie z jej oczekiwaniami- dzięki czemu, aż do porodu nasze spotkania przebiegały w cukierkowej atmosferze... jako lekarza oceniam ją dobrze, nie bardzo dobrze, ale właśnie dobrze, na szczęście ciąża przebiegała bez komplikacji, nie wiem jak się współpracuje z panią doktor w przypadku problemów, więc tu się nie wypowiadam. niestety w przypadku starań o zwolnienie lekarskie zostałam przepytana jak dziecko z ilości przepracowanych dni, stosunku z pracodawcą, miejsca zatrudnienia itp., nawet zostałam oskarżona o to, że przez cały okres zatrudnienia nie pojawiłam się ani razu w pracy! jakby pani doktor wiedziała o tym najlepiej... i tak przez 3 wizyty... ogólnie jednak polecam :)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online