dr n. med.

Józef Andrzej Komorski

Stomatolog, Chirurg

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz specjalistą chirurgii szczękowej, adiunktem na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzow... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz specjalistą chirurgii szczękowej, adiunktem na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, prywatną praktykę stomatologiczną prowadzę od 1993 roku.

W 2011 roku zostałem powołany Członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Chirurgia szczękowo-twarzowa.

W roku 2012 zostałem odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Prywatnie uwielbiam wędkować i dużo podróżuję.

Tytuł doktora nauk medycznych - rok 1994
Specjalizacja Chirurgia stomatologiczna - rok 1983
Specjalizacja Chirurgia szczękowa - rok 1987

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem w 3 miesiącu ciąży usuwałam u Pana Dr 5 górną jak zawsze wizyta była w milej atmosferze u boku Pana Doktora zero bólu zero stresu Pan Doktor jest jednym z najlepszych chirurgów jakich znam.Polecam z całego serca.Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Usuwałem u doktora dwie ósemki górne jedną zatrzymaną, drugą normalnie wyrośniętą. Sam zabieg trwał dosłownie chwilę, po każdym zabiegu zero bólu, rana goiła się super. Doktor naprawdę jest geniuszem! Polecam w 100%.

 • bardzo dobry

  Usuwałam u Pana dr dwie ósemki chirurgicznie: dokładnie jedną w środę a druga następnego dnia w czwartek. Polecam w 100%!!! Moje ósemki były bardzo problematyczne, ponieważ jedna jak i druga były położone blisko zatok. Przy wyrywaniu nie czułam żadnego bólu. Tabletkę przeciwbólową wzięłam dopiero następnego dnia, bo czułam lekki dyskomfort przy jedzeniu i tyle. Polecam każdej osobie!!!

 • bardzo dobry

  Usunięcie zatrzymanej ósemki w czasie poniżej 15 minut? Tak, u Pana Doktora to możliwe. Bez bólu, bez stresu. Kiedy puściło znieczulenie ani jednej tabletki ketonalu nie potrzebowałem. Szczerze polecam!

 • bardzo dobry

  Wyrywałam u doktora dolną szóstkę po nie udanym leczeniu kanałowym u innego stomatologa, ząb cały czas bolał więc lekka panika była. Sam zabieg trwał jakieś 2 minuty, nawet nie czułam momentu usunięcia zęba. Mam do usunięcia jeszcze 2 ósemki i na pewno zgłoszę się do Pana doktora. W 100% polecam szybko, sprawnie, fachowo, przystępne ceny a i należy wspomnieć, że wizyta w trybie ekspresowym jeszcze tego samego dnia co kontakt telefoniczny. Dziękuję bardzo i polecam.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam opinię pozostałych, doskonały doktor. Miałam wyrywaną ukruszoną górną ósemkę, okropnie się bałam, to mój pierwszy wyrywany ząb. Na fotelu spędziłam jakieś 5 minut, z czego 4 to było oczekiwanie, aż znieczulenie zacznie działać. Sam zabieg ekspresowy i bezbolesny. Z całego serca polecam!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, profesjonalista pod każdym względem. Od wejścia do gabinetu do wyrwania piekielnie bolącej ósemki, minęło kilka minut. Wyrwanie zęba zajeło panu doktorowi kilkanaście sekund. Po tak szybkim zabiegu byłem w szoku, że już po wszystkim. Jedyny ból, jaki nastąpił, miał miejsce kilka godzin po zabiegu,gdy znieczulenie minęło,bolały węzły chłonne. Dzień po zabiegu było już idealnie :) Miło zaskoczyła mnie również cena, bardzo przystępna na Wrocław. Dziękuję Panie Doktorze Paweł B.

 • bardzo dobry

  po strasznych wizytach u stomatologów w końcu trafiłam do odpowiedniego stomatologa! Pan doktor w 5 min wyrwał górną ósemkę, mimo wielu obaw jestem bardzo zadowolona z wizyty

 • bardzo dobry

  Ogromny szacunek dla doktora Komorskiego! Mimo paniki przed usunięciem ósemki, wszystko poszło szybko i sprawnie. Podpisuję się pod tym, co pisali pacjenci o długości trwania zabiegu - wszystko trwało maksymalnie 10 minut, a najdłuźej czekało się na działanie znieczulenia. Gabinet schludny, czysty. Jedyny ból jaki będzie po wizycie - to ten przy wstrzykiwaniu znieczulenia. Doktor Komorski to kozak :)! Polecam wszystkim serdecznie :)!

 • bardzo dobry

  Witam.Dzisiaj byłem usunąć zepsutą "piątkę". Zabieg trwał jakieś 5 minut z czego 4 minuty to oczekiwanie aż zacznie działać znieczulenie.Ekspresowo usunięty ząb i zero bólu.Miły i sympatyczny człowiek z podejściem do pacjenta. Polecam Pana Doktora, naprawdę fachowiec jakich mało.Potwierdzają to zdobyte liczne tytuły w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.Nie bójcie się ten człowiek naprawdę Wam pomoże.Gorąco polecam.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją