dr n. med.

Józef Andrzej Komorski

Stomatolog, Chirurg

Poproś o włączenie kalendarza

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz specjalistą chirurgii szczękowej, adiunktem na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzow... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz specjalistą chirurgii szczękowej, adiunktem na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, prywatną praktykę stomatologiczną prowadzę od 1993 roku.

W 2011 roku zostałem powołany Członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Chirurgia szczękowo-twarzowa.

W roku 2012 zostałem odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Prywatnie uwielbiam wędkować i dużo podróżuję.

Tytuł doktora nauk medycznych - rok 1994
Specjalizacja Chirurgia stomatologiczna - rok 1983
Specjalizacja Chirurgia szczękowa - rok 1987

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wyrywałam u doktora dolną szóstkę po nie udanym leczeniu kanałowym u innego stomatologa, ząb cały czas bolał więc lekka panika była. Sam zabieg trwał jakieś 2 minuty, nawet nie czułam momentu usunięcia zęba. Mam do usunięcia jeszcze 2 ósemki i na pewno zgłoszę się do Pana doktora. W 100% polecam szybko, sprawnie, fachowo, przystępne ceny a i należy wspomnieć, że wizyta w trybie ekspresowym jeszcze tego samego dnia co kontakt telefoniczny. Dziękuję bardzo i polecam.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam opinię pozostałych, doskonały doktor. Miałam wyrywaną ukruszoną górną ósemkę, okropnie się bałam, to mój pierwszy wyrywany ząb. Na fotelu spędziłam jakieś 5 minut, z czego 4 to było oczekiwanie, aż znieczulenie zacznie działać. Sam zabieg ekspresowy i bezbolesny. Z całego serca polecam!

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz, profesjonalista pod każdym względem. Od wejścia do gabinetu do wyrwania piekielnie bolącej ósemki, minęło kilka minut. Wyrwanie zęba zajeło panu doktorowi kilkanaście sekund. Po tak szybkim zabiegu byłem w szoku, że już po wszystkim. Jedyny ból, jaki nastąpił, miał miejsce kilka godzin po zabiegu,gdy znieczulenie minęło,bolały węzły chłonne. Dzień po zabiegu było już idealnie :) Miło zaskoczyła mnie również cena, bardzo przystępna na Wrocław. Dziękuję Panie Doktorze Paweł B.

 • bardzo dobry

  po strasznych wizytach u stomatologów w końcu trafiłam do odpowiedniego stomatologa! Pan doktor w 5 min wyrwał górną ósemkę, mimo wielu obaw jestem bardzo zadowolona z wizyty

 • bardzo dobry

  Ogromny szacunek dla doktora Komorskiego! Mimo paniki przed usunięciem ósemki, wszystko poszło szybko i sprawnie. Podpisuję się pod tym, co pisali pacjenci o długości trwania zabiegu - wszystko trwało maksymalnie 10 minut, a najdłuźej czekało się na działanie znieczulenia. Gabinet schludny, czysty. Jedyny ból jaki będzie po wizycie - to ten przy wstrzykiwaniu znieczulenia. Doktor Komorski to kozak :)! Polecam wszystkim serdecznie :)!

 • bardzo dobry

  Witam.Dzisiaj byłem usunąć zepsutą "piątkę". Zabieg trwał jakieś 5 minut z czego 4 minuty to oczekiwanie aż zacznie działać znieczulenie.Ekspresowo usunięty ząb i zero bólu.Miły i sympatyczny człowiek z podejściem do pacjenta. Polecam Pana Doktora, naprawdę fachowiec jakich mało.Potwierdzają to zdobyte liczne tytuły w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.Nie bójcie się ten człowiek naprawdę Wam pomoże.Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Miałam wyrywaną 8, która była zatrzymana. Zabieg bezbolesny. Siedzialam na fotelu może z 15 min. Pan Komorski zna się na rzeczy i wie co i jak, bardzo polecam!

 • bardzo dobry

  Cieszę się, że wyszukując "Chirurg Stomatolog Wrocław" to był pierwszy lekarz jaki mi się wyświetlił. Zasługuje na każdą gwiazdkę, którą tutaj otrzymał. Wyrywanie szybko i bezboleśnie, ogrom cierpliwości dla zestresowanego pacjenta, oferta L4 gdyby się źle znosiło zabieg... Absolutnie wszystko czego potrzeba, z dobrą ceną włącznie

 • bardzo dobry

  Naprawdę bardzo dobry specjalista, mialam wyrwaną ósemkę i lekarz wyrwał zęba w ciągu kilkunastu sekund, bezboleśnie. Jestem zadowolona, bo naprawdę jeśli chodzi o stomatologów, to boję się zawsze wizyt, a tu takie pozytywne zaskoczenie, każdemu polecam z czystym sumieniem :)!

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista!!!Gorąco polecam!!!! Ząb mądrości został usunięty w kilka sekund,zero bólu 100 % profesjonalnie. Zostałam zaskoczona szybkością wizyty przychodzę i jestem przyjęta gdzie do innych gabinetów czeka się miesiącami!!!! Doktor z powołania!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją