dr n. med.

Józef Andrzej Komorski

Stomatolog, Chirurg

Poproś o kalendarz wizyt

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz specjalistą chirurgii szczękowej, adiunktem na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzow... więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz specjalistą chirurgii szczękowej, adiunktem na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, prywatną praktykę stomatologiczną prowadzę od 1993 roku.

W 2011 roku zostałem powołany Członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Chirurgia szczękowo-twarzowa.

W roku 2012 zostałem odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

Prywatnie uwielbiam wędkować i dużo podróżuję.

Tytuł doktora nauk medycznych - rok 1994
Specjalizacja Chirurgia stomatologiczna - rok 1983
Specjalizacja Chirurgia szczękowa - rok 1987

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem w 3 miesiącu ciąży usuwałam u Pana Dr 5 górną jak zawsze wizyta była w milej atmosferze u boku Pana Doktora zero bólu zero stresu Pan Doktor jest jednym z najlepszych chirurgów jakich znam.Polecam z całego serca.Pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Genialny lekarz! Mój luby po wyrwaniu 2 ósemek w prywatnej klinice cierpiał przez tydzień, a zabieg usuwania trwal z dobrą godzinę. Moja wizyta u Pana doktora trwała maks. 15 minut, gdzie na krześle łącznie siedziałam 4 :) wyrwał mi 7 i 8 za jednym zamachem, oficjalnie miałam zawal, ale nie poczułam nawet krzty bólu! Fantastyczna pielęgniarka widząc jak zbladłam ze strachu złapała mnie za ręke, coby dodać odwagi :) po zabiegu nic się nie dzialo, nie brałam zadnych tabletek przeciwbólowych i było cacy :) POLECAM po stokroć :)))

 • bardzo dobry

  Właśnie wróciłem od Pana doktora i byłem w szoku jak po 3minutach moje 3korzenie zostały usunięte. Nie mogłem uwierzyć, że trwało to tak krótko.10 lat temu miałem usuwany ząb niby ze znieczuleniem, ból był tak mocny, że łzy z oczu same poszły, a trwało to 30min,czytałem te wszystkie pozytywne opinie i to wszystko jest prawda.Fakt, że gabinet nie jest wypasiony, ale lekarz to profesjonalista, jeśli boisz się wykrywania zębów, to lepiej trafić nie można

 • bardzo dobry

  Usuwałam u Pana Doktora zatrzymana ósemke lezaca w dziaśle i siódemke.Zabieg przebiegł sprawnie i szybko.Praktycznie z dnian na dzien sie umówiłam.W gabinecie byłam zaledwie 20 min z czego znieczulenie jakies 10 min.Polecam super fachowiec.Własciwy człowiek na wlasciwym miejscu.

 • bardzo dobry

  W piątek o 18 Dr Komorski usuwał mi zatrzymaną ósemkę. Operacja trwała 5 minut, znieczulenie było silne i żadnego bólu nie czułam - oprócz dyskomfortu podczas wiercenia, ale trwało to naprawdę krótko. Doktor założył szwy, przepisał antybiotyk i już w poniedziałek (po 3 dobach od zabiegu) byłam w pracy bez bólu, bez problemów, jedynie z niewielką opuchlizną. Dr Komorski jest mistrzem, więc jak ktoś się boi trudnego zabiegu chirurgicznego to polecam wizytę u świetnego specjalisty, któremu można w pełni zaufać. Na różnych forach ludzie piszą, że podobny zabieg trwał u ich "specjalisty" godzinę, że chodzili potem tydzień ze spuchniętą szyją i twarzą, że rana okropnie boli. A wcale nie musiało tak być, czego jestem przykładem. Dziękuję Panu Doktorowi za super-fachowo wykonany zabieg.

 • dobry

  Przyszło mi usunąć moją siódemkę, z którą z żalem się rozstawałem. Uznałem, że Pan Doktor Komorski będzie z racji doświadczenia, także klinicznego, właściwym sędzią dla wydania ostatecznego wyroku na ten ząb, jak również najlepszym tego wyroku egzekutorem gdy zajdzie taka potrzeba. Decyzję podjąłem kierując się wyłącznie opiniami w sieci i informacjami na stronach różnych instytucji. Na wizytę umówiłem się dosłownie z dnia na dzień, a kiedy dotarłem do gabinetu godzinę przed czasem, asystentka powiedziała tylko "nie będzie pan tak godzinę w poczekalni siedział" i przyjęty zostałem od razu. Dla zestresowanego ekstrakcją pacjenta takie działanie z zaskoczenia rozwiązuje wiele problemów. ;> Wyrok wobec zęba zapadł, choć mój niepokój wzbudza fakt, że Pan Doktor początkowo umieścił RTG panoramiczne odwrotnie, więc decyzję co do dalszego losu siódemki lewej górnej podejmował w oparciu o obraz siódemki prawej górnej. Wskazówka - pacjent zawsze musi wiedzieć z którym zębem przychodzi. Zaleta - teraz wiem, że drugiej siódemce też muszę się uważniej przyjrzeć, skoro wyrok był ten sam niezależnie od sposobu umieszczenia RTG. ;> Zostałem poinformowany o ryzyku związanym z zabiegiem (możliwe otwarcie zatoki ze względu na bliskość korzenia) i bardzo porządnie znieczulony. Sam zabieg oczywiście nie jest szczególnie przyjemny, bo nic, co polega na wyrywaniu kawałka kości z organizmu przyjemne być nie może, ale z całą pewnością NIE BYŁ także BOLESNY. Informacja na stronie www o "bezbolesnym usuwaniu zębów" nie jest ani odrobinę przesadzona. Doktor Komorski tak właśnie zęby najwyraźniej usuwa - BEZBOLEŚNIE i za to mu chwała. Do żadnych komplikacji przy zabiegu również nie doszło, zatoka ocalała (co zostało sprawdzone po zabiegu, żeby nie było później niespodzianek). Po odpuszczeniu znieczulenia lekki ból szczęki, jak przy stłuczeniu, ale temu trudno się dziwić. Doktor Komorski jest na pewno profesjonalistą w tym co robi, choć opinie o jego serdeczności i otwartości, przynajmniej po pierwszej wizycie, uważam za odrobinę przesadzone. Można porozmawiać z nim na temat dalszej terapii, choć jakoś szczególnie wylewny nie jest. Z drugiej strony jest to tak powszechne u lekarzy, że nie wiem, czy jest sens o tym w ogóle pisać. ;) Zakładam, że po prostu Pan Doktor zyskuje przy lepszym poznaniu.

 • bardzo dobry

  Specjalista jakich mało! Pojechałam do Pana Doktora z ułupaną i psującą się dolną ósemką. Pan Doktor pozbył się jej błyskawicznie. Zero bólu, po 10 minutach było już po wszystkim :) Bardzo miła i przyjazna atmosfera :) polecam wszystkim z całego serca!

 • bardzo dobry

  Usuwałem u doktora dwie ósemki górne jedną zatrzymaną, drugą normalnie wyrośniętą. Sam zabieg trwał dosłownie chwilę, po każdym zabiegu zero bólu, rana goiła się super. Doktor naprawdę jest geniuszem! Polecam w 100%.

 • bardzo dobry

  Usuwałam u Pana dr dwie ósemki chirurgicznie: dokładnie jedną w środę a druga następnego dnia w czwartek. Polecam w 100%!!! Moje ósemki były bardzo problematyczne, ponieważ jedna jak i druga były położone blisko zatok. Przy wyrywaniu nie czułam żadnego bólu. Tabletkę przeciwbólową wzięłam dopiero następnego dnia, bo czułam lekki dyskomfort przy jedzeniu i tyle. Polecam każdej osobie!!!

 • bardzo dobry

  Usunięcie zatrzymanej ósemki w czasie poniżej 15 minut? Tak, u Pana Doktora to możliwe. Bez bólu, bez stresu. Kiedy puściło znieczulenie ani jednej tabletki ketonalu nie potrzebowałem. Szczerze polecam!