StomatologChirurg dr n. med.

Józef Andrzej Komorski

Poproś o włączenie kalendarza
53

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem specjalistą chirurgii stomatologicznej oraz specjalistą chirurgii szczękowej, adiunktem na Akademii Medycznej we Wrocławiu, od 1982 zatrudnionym w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej we Wrocławiu, prywatną praktykę stomatologiczną prowadzę od 1993 roku.

  W 2011 roku zostałem powołany Członka Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie Chirurgia szczękowo-twarzowa.

  W roku 2012 zostałem odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Złotym Medalem za Długoletnią Służbę.

  Prywatnie uwielbiam wędkować i dużo podróżuję.

  Tytuł doktora nauk medycznych - rok 1994
  Specjalizacja Chirurgia stomatologiczna - rok 1983
  Specjalizacja Chirurgia szczękowa - rok 1987

Usługi

Specjalizacje

 • Chirurgia szczękowo-twarzowa
 • Chirurgia szczękowo-twarzowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu
 • 16 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Potwierdzam opinię pozostałych, doskonały doktor. Miałam wyrywaną ukruszoną górną ósemkę, okropnie się bałam, to mój pierwszy wyrywany ząb. Na fotelu spędziłam jakieś 5 minut, z czego 4 to było oczekiwanie, aż znieczulenie zacznie działać. Sam zabieg ekspresowy i bezbolesny. Z całego serca polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 2 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny lekarz, profesjonalista pod każdym względem. Od wejścia do gabinetu do wyrwania piekielnie bolącej ósemki, minęło kilka minut. Wyrwanie zęba zajeło panu doktorowi kilkanaście sekund. Po tak szybkim zabiegu byłem w szoku, że już po wszystkim. Jedyny ból, jaki nastąpił, miał miejsce kilka godzin po zabiegu,gdy znieczulenie minęło,bolały węzły chłonne. Dzień po zabiegu było już idealnie :) Miło zaskoczyła mnie również cena, bardzo przystępna na Wrocław. Dziękuję Panie Doktorze Paweł B.

  zgłoś nadużycie
 • 13 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Ogromny szacunek dla doktora Komorskiego! Mimo paniki przed usunięciem ósemki, wszystko poszło szybko i sprawnie. Podpisuję się pod tym, co pisali pacjenci o długości trwania zabiegu - wszystko trwało maksymalnie 10 minut, a najdłuźej czekało się na działanie znieczulenia. Gabinet schludny, czysty. Jedyny ból jaki będzie po wizycie - to ten przy wstrzykiwaniu znieczulenia. Doktor Komorski to kozak :)! Polecam wszystkim serdecznie :)!

  zgłoś nadużycie
 • 18 czerwca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Witam.Dzisiaj byłem usunąć zepsutą "piątkę". Zabieg trwał jakieś 5 minut z czego 4 minuty to oczekiwanie aż zacznie działać znieczulenie.Ekspresowo usunięty ząb i zero bólu.Miły i sympatyczny człowiek z podejściem do pacjenta. Polecam Pana Doktora, naprawdę fachowiec jakich mało.Potwierdzają to zdobyte liczne tytuły w dziedzinie chirurgii stomatologicznej.Nie bójcie się ten człowiek naprawdę Wam pomoże.Gorąco polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Miałam wyrywaną 8, która była zatrzymana. Zabieg bezbolesny. Siedzialam na fotelu może z 15 min. Pan Komorski zna się na rzeczy i wie co i jak, bardzo polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 23 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Cieszę się, że wyszukując "Chirurg Stomatolog Wrocław" to był pierwszy lekarz jaki mi się wyświetlił. Zasługuje na każdą gwiazdkę, którą tutaj otrzymał. Wyrywanie szybko i bezboleśnie, ogrom cierpliwości dla zestresowanego pacjenta, oferta L4 gdyby się źle znosiło zabieg... Absolutnie wszystko czego potrzeba, z dobrą ceną włącznie

  zgłoś nadużycie
 • 17 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Naprawdę bardzo dobry specjalista, mialam wyrwaną ósemkę i lekarz wyrwał zęba w ciągu kilkunastu sekund, bezboleśnie. Jestem zadowolona, bo naprawdę jeśli chodzi o stomatologów, to boję się zawsze wizyt, a tu takie pozytywne zaskoczenie, każdemu polecam z czystym sumieniem :)!

  zgłoś nadużycie
 • 3 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Świetny specjalista!!!Gorąco polecam!!!! Ząb mądrości został usunięty w kilka sekund,zero bólu 100 % profesjonalnie. Zostałam zaskoczona szybkością wizyty przychodzę i jestem przyjęta gdzie do innych gabinetów czeka się miesiącami!!!! Doktor z powołania!!!

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy stomatolog do jakiego do tej pory trafiłam. Miałam zaropiałe dziąsło przy martwej dolnej szóstce. Poprzedni lekarze leczyli skutki, bardzo mnie przy tym męcząc i narażając na przeokropny ból, a Pan doktor usunął przyczynę-czyli martwy ząb. Jedyne co poczułam to ukłucie strzykawki przy znieczuleniu. Cały zabieg trwał nie więcej niż 1-2min. Kawał faceta, ma siłę w rękach i raz dwa wyrwał to co trzeba. Oby więcej tak kompetentnych lekarzy!

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Witam! Szczerze polecam Pana doktora. Profesjonalista w każdym calu. W pełni zatrzymana dolna ósemka usunięta bezboleśnie w kilkanaście minut. W gabinecie miła i przyjazna atmosfera, co równie ważne, przy towarzyszącym zabiegowi stresie. Jeszcze raz polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja

Zdjęcia