Tutaj jesteś: 
Placówki
Chirurgia
Chirurgia Wrocław
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza - Radeckiego We Wrocławiu

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Zub

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • bardzo dobry

   Jestem pod wrażeniem. Super podejście do dziecka. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone, zarówno przed badaniem - co będziemy robić, jak i po - omówienie wyników badań. Których wykonaliśmy cały szereg. Bardzo dziękuję. :) Realne godziny pracy, dla rodziców pracujących. Byliśmy na NFZ w Optimum.

  • bardzo dobry

   Profesjonalny, skuteczny, delikatny, a to przy zabiegach laryngologicznych ma znaczenie. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Artur Milnerowicz

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   lekarz -sympatyczny ,miły a przede wszystkim kompetentny .Oby takich lekarzy więcej .Polecam z czystym sumieniem

  • bardzo dobry

   Po raz trzeci bardzo mi pomógł. Bezinteresowny , wspaniały lekarz. Doskonele wie co robi. Godny zaufania . Specjalista w swojej dziedzinie. Polecam z czystym sumieniem,

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Jerzy Śliski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • bardzo słaby

   Byłem pacjentem tego gościa i nie polecam. Pomylił się w diagnozie. Nieuprzejmy, nie umie wytłumaczyć przebiegu leczenia. Myśli, że jest Bogiem a tak naprawdę niczym się nie różni od mechanika. Wyciąć to może umie bo tego nie jestem w stanie zweryfikować ale leczyć to absolutnie NIE umie. Na szczęście są mądrzy interniści w szpitalu na Wiśniowej i to ich polecam.

  • bardzo dobry

   Świetny lekarz, ciepły, z niezwykłym podejściem do pacjenta. Wykonał zabieg z którym odsyłano mnie od lekarza do lekarza, od szpitala do szpitala. Mało tego, dostosowując się do mojej nieobecności, przyjął mnie w dniu poza planowanymi zabiegami. Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi,

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Anna Turno-Kręcicka

  Okulista, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Chyba jedna z najbardziej kompetentnych okulistek jakie poznałem. Bardzo miłe podejście po pacjenta i rodziny. Profesjonalna diagnoza. Pomoc w dalszym leczeniu. Trochę drożej niż gdzie indziej ale warto. Lepiej raz a dobrze niż oszczędzać i chodzić wiele razy. Polecam.

  • bardzo dobry

   Cudowna osoba, wspaniała profesjonalistka, człowiek o ogromnym sercu i wiedzy, którą chętnie dzieli się ze studentami. Dzięki jej zaangażowaniu, mądrości i cierpliwości nadal mogę cieszyć oczy tym co widzę :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Jerzy Rudnicki

  Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Wspaniały fachowiec. Pan Profesor w sposób komunikatywny i rzeczowy wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Spokojne i merytoryczne odpowiedział na wszystkie pytania.

  • bardzo dobry

   Wizyta u dr Jerzego Rudnickiego to spotkanie ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem polecam na pewno będziesz zadowolony/a

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Paweł Tabakow

  Neurochirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   27/04/2015r. Dr Tabakow przeprowadził operację na moim kręgosłupie. "Zamontował" mi implant stabilizujący między kręgami na odcinku lędźwiowym. Czas sprzed operacji, kiedy ból pleców towarzyszył mi przez cały dzień, w większym lub mniejszym stopniu, a wieczorem jak przyszedł czas snu to dopiero następowała kumulacja bólu, po ok.1-1,5h zasypiałam, a wcześniej nie mogłam się ułożyć, znaleźć odpowiedniej pozycji do snu by nie bolało-już nie pamiętam! Teraz czuję się wspaniale, ból ustąpił. Jest zdecydowana poprawa. A co też istotne, Dr Tabakow postarał się i blizna po nacięciu jest znikoma. Byłam przygotowana na znacznie większe cięcie/bliznę ;) Gdy przyszedł czas operacji, nawet nie miałam wątpliwości, wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Miałam pełne zaufanie do Dr Tabakowa. Zaufanie buduje sam Doktor poprzez swój profesjonalizm. Rozmawiasz z nim i wiesz, że to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wszystko dokładnie wytłumaczył i odpowiedział na moje pytania. Przed operacją był przy mnie i po operacji. Nigdy nie zapomnę jak po operacji mnie wybudzili a Dr Tabakow był przy mnie, niby nic takiego, ale niesamowicie ważne jest czuć, że zaufana osoba jest przy tobie i upewnia się, że wszystko jest w porządku- bardzo serdecznie dziękuję Dr Tabakowi za te małe-WIELKIE gesty. Z pełną odpowiedzialnością polecam Dr Tabakowa, jest fachową i rzetelną osoba. A przy tym bardzo sympatyczny. Bardzo dziękuję Pani Doktorze! :) Pozdrawiam, Monika Lisińska. Ps. do podziękowań dołącza się moja rodzina, która nie musi już wysłuchiwać moich narzekań. ("boli").

  • bardzo dobry

   Niecałe trzy lata temu miałam wypadek samochodowy, w którym ucierpiał mój kręgosłup szyjny. Z miesiąca na miesiąc zwiększał się ból szyi, ręce zaczęły drętwieć, stawały się coraz słabsze i pojawiały się zaburzenia czucia. Po zrobieniu rezonansu magnetycznego okazało się, że muszę się poddać operacji, gdyż będzie tylko gorzej. Oczywiście poczułam obawy i strach, jak pewnie każdy przed jakąkolwiek operacją. Gdy poznałam dr Tabakowa wiedziałam, że idę w dobre ręce. Dr Tabakow dokładnie mnie zbadał, opisał przebieg operacji i metodę jaką by u mnie zastosował. Po operacji ciągle mnie doglądał a przy wypisie ze szpitala cierpliwie wysłuchał miliona moich pytań dotyczących zaleceń pooperacyjnych (a proszę mi wierzyć - niezła ze mnie gaduła). Dr Tabakow to wspaniały człowiek i prawdziwy fachowiec. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze! Pozdrawiam Barbara Mularczyk.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu

 • Michał Piotrowicz

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • bardzo dobry

   świetny laryngolog dla dzieci! Bez problemu i z humorem potrafi nakłonić nawet małego pacjenta na niezbyt przyjemne badania, jak endoskopowa ocena adenoidu. Bada dokładnie, wszystko wyjaśnia, dobiera właściwe leczenie i kontroluje czy to faktycznie działa. Polecam!

  • bardzo dobry

   Kompetentny lekarz, traktujący pacjenta w sposób podmiotowy a nie przedmiotowy. Potrafi jasno odpowiedzieć na zadawane pytania, postawić diagnozę oraz poinstruować jak należy zastosować się do leczenia. Podczas wizyty,mi jako pacjentce Pan Piotrowicz poświęcił dostatecznie dużo czasu, pokazując w ten sposób zaangażowanie w zawód, który wykonuje. Bardzo polecam, w razie jakichkolwiek przyszłych dolegliwości na tle laryngologicznym będę wiedziała do kogo się udać : ) Dodatkowo klinika Optimum sprawia wrażenie miejsca przyjaznego pacjentowi.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Marcin Masalski

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr

  • bardzo dobry

   Dr.Marcin Masalski przeprowadził u mnie zabieg usunięcia polipa.Jestem bardzo zadowolony z jego podejściem i rozmową z pacjentem oraz fachowością wykonywania zabiegu.Bada pacjenta bardzo dokładnie i wszystko mu tłumaczy.Widać,że Pan Dr. Masalski jest świetnym fachowcem w swej dziedzinie P O L E C A M.

  • bardzo dobry

   Pan dr Masalski przeprowadził u mnie operację usuwania polipów z zatok, która została przeprowadzona bardzo fachowo i bez jakichkolwiek komplikacji. Efekty leczenia są nadzwyczajne. Wrócił mi zmysł węchu. Czuję jak dawniej smak potraw. Pan doktor jest wysokiej klasy profesjonalistą i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Dokładnie zbadał mnie przed zabiegiem i poinformował o przebiegu leczenia. Cierpliwie odpowiadał na moje wszystkie pytania. Troskliwie zajmował się mną po zabiegu. Dziękuję bardzo za leczenie i opiekę. Bardzo polecam pana doktora innym pacjentom. Aleksandra z Torunia

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Paweł Poniatowski

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, lek. dent.

  • bardzo dobry

   Jak wiemy ekstrakcja zębów nie należy do przyjemności. Poszukiwanie specjalisty zajęło mi trochę czasu. Wśród moich bliskich i znajomych nie było osoby, która mogła mi polecić specjalistę będącego w ich ocenie osobą kompetentną z fachowym podejściem do pacjenta. Postanowiłam zajrzeć na znanylekarz.pl, z którego opinii miałam okazję już korzystać i się nie zawiodłam! Kontakt z Panem Doktorem Poniatowskim od samego początku jest bardzo przyjemnym doświadczeniem. Pan Doktor dba o pacjenta i pyta się w czasie zabiegu czy wszystko jest w porządku. Szczerze przyznam, że nawet nie poczułam, kiedy moja ósemka została usunięta. Zero komplikacji. Zastosowałam się do zaleceń Pana Doktora i obeszło się bez bólu ani powikłań. Szczerze polecam!

  • bardzo dobry

   Polecam bardzo! Zaraz przed Wielkanocą miałam usuwane ósemki, które bardzo mi już dokuczały. Szybko, sprawnie, w niecałą godzinę doktor usunął mi dwie ósemki, górną i dolną. Po tygodniu zdjęcie szwów i po bólu.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu

 • Lidia Hirnle

  Ginekolog, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Pani doktor to bardzo dobry specjalista. Szczególnie polecam na pierwszą wizytę dla nastoletnich dziewcząt. Rozmowa nie tylko z rodzicem, ale przede wszystko z dziewczynką. Wyjaśnienie nurtujących problemów na poziomie bardzo dobrym. Gorąco polecam.

  • bardzo dobry

   Jest to doskonały fachowiec. Jestem młodą osobą i bardzo ważne dla mnie jest to, że potrafi wszystko jasno wytłumaczyć. Leczy mnie od paru lat. Zawsze była bardzo cierpliwa i sympatyczna. Bardzo polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu