Tutaj jesteś: 
Placówki
Chirurgia
Chirurgia Wrocław
Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza - Radeckiego We Wrocławiu

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Śliski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • bardzo słaby

   Byłem pacjentem tego gościa i nie polecam. Pomylił się w diagnozie. Nieuprzejmy, nie umie wytłumaczyć przebiegu leczenia. Myśli, że jest Bogiem a tak naprawdę niczym się nie różni od mechanika. Wyciąć to może umie bo tego nie jestem w stanie zweryfikować ale leczyć to absolutnie NIE umie. Na szczęście są mądrzy interniści w szpitalu na Wiśniowej i to ich polecam.

  • bardzo dobry

   Świetny lekarz, ciepły, z niezwykłym podejściem do pacjenta. Wykonał zabieg z którym odsyłano mnie od lekarza do lekarza, od szpitala do szpitala. Mało tego, dostosowując się do mojej nieobecności, przyjął mnie w dniu poza planowanymi zabiegami. Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi,

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Jerzy Rudnicki

  Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Wspaniały fachowiec. Pan Profesor w sposób komunikatywny i rzeczowy wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości. Spokojne i merytoryczne odpowiedział na wszystkie pytania.

  • bardzo dobry

   Wizyta u dr Jerzego Rudnickiego to spotkanie ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem polecam na pewno będziesz zadowolony/a

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Paweł Tabakow

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   27/04/2015r. Dr Tabakow przeprowadził operację na moim kręgosłupie. "Zamontował" mi implant stabilizujący między kręgami na odcinku lędźwiowym. Czas sprzed operacji, kiedy ból pleców towarzyszył mi przez cały dzień, w większym lub mniejszym stopniu, a wieczorem jak przyszedł czas snu to dopiero następowała kumulacja bólu, po ok.1-1,5h zasypiałam, a wcześniej nie mogłam się ułożyć, znaleźć odpowiedniej pozycji do snu by nie bolało-już nie pamiętam! Teraz czuję się wspaniale, ból ustąpił. Jest zdecydowana poprawa. A co też istotne, Dr Tabakow postarał się i blizna po nacięciu jest znikoma. Byłam przygotowana na znacznie większe cięcie/bliznę ;) Gdy przyszedł czas operacji, nawet nie miałam wątpliwości, wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Miałam pełne zaufanie do Dr Tabakowa. Zaufanie buduje sam Doktor poprzez swój profesjonalizm. Rozmawiasz z nim i wiesz, że to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Wszystko dokładnie wytłumaczył i odpowiedział na moje pytania. Przed operacją był przy mnie i po operacji. Nigdy nie zapomnę jak po operacji mnie wybudzili a Dr Tabakow był przy mnie, niby nic takiego, ale niesamowicie ważne jest czuć, że zaufana osoba jest przy tobie i upewnia się, że wszystko jest w porządku- bardzo serdecznie dziękuję Dr Tabakowi za te małe-WIELKIE gesty. Z pełną odpowiedzialnością polecam Dr Tabakowa, jest fachową i rzetelną osoba. A przy tym bardzo sympatyczny. Bardzo dziękuję Pani Doktorze! :) Pozdrawiam, Monika Lisińska. Ps. do podziękowań dołącza się moja rodzina, która nie musi już wysłuchiwać moich narzekań. ("boli").

  • bardzo dobry

   Niecałe trzy lata temu miałam wypadek samochodowy, w którym ucierpiał mój kręgosłup szyjny. Z miesiąca na miesiąc zwiększał się ból szyi, ręce zaczęły drętwieć, stawały się coraz słabsze i pojawiały się zaburzenia czucia. Po zrobieniu rezonansu magnetycznego okazało się, że muszę się poddać operacji, gdyż będzie tylko gorzej. Oczywiście poczułam obawy i strach, jak pewnie każdy przed jakąkolwiek operacją. Gdy poznałam dr Tabakowa wiedziałam, że idę w dobre ręce. Dr Tabakow dokładnie mnie zbadał, opisał przebieg operacji i metodę jaką by u mnie zastosował. Po operacji ciągle mnie doglądał a przy wypisie ze szpitala cierpliwie wysłuchał miliona moich pytań dotyczących zaleceń pooperacyjnych (a proszę mi wierzyć - niezła ze mnie gaduła). Dr Tabakow to wspaniały człowiek i prawdziwy fachowiec. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze! Pozdrawiam Barbara Mularczyk.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu

 • Michał Piotrowicz

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • bardzo dobry

   świetny laryngolog dla dzieci! Bez problemu i z humorem potrafi nakłonić nawet małego pacjenta na niezbyt przyjemne badania, jak endoskopowa ocena adenoidu. Bada dokładnie, wszystko wyjaśnia, dobiera właściwe leczenie i kontroluje czy to faktycznie działa. Polecam!

  • bardzo dobry

   Kompetentny lekarz, traktujący pacjenta w sposób podmiotowy a nie przedmiotowy. Potrafi jasno odpowiedzieć na zadawane pytania, postawić diagnozę oraz poinstruować jak należy zastosować się do leczenia. Podczas wizyty,mi jako pacjentce Pan Piotrowicz poświęcił dostatecznie dużo czasu, pokazując w ten sposób zaangażowanie w zawód, który wykonuje. Bardzo polecam, w razie jakichkolwiek przyszłych dolegliwości na tle laryngologicznym będę wiedziała do kogo się udać : ) Dodatkowo klinika Optimum sprawia wrażenie miejsca przyjaznego pacjentowi.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Marcin Masalski

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, dr

  • bardzo dobry

   Dr.Marcin Masalski przeprowadził u mnie zabieg usunięcia polipa.Jestem bardzo zadowolony z jego podejściem i rozmową z pacjentem oraz fachowością wykonywania zabiegu.Bada pacjenta bardzo dokładnie i wszystko mu tłumaczy.Widać,że Pan Dr. Masalski jest świetnym fachowcem w swej dziedzinie P O L E C A M.

  • bardzo dobry

   Pan dr Masalski przeprowadził u mnie operację usuwania polipów z zatok, która została przeprowadzona bardzo fachowo i bez jakichkolwiek komplikacji. Efekty leczenia są nadzwyczajne. Wrócił mi zmysł węchu. Czuję jak dawniej smak potraw. Pan doktor jest wysokiej klasy profesjonalistą i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Dokładnie zbadał mnie przed zabiegiem i poinformował o przebiegu leczenia. Cierpliwie odpowiadał na moje wszystkie pytania. Troskliwie zajmował się mną po zabiegu. Dziękuję bardzo za leczenie i opiekę. Bardzo polecam pana doktora innym pacjentom. Aleksandra z Torunia

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Paweł Poniatowski

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, lek. dent.

  • bardzo dobry

   Jak wiemy ekstrakcja zębów nie należy do przyjemności. Poszukiwanie specjalisty zajęło mi trochę czasu. Wśród moich bliskich i znajomych nie było osoby, która mogła mi polecić specjalistę będącego w ich ocenie osobą kompetentną z fachowym podejściem do pacjenta. Postanowiłam zajrzeć na znanylekarz.pl, z którego opinii miałam okazję już korzystać i się nie zawiodłam! Kontakt z Panem Doktorem Poniatowskim od samego początku jest bardzo przyjemnym doświadczeniem. Pan Doktor dba o pacjenta i pyta się w czasie zabiegu czy wszystko jest w porządku. Szczerze przyznam, że nawet nie poczułam, kiedy moja ósemka została usunięta. Zero komplikacji. Zastosowałam się do zaleceń Pana Doktora i obeszło się bez bólu ani powikłań. Szczerze polecam!

  • bardzo dobry

   Polecam bardzo! Zaraz przed Wielkanocą miałam usuwane ósemki, które bardzo mi już dokuczały. Szybko, sprawnie, w niecałą godzinę doktor usunął mi dwie ósemki, górną i dolną. Po tygodniu zdjęcie szwów i po bólu.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu

 • Hanna Zając-Pytrus

  Okulista, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Moj syn 3 dni temu przestał widziec na lewe oko na skutek rozszczepienia siotkówki. Jest po wszczepie sztucznych soczewek w przebiegu zacmy pourazowej od 16 lat. Syn -20 lat, jest pod ogromnym wrazeniem kompetencji i zyczliwosci Pani Doktor...Dała mu nadzieje, ktorej w zadnym innym osrodku mu nie dawano. bardzo szybko przeprowadzila zabieg ratujacy oko. Za 10 mcy kolejna operacja. Bardzo dziekuje PANI DOKTOR!

  • bardzo dobry

   Pani Hanna Zając jest oddanym lekarzem dla pacjentów. Pierwszy raz widzę specjalistę, który podchodzi z ogromnym zaangażowaniem do swojej pracy. PRAWDZIWY LEKARZ. Pozdrawiam Serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Krzysztof Zub

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • bardzo dobry

   Znakomite podejscie do małego pacjenta, lekarz który wszystko tłumaczy i kompleksowo wyjasnia. Potrafi spojrzeć z szerokiej perspektywy na problem pacjenta. Na pewno do Pana Doktora wrócimy , moja córka która bardzo się boi wizyt tym razem spokojnie współpracowała z Doktorem. Polecam !!!!

  • bardzo dobry

   Jestem pod wrażeniem. Super podejście do dziecka. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone, zarówno przed badaniem - co będziemy robić, jak i po - omówienie wyników badań. Których wykonaliśmy cały szereg. Bardzo dziękuję. :) Realne godziny pracy, dla rodziców pracujących. Byliśmy na NFZ w Optimum.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Artur Milnerowicz

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Rzetelny i kompetentny lekarz. Bezpośredni w podejściu do pacjenta. Świetny operator i żal iż nie może w pełni wykorzystać swoich umiejętności ze względu na ograniczony limit świadczeń finansowanych przez NFOZ, dla którego liczą się limity, kontrakty itp. bzdury a nie dobro pacjenta, który przecież utrzymuje tą instytucje z obowiązkowych składek. Polecam dr. Milnerowicza i życzę wszystkim aby pomógł im tak jak mnie.

  • bardzo dobry

   lekarz -sympatyczny ,miły a przede wszystkim kompetentny .Oby takich lekarzy więcej .Polecam z czystym sumieniem

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Maciej Sebastian

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Rzetelny, profesjonalny.,wszystko klarownie wyjaśnił. Badanie wykonane bezboleśnie. Konkretne i rzeczowe zalecenia na przyszłość.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz. Przy niekomfortowej sytuacji zdrowotnej pacjent czuje się komfortowo dzięki najwyższemu profesjonalizmowi Pana Doktora. Bardzo polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu