Jaromir Sołtysiak

48 opinii

położna

Chojnice, Leśna 10

Kontakt

Szpital Specjalistyczny im. J. K. Łukowicza w Chojnicach

Leśna 10 , 89-600 Chojnice

SOLMED Gabinety Lekarskie

Adama Mickiewicza 39 , 89-600 Chojnice

Opinie pacjentów

50
 • 41
 • 7
 • 0
 • Mily sympatyczny :-) wie jak podejsc do pacjeta zawsze odpowada na kazde pytanie :-) usmiechniety ... doradza :-)

  Aleksandra Z.

  Ocena bardzo dobry

  2 lut 2014 15:55:42

 • wspaniały człowiek i lekarz! mimo ogromu obowiązków i długiej kolejki w poczekalni zawsze wykazywał się indywidualnym podejściem do mnie. cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania, również telefonicznie, gdy nie mógł rozmawiać oddzwaniał do mnie! profesjonalista, najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam! gorąco polecam go każdej kobiecie.

  Beata

  Ocena bardzo dobry

  11 lis 2012 20:24:36

 • Świetne podejście do pacjentki, nie spodziewałam się podczas wizyty takiej miłej atmosfery. Odpowie na każde pytanie, a zdenerwowaną pacjentkę nawet uspokoi :) Dzięki temu lekarzowi przestałam się bać wizyt u ginekologa. Zdecydowanie polecam.

  Ania

  Ocena bardzo dobry

  11 kwi 2015 23:54:06

 • Wspaniały lekarz! Do gabinetu wchodzi się wręcz jak do gabinetu spa-muzyczka w tle, miły zapach i emanujący spokój:) Kobieta od razu się wyluzuje:) Dokładnie przeprowadza wywiad, jest bardzo delikatny podczas badania. Widać, że lubi swoją pracę. Wszystko wyjaśnia, pokazuje na monitorze i opowiada. Do tej pory badałam się i leczyłam u wielu kobiet ginekologów i żadna z nich niestety nie równa się z Panem Doktorem-były zawsze zbyt niedelikatne podczas badania i zbyt powierzchowne. A tu zupełnie bezboleśnie. Skoro lekarz jest taki kompetentny, sympatyczny, budzi zaufanie,poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentce i przede wszystkim jest świetnym fachowcem, to absolutnie musi to być Pan Doktor Sołtysiak :) Nawet długie czekanie w kolejce to raczej czas dobrego oczekiwania na miłą wizytę, więc absolutnie do tego się nie przyczepię. Oby więcej takich lekarzy.

  klapaucius

  Ocena bardzo dobry

  4 gru 2014 23:39:19

 • Jeden z najlepszych ginekologów w Chojnicach. Bardzo miły, cierpliwy , wie jak rozweselić pacjenta. Myślę ,że Jego odejście z chojnickiego szpitala jest stratą dla wielu pacjentek. Dodam ,że żona Pana Doktora jest również bardzo sympatyczna.

  Danuta

  Ocena bardzo dobry

  11 paź 2014 11:17:57

 • Najlepszy lekarz jakiego znam, prowadził moją ciążę, gdy zobaczyłam go na porodówce zrobiło mi się lepiej, raźniej - wiedziałam że teraz już będzie ok - gorąco polecam

  Aga

  Ocena bardzo dobry

  22 kwi 2014 13:07:51

 • Dr jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia. On jako jedyny potrafił, chciał mi pomóc, a walczyłam z problemami ginekologicznymi ok 2 lat. Inni lekarze odsyłali mnie tylko z receptą. Teraz doktor prowadzi moją ciążę, pierwszą. Jestem bardzo zadowolona. Za każdym razem jak wchodzę do gabinetu wita mnie uśmiechem, nie czuję się skrępowana, wręcz czuje, że moje problemy, pytania są dla niego ważne. Potrafi pożartować, porozmawiać na różne tematy. Sam gabinet na ul. Mickiewicza jest na wysokim poziomie. Czyściutko, profesjonalny sprzęt. Zresztą w całej przychodzi panuje bardzo miła atmosfera. Moim zdaniem to najlepszy ginekolog w Chojnicach!!!

  Agnieszka

  Ocena bardzo dobry

  29 sty 2014 08:24:59

 • doktor Jaromir Sołtysiak jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Prowadził moją ciążę wzorowo,i tylko dzięki niemu ja i mój synek jesteśmy cali i zdrowi końcówka ciąża wysokiego ryzyka. Wspaniały człowiek szczerze i gorąco polecam.

  aga

  Ocena bardzo dobry

  14 cze 2013 17:59:06

 • cudowny lekarz , kompetentny , skromny , fachowiec w swojej dziedzinie , odpowie na każdą wątpliwość, skieruje na wszelkie możliwe do wyjaśnienia badania , potrafi je później odpowiednio zinterpretować i prowadzi ciążę prawidłowo, wrażliwy , optymistyczny człowiek , POLECAM......!!! W Chojnicach najlepszy!

  kobieta

  Ocena bardzo dobry

  11 maj 2013 14:55:52

 • wspaniały ginekolog,dobre podejście do pacjentek byłby dobrym psychologiem prowadził moje 2 ciąże i był przy porodzie.ma poczucie humoru dzięki czemu wizyty nie były tak stresujące polecam każdej kobiecie.delikatny i profesjonalny w swoim fachu zawsze pod telefonem od dzwoni nawet gdy jest póżno.pacjentki do pózna przyjmuje więc kolejki bywają długie i trzeba się uzbroić w cierpliwość ale warto.dziękuje

  pola25

  Ocena bardzo dobry

  15 paź 2012 20:48:17


Pobieranie danych

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK