Janusz Partyka

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • neutralny

  Pan Partyka był przy moim porodzie. Jako pozytyw mogę napisać że jest profesjonalny i ma umiejętności. I to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy :/ Niestety podejście do pacjentki fatalne, totalny brak empatii, zimny profesjonalista traktujący z góry "petentki", oschły, formalista. Bardzo niedelikatny, długo mnie szył i było to bardzo bolesne. Odniosłam wrażenie że pan doktor znacznie lepiej by się sprawdził jako weterynarz - wtedy z pacjentami nie trzeba rozmawiać. Dziwne że wybrał taką specjalność..

 • bardzo słaby

  Dziękowałam Bogu, że schodził z dyżutu, gdy zaczynałam rodzić. Bardzo nieprzyjemny i niedelikatny. Po zbadaniu oświadczył, że nie potrzeba żadnych leków na lepsze rozwarcie szyjki macicy, mimo iż jestem pierworódką. Inni lekarze stwierdzili, że szyjka jest twarda i bez żadnego namysłu podali leki. Od takich "lekarzy" z daleka.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Ten lekarz moim zdaniem nie jest delikatny i nie potrafi się zachować odpowiednio na wizycie bo osobiste sprawy pacjentek nie mówi się przy wszystkich tylko osobiście pacjentce i moim zdaniem nie jest sympatyczny a nawet powiem że złośliwy i bardzo porywczy nie umie iść z podniesioną głową jak mu się coś nie uda tylko dużo krzyczy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Korzystałam z porad lekarskich doktora. Jest bardzo delikatny i profesjonalny. Wykonywał także całkiem bezboleśnie cytologię ,która była bardzo potrzebna do dalszych badań. Polecam.

 • bardzo dobry

  Delikatny przy badaniu, dyskretny, na wizycie nie czułam się skrępowana co uważam za duży atut. Gorąco polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny Pan Doktor, doskonale wyjaśnia wszystkie kwestie w sposób bardzo jasny i rzeczowy. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista, zaryzykowałam bo u mojego lekarza nie było miejsc - nie żałuję. Fachowy, dokładny, troskliwy i delikatny. Naprawdę polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Krzysztof Bojar - ginekolog, Rafał Tarkowski - ginekolog, Lechosław Putowski - ginekolog, Ewa Jagniątkowska - ginekolog, Jan Oleszczuk - ginekolog, Monika Maciejczyk-Pencuła - ginekolog, Barbara Jodłowska-Jędrych - ginekolog, Grażyna Jałtoszuk- Zatorska - ginekolog, Aneta Adamiak-Godlewska - ginekolog, Danuta Czekierdowska - ginekolog, Janina Łucja Goliszek - ginekolog, Leszek Łagód - ginekolog, Tomasz Rechberger - ginekolog, Marian Przylepa - ginekolog, Katarzyna Johnson - Pietuch - ginekolog, Izabela Dymanowska-Dyjak - ginekolog, Jan Bieliński - ginekolog, Dorota Robak-Chołubek - ginekolog, Małgorzata Łopucka - ginekolog, Mirosław Krzysztof Mazurkiewicz - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online