Jan Oleszczuk, ginekolog Lublin
Ginekolog prof. dr hab. n. med.

Jan Oleszczuk

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

71

Adresy

 • 12 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Kilka lat temu jako młoda dziewczyna czekala mnie poważna operacja ginekologiczna. Mieszkam 200 km od Lublina. W moim rodzinnym miescie lekarze chcieli usunąć za dużo, co mogloby oznaczac w przyszłości brak dzieci :) Udalam sie na konsultację do profesora Oleszczuka i zapewnił mnie, że usunię tylko to co potrzeba. Leżałam na Jaczewskiego. Po operacji szybko doszłam do siebie, a dzisiaj po kilku latach jestem szczęśliwą mama dwójki dzieci :) Profesora wspominam bardzo dobrze. Dla mnie to profesjonalista, ogromna wiedza, opanowanie i człowiek bardzo pogodny :) A to dziewczyny, że miał zły dzień podczas wizyty wcale nie oznacza, że trzeba od razu zmieniać lekarza. To tylko człowiek... Następnym razem będzie lepiej. Pozdrawiam

  zgłoś nadużycie
 • 4 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wiele lat temu leżałam na Patologii Ciąży w szpitalu PSK Nr 1 na ul. Staszica. Tego dnia moje dziecko bardzo wierciło się w brzuchu, ale wieczorem zupełnie wszystko się uspokoiło. Nie było też akcji porodowej. Nie mogłam spać, dziwnie się czułam, nie czułam ruchów dziecka. Po godz.3 nad ranem zadzwoniłam po pielęgniarkę. Na Położnictwie miał dyżur pan prof.Oleszczuk. Przyszedł na Patologię Ciąży i zaczął mnie badać. Stwierdził, że tętno dziecka słabnie i podjął decyzję, że trzeba robić cesarskie cięcie. Wszystko odbyło się bardzo szybko. Moja córka przyszła na świat przez cesarskie cięcie o godzinie 3:40 nad ranem. Nie wiem czy moje dziecko przeżyłoby do rana, gdyby pan prof. nie zrobił cesarskiego cięcia. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Poza tym odebrałam go jako miłego, ciepłego człowieka. Joanna J.

  zgłoś nadużycie
 • 22 kwietnia 2013

  Ocena: Słaby

  Jestem po pierwszej wizycie u profesora powiem szczerze ze nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. to moja pierwsza ciąża i myślałam że poświęci mi więcej czasu żadnego wywiadu nic nie wie na mój temat a jak próbowałam mu coś opowiedzieć miałam wrażenie że mnie nie słucha .Zastanawiam się czy nie zmienić lekarza .

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam pacjentką profesora i mimo,że chodziłam prywatnie ,to nigdy nie czułam, że jestem "naciągana" na kasę .Wręcz przeciwnie, kiedy w ostatnim miesiącu musiałam już chodzić co tydzień na wizytę, profesor zgodził się abym zapłaciła za jakiś czas ,bo sporo wydatków miałam a wizyty nie były tanie... Potwierdzam badanie nie jest przyjemne ale w końcu nie dla przyjemności tam chodziłam. Grunt ,że czułam się bezpieczna i w momencie porodu kiedy poród się przedłużał ,w sposób logiczny mi wytłumaczył,że nie ma co się upierać przy naturalnym porodzie,tylko przekonał mnie do cesarki.

  zgłoś nadużycie
 • 13 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Profesor to bardzo dobry lekarz i wspaniały, wyrozumiały człowiek. Dzięki jego opiece mam zdrowego syna. Myśl o ciąży po przeżytej w Irlandii traumie wywoływała przerażenie. Kiedy zaszłam w ciążę, wiedziałam, gdzie się udać, bo czułam, że będę bezpieczna. O Panu Profesorze dowiedziałam się dzięki Państwa opiniom na tej stronce. Dziękuję za szczerość. Profesor troszczy się bardzo o pacjentki, każda wizyta u niego uspokaja przyszłą mamę. Sprawdza wszystko i w razie potrzeby kieruje do kliniki. Podobało mi się, że nie każe brać zbędnych leków- ktoś tu pisał kiedyś o tym. Oprócz tego osobiście przeprowadził niezbędne zabiegi ratujące ciążę. To lekarz z powołania. Jestem Mu bardzo wdzięczna. Polecam z serca tego lekarza.

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołania, interesuje się wszystkimi pacjentkami, nawet tymi, które leczą się u niego prywatnie. Jest bardzo kulturalny. Badanie- owszem-jest bolesne, ale trzeba przyznać że Pan profesor bada bardzo dokładnie.

  zgłoś nadużycie
 • 8 maja 2012

  Ocena: Słaby

  Bardzo zly lekarz,nie kompetentny , nie uprzejmy, nie uśmiechnięty, bardzo nie spokojny

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 30 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam wszystkim kobietom profesora Jana Oleszczuka. Opieka najlepsza na świecie.Wszystkie moje znajome tylko do niego chodzą i nigdy nie spotkałam sie z negatywną opinią. Leżałam miesiąc na Jaczewskiego i mam cudownego synka. Ja profesorowi ufam w 100 % i kolejną ciążę też powierzę bez zastanowienia. Mam nadzieję że jeszcze długo będzie służył pacjentkom pomocą!!!

  zgłoś nadużycie
 • 13 lutego 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Chciałam powiedzieć, że dzięki prof. Oleszczukowi jestem dziś szczęśliwą mamą rocznej dziewczynki, wiem że to jemu zawdzięczam jej życie. On prowadził moją ciążę od początku do końca, ponieważ miałam straszne problemy z jej donoszeniem. Udało się. Nie prawdą jest, że leci na kasę, u mnie pojawiły się w pewnym momencie problemy finansowe, prof. wyczuł sytuację, pomimo że o nic nie prosiłam, dawał mi duże ulgi przy wizytach, bądź przyjmował bezpłatnie. Nie mam słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność.

  zgłoś nadużycie
 • 26 grudnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  To była moja II ciąża w którą zaszłam po 11 latach. Ciążą cieszyłam się mocno ale krótko.Jestem z Zamościa pomimo plamienia miejscowa lekarka przypisała mi duphaston i kazała normalnie chodzić do pracy. Badanie BHCG nie rosło prawidłowo - też nie stanowiło to najmniejszego problemu. Rano dostałam okropnego bólu krzyża i plamienia późnym wieczorem byłam już u Profesora w gabinecie w Lublinie. A w nocy już w Klinice gdzie przez kilkanaście dni pobytu opiekę miałam fantastyczną całego personelu: cudownych lekarzy cierpliwych, dokładnych, wnikliwych, zaangażowanych i kompetentnych, przemiłych dobrych położnych, salowych pomagających w każdej chwili a także psychologa. Moja historia nie kończy się pozytywnie jestem po łyżeczkowaniu prawdopodobnie było to tzw. puste jajo albo ciąża obumarła bardzo wcześnie. Szereg badań wyjaśniło wiele. O takich badaniach w Zamościu nie byłoby mowy. Za ten czas czekania na serduszko na zarodek i za to że dzięki Profesorowi mam pewność że usunięta ciąża nie była żywa - dziękuje. Wiele dziewczyn po zabiegu ma wątpliwości bo nikt nie czeka tylko czyszczenie macicy wykonywane jest z marszu. Profesor to bardzo dobry, skromny człowiek szanujący życie i rodzinę. Kolejna ciąża o ile będzie mi dane w nią zajść od 1 dnia będzie prowadzona przez Profesora.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online