Jan Mejnartowicz, neurolog Poznań
Neurolog dr n. med.

Jan Mejnartowicz

Poproś o włączenie kalendarza
12

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Dr n. med Jan Paweł Mejnartowicz neurologią zajmuje się od 2000 roku. Jest praktykiem klinicznym: pracuje w szpitalu i w poradni. Okresowo zajmuje się również nauczaniem studentów (zwłaszcza wydziału anglojęzycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu). Interesuje się szczególnie bólami głowy i zawrotami głowy.

Usługi

Choroby

 • 6 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz, doskonale zna się na swojej specjalizacji. Podchodzi do pacjenta zdroworozsądkowo. Zdecydowanie polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 17 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłam na wizycie raz, więc trudno oceniać mi pana doktora pod względem skuteczności, ale mogę z całą odpowiedzialnością polecić go jako lekarza, który słucha pacjenta i ma dla niego czas. Zostałam rzetelnie przebadana, skierowana na dodatkowe badania i wyposażona w leki, które mam nadzieję, w krótkim mi czasie pomogą. Aneta Korpaczewska

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Jan Mejnartowicz to pierwszy prawdziwy lekarz, jakiego spotkałam w całym swoim życiu. Poświęca czas, cierpliwie odpowiada na każde pytanie, rozmawia z pacjentem i bada go tak długo, jak jest to konieczne dla jego zdrowia. Nie bagatelizuje problemów i troszczy się o pacjenta. Taka postawa czyni go wyjątkiem wśród polskich lekarzy. Skorzystam z kolejnych wizyt u Pana Doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 19 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz bardzo kompetentny,dzięki niemu moja mama żyje.jest bardzo oddany pacjentom,nie ignoruje ani pacjentów jak i rodziny pacjenta wręcz udziela cennych porad co do dalszej opieki, na prawdę gorąco polecam

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dobry lekarz i mily takich to daleko szukac dzieki niemu i innym lekarza z MSWiA moj tata wyzdrowial polecam .

  zgłoś nadużycie
 • 21 grudnia 2011

  Ocena: Dobry

  Precyzyjny, dokładny i sumienny. Tak można opisać w 3 słowach jego podejście do pacjenta. Polecam z całego serca!!!

  zgłoś nadużycie
 • 2 listopada 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołania. Pacjenta traktuje jak człowieka a nie jak "dojną krowę". W szpitalu przeprowadził mamie kompleksowe badanie diagnostyczne, ukierunkował dalsze leczenie. Wszędzie sam obdzwonił, poumawiał terminy... Młody, ambitny, dociekliwy. Judym XXI wieku. Kompletnie nie rozumiem negatywnej opinii, może ktoś pomylił lekarzy?

  zgłoś nadużycie
 • 24 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Leczył mnie w szpitalu - kompetentny, rzeczowy, cały czas uśmiechnięty, podchodzi z szacunkiem i powagą do pacjenta - świetny fachowiec. Lekarz z powołania :)

  zgłoś nadużycie
 • 13 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo słaby

  Nie polecam lekarz nie miły nie dokładny po prostu nie polecam.

  zgłoś nadużycie

  Odpowiedź:

  Mam nadzieję, że to pomyłka

 • 18 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo empatyczny człowiek, słuchający z ogromną uwagą swojego pacjenta, pomimo, że wizyty były z NFZ. Po kilku miesiącach pamięta szczegóły rozmowy z poprzednich wizyt. Skupiony i zaangażowany, bardzo dokładnie bada i sprawdza wszelkie objawy. Stosunkowo młody a z ogromną wiedzą. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online