lek.

Jacek Zawadowski

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Szybki. I nie jest to psycholog do pogadania ale wszak to laryngolog. Za to fachowiec i zna sie na rzeczy. Dobrze diagnozuje i leczy.

 • bardzo słaby

  Bardzo słaby lekarz. Bada pobieżnie, nie potrafi rozmawiać z dziećmi wygląda tak jak by się irytował, że przychodzą do niego pacjenci. Pomimo widocznych objawów nie rozpoznał patologicznego przerostu trzeciego migdała. Stanowczo odradzam wizytę u tego specjalisty. Szkoda czasu.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Zdiagnozował u mnie chorobę (otoskleroza) i pomógł przyspieszyć operację. Inni lekarze dawali krople etc. i nie byli w stanie nic więcej zrobić.

 • słaby

  szybki, jak dla mnie za szybki. Wizyta trwa zawsze sekundy i kończy się zazwyczaj przepisaniem leku z firmy Glaxo


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Lekarz, który nie boi się leczyć najpierw bez antybiotyku. wyleczyl mnie i moje dzieci wielokrotnie w ten sposob choc mialam recepte na antybiotyk od innego lekarza w kieszeni. Serdecznie pozdrawiam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Małgorzata Studniarska-Zięba - laryngolog, Zuzanna Gronkiewicz - laryngolog, Dariusz Kalinowski - laryngolog, Renata Szeliga - laryngolog, Jacek Konca - laryngolog, Zdzisław Radzikowski - laryngolog, Piotr Piekarniak - laryngolog, Izabela Kominek-Turowska - laryngolog, Edyta Witkowska - laryngolog, Małgorzata Ancyparowicz - laryngolog, Ewa Nowakowska-Szyrwińska - laryngolog, Krzysztof Czajkowski - laryngolog, Karolina Borowska - laryngolog, Roman Stablewski - laryngolog, Ewa Gorzel-Janczenko - laryngolog, Stanisław Lipka - laryngolog, Dorota Rojek - laryngolog, Krzysztof Lewiński - laryngolog, Ewa Matejuk - Studzińska - laryngolog, Robert Bartoszewicz - laryngolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online