lek.

Jacek Wczysła

lekarz rodzinny, anestezjolog, fizjoterapeuta

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, trafnie diagnozuje, uratował mi życie szybko kierując do gastrologa w sytuacji gdzie wielu pewnie by zbagatelizowało łagodne objawy nowotworowe, dokładnie tłumaczy przyczyny choroby i sposób leczenia - Polecam wszystkim !

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz rodzinny!!! Wogóle przychodnia "jedyna w swoim rodzaju". Nie czuć tam typowej atmosfery przychodni która kojarzy się z bezustanną kłótnią "a czy Pani ostatnia?" "A ja byłam pierwsza" itp Leczy sie u niego cała moja rodzina. Ma świetne podejście do dzieci i bez konieczności nie przepisuje dziecku antybiotyku co zdarza się u innych lekarzy.Potrafi skutecznie leczyć drobne infekcje a także poważniejsze dolegliwość jak np choroby kręgosłupa. Dobiera trafne leczenie oraz zabiegi. Zna się na bardzo wielu rzeczach, o cokolwiek sie Doktora nie zapyta dokładnie i zrozumiale tłumaczy pokazując na swoich tablicach które ma w gabinecie (co muszę się przyznać pierwszy raz mnie spotkało u lekarza). U Doktora jest zawsze duzo pacjentów, a mimo to podczas wizyty nie odczuwa sie u niego chęci pozbycia sie pacjenta i przyjęcia szybko kolejnego. Jest człowiekiem miłym,spokojnym,dokładnym i przede wszystkim życiowym ! Szczerze polecam Doktora Wczysła zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.Świetny lekarz.

 • dobry

  :) Swietny lekarz.. polecam


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo słaby

  Bardzo mnie rozczarował Pan doktor. leczyłem u niego mojego synka jednak nie dość że diagnozy były mało trafione to na dodatek antybiotyki które serwował nie pomogały. Jego dewiza jak nie pomoże ten to zapisze inny. Gdyby istniał jeden lek na wszystko to z pewnością Pan Wczysła byłby mistrzem w wypisywaniu tego leku. Bo po co szukać przyczyny skoro można ją zaleczyć. Wypisać skierowanie do innego specjalisty lub badania np krwi to chyba nie potrafi bo zawsze znajdzie według jego mniemania "sensowne" wytłumaczenie. A może Panie doktorze już czas na emeryture???Zdecydowanie odradzam wizyt u tego Pana.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i skuteczny lekarz, pacjent wie jak jest leczony. wykorzystuje maksymalnie osiągnięcia medycyny, nie stoi w miejscu tak jak większość lekarzy

 • neutralny

  bardzo słaby. Nie słucha co sie do niego mówi. Ma w nosie pacjenta. Miałam angine kazal mi brać eferalgan po ktorym dostalam uczulenia. Gdy zaczęlam sie dusić musiałam skorzystac z prywatnej wizyty u innego lekarza. W przychodni ze wszystkim robi problkemy. Nie chce przedlużać leków i wypiswać skierowań do lekarzy, nie mówiąc juz o badaniach,

 • bardzo dobry

  Kompetentny, spokojny i słuchający, nie wypisuje drogich leków na byle bzdurę a zawsze wyleczy. Bardzo dobra przychodnia, polecam.

 • bardzo dobry

  pod koniec lat 90 mialem bardzo ciezki wypadek u dr jacka przechodzilem rechabilitacje swiety lekarz postawil mnie na nogi w ciagu 1 roku poza tym zauwazyl na zdjeciach rtg kolejne zlamanie ktorego nie zauwazyli ortopedzi w bizielu ani radiolodzy opisujacy rtg dziekuje panie jacku jest pan swietny

 • bardzo słaby

  Bardzo słaby jeśli chodzi o diagnozowanie poważnych dolegliwości ortopedycznyh. Nie jest ortopedą lecz rehabilitantem. Jednak skuteczny jeśli chodzi o typowe dolegliwości typu rwa kulszowa lub rahabilitację pourazową.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  bardzo dobrze zorganizowana i miła dla pacjentów przychodnia