Jacek Robak, ginekolog Lublin

Jacek Robak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

70
 • 31 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Podczas wizyty zupełnie nie czuje sie skrępowania, wywiad, mimo że szczegółowy prowadzony jest w sposób bardzo dyplomatyczny. W czasie badania doktor jest bardzo delikatny, stara się, aby pacjentka nie czuła stresu. Po badaniu wszystko cierpliwie obajsnia i tłumaczy, nie spieszy się, nie patrzy na zegarek. Zdecydowanie polecam tego lekarza, szczególnie na pierwszą wizytę:)

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jakby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Jacek to z pewnością wizyta w każdej poradni byłaby dużo przyjemniejsza. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, miły, delikatny w badaniu i udziela wielu informacji. Zawsze wysłucha i pomoże, mnie wyleczył z choroby, której 2 lekarzy z Luxmedu nie umiało usunąć przez 1,5 roku. Serdecznie polecam

  zgłoś nadużycie
 • 9 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Delikatny, udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania, nawet kiedy nie pytałam opowiadał co, gdzie i dlaczego! :) Nie podejmuje pochopnych decyzji, dzięki czemu zdobył moje zaufanie już na pierwszej wizycie. Nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza. Polecam każdej kobiecie, każdej!

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam, Byłam u doktora na mojej pierwszej wizycie w życiu, Prawdę mówiąc bardzo się obawiałam wizyty u ginekologa, i z tego powodu odkładałam ją w nieskończoność, ale zamierzam starać się o dziecko więc... Teraz widzę, ze moje obawy były bezpodstawne. Wszystko odbyło się bez pośpiechu i w sposób jak najmniej krępujący. Cytologia, zlecone badania, dokładne tłumaczenie, dokładne odpowiedzi na moje pytania. Polecam każdej kobiecie.

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  witam,moja diagnoza jest krotka i zwięzła pan dr; musi się jeszcze dużo uczyć, podejście do pacjentki bez zaangażowania i ustalenia przyczyny, przypisywanie leków bez dokładnych badań wszystkie objawy i dolegliwości to napewno (ciąża) !!! porażka

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Mają ciąże prowadził doktor Robak, jest opiekuńczy i widać, że zależy mu na pacjentce. W czasie ciąży musiałam znaleźć się w szpitalu. Dzięki dr Robakowi nie czułam się tam pozostawiona sama sobie. To wspaniały lekarz i człowiek. POLECAM!

  zgłoś nadużycie
 • 17 czerwca 2013

  Ocena: Słaby

  Miły i sympatyczny to fakt, ale chyba nie do końca o to chodzi, w 6 tc nie zrobił usg, powiedział, że mogę prowadzić aktywny tryb życia, plamienia mogą występować i to jest normalne usłyszałam, tydzień później wybrałam się do innego lekarza - nakaz leżenia duphaston i luteina, ciąża zagrożona.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 10 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Super lekarz! Od 9 lat już chodzę do niego i zawsze mogę na niego liczyć. Urodziłam z nim pierwsze dziecko i gdyby nie szybka interwencja Pana Doktora to mogłoby to się źle skończyć dla mojego maluszka. Także jestem mu bardzo wdzięczna. Gorąco polecam, jest bardzo delikatny.

  zgłoś nadużycie
 • 1 października 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem Pacjentką doktora od lat. Niedawno zostałam mamą. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki w ciąży. Mimo,że od początku były problemy (krwawienia, skurcze) wszystko skończyło się dobrze. Zawsze mogłam na doktora liczyć. W razie problemów mogłam zawsze zadzwonić lub spotkać się w szpitalu. Kilka dni po terminie gdy poród sam nie chciał się zacząć dr Robak przyjął minie do szpitala. Kolejna ciąża na pewno u niego.

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Miły, cierpliwy i delikatny lekarz. W czasie wizyt tłumaczył spokojnie wszystko o co go pytałam. Delikatny podczas badania. Opiekował się mną podczas ciąży i porodu, który musiał zakończyć się cesarką. Zdecydowanie mogę go polecić każdej kobiecie w ciąży, zwłaszcza tym, które nie cierpią i obawiają się wizyt u ginekologa. P. i O.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online