Jacek Pietrzykowski

Chirurg, Urolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Pan Jacek przyjmował mnie w szpitalu na izbie przyjęć. Był chamski i arogancki. Badanie było bolesne i nieprzyjemne - wydaje się jakby specjalnie zadawał ból. Wywiad trwał bardzo krótko, nie zdążyłem powiedzieć o wszystkich objawach. Po badaniu bez słowa wyszedł z gabinetu zostawiając mnie samego. Musiałem dowiadywać się od pielęgniarek jaka była diagnoza i decyzja. Zdecydowanie nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Lekarz ten potraktował mnie w szpitalu bardzo arogancko, odmówił wysłuchania co mi dolega, kiedy zwróciłem uwagę, że obrażanie pacjentów nie jest już standardem w publicznej służbie zdrowia. Zdecydowanie nie polecam.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Mam wielki szacunek dla tego lekarza-chirurga.Swoją szybką decyzją uratował życie mojemu mężowi.Mąż miał tylko jedyną nerkę z nowotworem złośliwym wewnątrz . Dr robił wszystko,żeby ją ratować.Świetny specjalista w swoim fachu, rzeczowy, konkretny. Polecam każdemu tego lekarza, kto potrzebuje pomocy lub rady urologa. Najlepszy lekarz-urolog,którego znam.

 • bardzo dobry

  Moim zdaniem p.Pietrzykowski jest bardzo dobrym chirurgiem.Mój tata został przez niego zoperowany ,Przez cały czas doktor interesował się chorym ,jak tata leżał w szpitalu po zabiegu .Gdy wyszedł doktor powiedział ze gdyby cokolwiek złego się działo to mamy numer telefonu i zawsze możemy zadzwonić i oczywiście przyjechać do szpitala.Jest to naprawdę bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie.Mój tata jest nim zachwycony i z czystym sumieniem mogę go polecać jako wyśmienitego lekarza.

 • dobry

  jestem już 7lat po operacji nowotworu złośliwego wykonanej przez p.Jacka Pietrzykowskiego.Dzięki Jego zdecydowaniu żyję a uznany lekarz ze szpitala na ul. Północnej zalecał mi leczenie chemioterapią bez gwarancji wyleczenia.Jest to Lekarz, który kłamie co do rokowań na wyleczenie.Przede wszystkim nie ukrywa zagrożeń. Dzięki Niemu żyje także mój kuzyn,który przeszedł także taką samą operację i żyje a to jest najważniejsze.Piszący negatywne opinie o p.J.Pietrzykowskim powinni przeanalizować swoje zachowanie podczas spotkania z lekarzem. I co najważniejsze nie bierze a czego przemilczę

 • bardzo słaby

  Lekarz bardzo ordynarny, potraktował mnie bardzo lekceważąco w pogotowiu szpitala im. Pirogowa. Zdecydowanie nie polecam, pomimo próśb o udzielenie mi pomocy, i silnego bólu, nawet na podanie środka przeciwbólowego czekałem prawie godzinę.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Życzliwy człowiek, bardzo dobry lekarz, można na niego liczyć, jeśli może, postara się pomóc. Pomógł bezinteresownie mojemu mężowi.

 • dobry

  dobry lekarz urolog

 • bardzo dobry

  Uważam, że jest to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy chirurg urolog w Łodzi. Słyszałam oczywiście, że jest osobą dość kontrowersyjną ale umiejętności i wieloletniego doświadczenia na bloku nikt mu odmówić nie może. Polecam go każdemu i jak dotąd nikt nie był zawiedziony.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec, dzięki jego szybkiej decyzji mój mąż żyje, gorąco polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Magdalena Drzewiecka - chirurg, Anna Grabowska - chirurg, Wojciech Domagalski - chirurg, Piotr Kula - chirurg, Jacek Śmigielski - chirurg, Marcin Sut - chirurg, Jacek Kaczmarski - chirurg, Piotr Blimel - chirurg, Jan Szefliński - chirurg, Tomasz Hilt - chirurg, Marek Kunecki - chirurg, Krzysztof Napora - chirurg, Kinga Rośniak - chirurg, Piotr Kazimierski - chirurg, Michał Kędzierski - chirurg, Sławomir Jabłoński - chirurg, Jarosław Czeczotka - chirurg, Mariusz Klincewicz - chirurg, Barbara Staszelis - chirurg, Cezary Aleksander Szczepański - chirurg
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Jerzy Kociuga

ortopeda,  chirurg,  lekarz sportowy

Umów się