Ireneusz Wojciechowski, laryngolog Olsztyn

Ireneusz Wojciechowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6
 • 25 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Że trzeba trochę poczekać ,ale nie są to dni ani miesiące więc tym nie należy się przejmować. Jest bardzo kompetentny i stara się naprawdę pomóc.Moja żona była u kilku laryngologów,ale ten zajął się naprawdę od serca nie zwalając schorzenia na wiek.Takich lekarzy więcej !!! Lech

  zgłoś nadużycie
 • 6 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Ponieważ jestem w ciaży i zaniepokoił mnie nawrót choroby po leczeniu antybiotykiem skontaktowałam sie z lekarzem w celu ustalenia wizyty. Opisałam dokładnie przebieg choroby oraz objawy, doktor początkowo był sceptyczny aby mnie przyjąć w niedzielę ale dodał, że też ma ciężarną żonę, i że chyba jest głupi ale się zgadza. Chciał tylko abym zadzwoniła do niego na zajutrz i ustalimy godzinę wizyty. Dzwoniąc jednak tak jak chciał na drugi dzień stwierdził, że on mnie jednak nie przyjmie. Odwidziało mu się mimo, że dzień wcześniej mówił co innego. Jak mu powiedziałam, że dodatkowo jestem zaniepokojona bo zauważyłam kamienie na migdałach to stwierdził, że to nie możliwe i nie ma czegoś takiego... Zostawiam bez komentarza. Poradził brać leki ogólnodostępne mimo, iż informowałam go, że nic to nie pomaga na moją dolegliwość. Wiem, że w ciąży za dużo leków nie można brać, a właściwie praktycznie żadnych ale nie oznacza to, że przy chorobie nie powinien nadzorować jej przebiegu lekarz. Tym bardziej, że trwa już 3 tygodnie. Ciekawe czy gdyby chodziło o jego ciężarną żonę też by się tak zachował lub był zadowolony gdyby jakiś inny lekarz tak ją potraktował. ODRADZAM!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 11 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Że trzeba czekać pod gabinetem nawet i 2h to fakt, ale czy nie lepiej poczekać pod gabinetem niż do 'zwykłej' 1-3 miesiące?! Lekarz rzeczowy, kompetentny i BARDZO pomocny w sytuacji kiedy sam nie jest w stanie pomóc.

  zgłoś nadużycie
 • 13 marca 2013

  Ocena: Bardzo słaby

  Bardzo nie podobało mi się to żę przychodzę umówiony na konkretną godzinę a tu 30 osób przede mną.Trzeba czekać długo w kolejce a wizyta trwa kilka minut.Nie ujmuje fachowości pana dr ale przychodząc do lekarza prywatnie nie chce czekać w kolejce i być obsłużony z automatu bo za drzwiami czekają następni którzy chcą zostawić pieniądze.Poszedłem do innego doktora z którym pogadałem około 40 min bo doktor przyjmował po dwóch pacjentów na godzine.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz - miałem ropne zapalenie prawej ślinianki. Doktor bardzo mi pomógł - najpierw wyleczył zapalenie a potem dwukrotnie usuwał z niej kamienie. Jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim zainteresowanym wizytą u dobrego laryngologa.

  zgłoś nadużycie
 • 19 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołania,do tego bardzo miły człowiek ,jasno i dokładnie opowiada o danej dolegliwości MA CZAS DLA PACJENTA . Super wizyta,polecam już dawno tak dobrze nie rozmawiało mi się z lekarzem!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online